XY 3. rész

A témához tartozó történet:
Magam
21 099 karakter
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

f
fanfan
2026. május 21. 13:14
#6
Remek. 10 pont.🤔
1
n
norjan
2026. május 19. 10:20
#5
Ez egy szép történet.
1
sportyman (alttpg)
2026. május 17. 16:20
#4
Nagyon szép történet. Amit a sors elrontott az élet helyrehozhatja.
1
kivancsifancsi
2026. május 17. 16:16
#3
A sorozat méltó befejezése. Gratulálok.
1
veteran
2026. május 17. 05:21
#2
Anya- lánya, talán nem is mese amit most olvastam.
1
T
Törté-Net
2026. május 17. 00:00
#1
Mi a véleményed a történetről?
1