Black Betty - Csütörtök este

A témához tartozó történet:
Waderlaci
12 197 karakter
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Waderlaci
2024. február 28. 13:50
#11
Több írásomban is igyekeztem azokat leírni, amiket állítólag keresel. Korábban sok időt és energiát próbáltam belefektetni, hogy személyiségeket, okokat, és ne csak omozatokat mutassak be. Ha megnézed a hozzájuk kapcsolódó kommenteket és értékeléseket, talán megérted, hogy miért untam bele.
1
Ez egy válasz kivancsigi 2024. február 28. 12:19-kor írt üzenetére.
Waderlaci
2024. február 28. 13:44
#10
Kedves Éva! Köszi a tippeket! De... nem tervezek változtatni ennél a sorozatnál a nézőponton. Egyrészt, mert éppen eleget írtam a háttérben megbúvó érzésekről, érzelmekről, gondolatokról... de a kutyát nem szokta érdekelni, még kevésbé értékelni. Ebben a történetben a csaj csak az anyag lesz a lyukak körül. Mint látható, itt ez vívja ki az elismerést, ennek van csak itt értéke, és csak ez számít értékesnek. Az önfenekelés természetesen előre vetít valamit, és kevesebb is elég lehetett volna, de ennek is megvan a maga szerepe. 
De hogy végül el fogok-e jutni a végéig... azt még én sem tudom. Mármint a fejemben megvan a vége is, az oda vezető köztes állomások is, viszont nem vagyok benne biztos, hogy az itteni átlag álszenteskedő olvasótábornak ezt a kegyelemdófést bevigyem-e? És csak ahhoz kapcsolódnának az igazi érzések és gondolatok megismerése.
2
Ez egy válasz Éva596 2024. február 28. 12:15-kor írt üzenetére.
Lolamacko
2024. február 28. 12:32
#9
Te akkor az én olvasóm vagy! Örülök, mikor találkozom a kivételekkel. Bocsánat az általánosítás miatt, te vagy a kivétel, ami erősíti a szabályt? vagy igazából mindenki vágyik az érzelmekre, csak nem mondja ki. Wlaci is megismertet majd minket Betty érzéseivel.
3
Ez egy válasz kivancsigi 2024. február 28. 12:19-kor írt üzenetére.
kivancsigi
2024. február 28. 12:19
#8
"ti férfi olvasók ezt szeretitek elképzelni, nem?"
Nem akarlak elkeseríteni, de szerintem ez az általánosítás - mint általában az általánosítások - nem állja meg a helyét. Vagy én nem tartozom a férfi olvasók halmazába. nekem jobban tetszik, ha a nőnek netán egyénisége, érzelmei, gondolatai, is vannak, nem csak lukai.
1
Ez egy válasz Lolamacko 2024. február 28. 09:58-kor írt üzenetére.
Éva596
2024. február 28. 12:15
#7
Kedves Laci! Végre olyan írást olvastam tőled, ami tetszett. Természetesen - nem te lennél az, ha nem így lenne - nem hagyhattad ki az ötven vesszőcsapást. Bár akár kétszer tíz csík is ugyanazt sugallta volna. Olvasmányos volt, jó a sztori, de a szexleírások egy kicsit elnagyoltak. Ha folytatást írsz, ezt vedd figyelembe, no meg azt, hogy szeretném tudni Betty érzéseit is közben. Azaz ne egy tartalmi kivonat legyen. Határozott fejlődést látok nálad, csak így tovább.  Ne feledd azt sem, hogy néha a kevesebb a több, főleg, ha többféle. Az s/m nem csak a fenék vesszőzéséből áll.
2
Lolamacko
2024. február 28. 10:24
#6
Amikor a versről kellett beszélni, akkor nekem nem a könyvben leírt sémák jutottak eszembe és azokat ki is mondtam. Szerencsére volt olyan tanár, aki értékelte a devianciámat. Most örülök, ha szerinted is átláttam a lényeget.
2
Ez egy válasz Waderlaci 2024. február 28. 10:09-kor írt üzenetére.
Waderlaci
2024. február 28. 10:09
#5
Netán irodalom tanár vagy? "Mire gondolt a költő? (150 éve)" 😄
De egyébként pontosan megfogalmaztad Betty lényegét!
1
Ez egy válasz Lolamacko 2024. február 28. 09:58-kor írt üzenetére.
Lolamacko
2024. február 28. 09:58
#4
Betty egy írója által kitalált szereplő, az olvasók izgatására és szórakoztatására jött létre szerintem, és sem az erkölcseit nem kell félteni, sem az egészségét. Hiszen ti férfi olvasók ezt szeretitek elképzelni, nem? Legyen dögös, bevállalós, és ő az. Ha élő személy lenne, akkor terápiára kellene küldeni a szexfüggősége miatt, vagy kiokosítani, hogy ne adja magát ingyen, ha már ennyire szereti a szexet, legyen némi haszna is belőle.
2
sztbali
2024. február 28. 08:49
#3
Betty egy igazi ribanc és a folytatás (ha lesz) egy gangbanget vetít előre.
3
Andreas6
2024. február 28. 08:13
#2
Tényleg kurva. Előbb-utóbb még egy betegséget is össze fog szedni.
1
T
Törté-Net
2024. február 28. 00:00
#1
Mi a véleményed a történetről?
1