Hogyan lettem szexrabszolga, amit aztán nagyon élveztem 3. rész

A témához tartozó történet:
Éva596
26 238 karakter
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

t
tibee72
2024. január 19. 12:50
#7
Még mindig nem ez a kedvenc műfajom de tetszett.
1
Kékég
2024. január 17. 16:01
#6
Éva! Remélem a következő történeted az én szám íze szerint történik. Nekem a bicska kinyílik zsebembe, ha nem ugathatok vissza, de te ezt tudod. Jól megírt történet, tetszett, de én erre a világra (Lola) nem lennék alkalmas. Na de ahogy igérted a következő...
1
Éva596
2024. január 17. 13:35
#5
Köszi a jó szavakat. Bizony erről általában az itt írók megfeledkeznek, mert a többes szex egyik érzékeny pontja, ha a pár egyik tagja úgy érzi, hogy a jövevény jobb nála, és féltékeny lesz a párjára. Nem általános, de gyakran előfordulhat.
2
Ez egy válasz Waderlaci 2024. január 17. 12:42-kor írt üzenetére.
Waderlaci
2024. január 17. 12:42
#4
A mára már szokásosan jó és részletes írás. Öröm volt ezt olvasni! Az különösen tetszett, hogy bemutatásra került az ilyen helyzetek másik oldala, a féltékenység is.
3
Éva596
2024. január 17. 11:24
#3
Igen. Ennek az egésznek a hatalom és az alávetettség párharca a lényege. Kevés emberben merül fel ennyire a két helyzet ütközése, de sok van ilyen, csak amennyire lehet rejtve maradnak. Valamennyien féltik a vezető, parancsoló életmódjukat, az ebből fakadó jólétet, így a másik énjük a külvilág számára láthatatlan marad, leszámítva azokat, akikkel csinálja. Szerte a világban sokan voltak akik emiatt megbuktak, mert kiderült. de ott se mindig derült ki az igazság, csak egy hír, leváltották, elküldték, lemondatták. Ugye itt nincs büntetőeljárás, mert ebben semmilyen bűncselekmény nincs, így az okok csak elvétve, egy-egy oknyomozó újságíró cikke alapján derülhet ki.
2
Ez egy válasz Lolamacko 2024. január 17. 10:46-kor írt üzenetére.
Lolamacko
2024. január 17. 10:46
#2
Érdekes világba vittél el. Amíg olvastam, azon gondolkodtam, hogy miért, aztán az utolsó mondat rávilágított a miértre is. A főszereplő, egy nagyon jó pszichológiai érzékkel megáldott nő, aki jól érezte magát, élvezte a hétvégét. Új világokat ismerek meg általad.
3
T
Törté-Net
2024. január 17. 00:00
#1
Mi a véleményed a történetről?
1