Írók/fordítók

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

and
2006. augusztus 28. 13:41
#72
Vicc az egész, egyszerűen olyan rossz a srác kifejezőkészsége, hogy emiatt olvashatatlanok a történeteti. Vagy futószalagon gyártja őket, és ezért ilyen csapnivaló.
Az biztos, hogy a pontozást valahogy elintézi magának.
Sajnálom, mert alapvetően jó iránymutatás volt a toplista a srác érkezése előtt.
1
T
Törté-Net
2006. augusztus 25. 22:17
#71
Kedved illuzio!

Nekünk is feltűnt, igazítva lesz a sorrend (és nem csak az ;))

Várhatóan úgy változik, hogy megszűnik a jelenlegi súlyozás a szavazatok száma alapján, azazhogy 3 szavazat eléréséig csökkentett átlagot kap a történet, nemsokára ha 1 darab 10-es szavazata van a történetnek, akkor 10-es átlaga lesz.
Ez nagyobb mozgást fog előidézni a toplistába, hisz 1 szavazattal is az élre ugorhat egy történet, igaz csak addig, amíg nem ad rá valaki kevesebb pontot.
És a manipulációkat is igyekszünk jobban kiszűrni. :)

Rövidesen láthatjátok. ;)
1
illuzio
2006. augusztus 25. 12:43
#70
Pillantsatok jobbra.Top 10.
1-5-ig Gitta 5-1-ig.
Sem az íróval sem a történeteivel nincs semmi baj,nem is rosszak.
A lista szabályain talán igazítani kéne egy kicsit.
Így csak mosolygásra késztet.
1
T
Törté-Net
2006. június 26. 03:00
#69
Csak egyféleképpen derülhet ki, hogy kinek tetszene és kinek nem. :)

(Bár én úgy tippelem, hogy lesz olyan, akinek tetszeni fog. :))
1
Emmma
2006. június 25. 20:39
#68
Egy ideje mozog bennem egy történet, de nem családi, nem bizarr, csak egy történet. Vajh kedvelni fogja valaki? Vagy csak az én lelkemhez közeli lesz?
Úgy veszem észre, hogy mindenki rajong azért, ami "nem szokványos"...
1
T
Törté-Net
2006. április 10. 00:28
#67
Szia Teknősbika!

Ha találtál olyan történetet, amit le szeretnél forddítani, akkor elég a kész fordítással jelentkezni, feltüntetve a nevedet, a töténet eredeti helyét, stb. :)
Ha nem találsz kedvedre való történetet, akkor írj e-mailt és kldünk egyet, ami remélhetőleg megnyeri a tetszéesedet, de természetesen akkor sem kötelező azt fordítanod. :)

Üdv: Törté-Net
1
Teknõsbika
2006. április 8. 23:09
#66
sziasztok!
hol lehet fordítónak jelentkezni?
angolból érdekelne
üdv
Teknősbika
1
Steve
2006. január 1. 23:01
#65
Én is hasonlóan a Bratyó-hoz, mindenkinek BUÉK -ot kivánok!
1
Pavlov
2006. január 1. 19:23
#64
Kösz Bratyó, hasonló kellemességeket!
1
Bratyó
2005. december 30. 16:25
#63
Minden ironak és forditonak,sikerekben gazdag és Boldog Új Esztendot kivánok.Remélem jővöre is találkozunk.
1
T
Törté-Net
2005. december 12. 23:35
#62
Amennyiben van olyan történet, ami még nem került fel a Törté-Netre, úgy azt szivesen látjuk.
1
Gorcsev
2005. december 12. 08:16
#61
Tisztelt Törté-Net!

Természetesen megértem, hogy a "másodközléses" típusú tevékenységeket nem díjazzátok. Ugyanakkor - mielőtt a sztorikat beküldtem volna - igyekeztem leellenőrizni az általam eddig beküldötteket. Az adatbázis szerint a nevem alatt csupán 3 történet szerepel, ettől függetlenül, előfordulhat, hogy néhány további sztori, amely pl. név nélkül került fel a lapra, elkerülte a figyelmemet, ez esetben elnézést kérek. Ámbár, pl. a "Petra és Tomi..." történetet, amit a legutóbbi csomagban küldtem, még eleddig soha, sehol nem publikáltam, így tehát a "MINDEGYIKE" jelző kissé túlzásnak tűnt. Mindegy... Ha netán valaki visszaélt a sztoriaimmal, az nyilván nem a Ti hibátok, mint ahogy az enyém sem. (Mellesleg megjegyzem, nyilván nem én vagyok a legkifinomultabb stílusú író, még e műfajban sem, ugyanakkor ha valaki elolvassa a történeteimet, úgy gondolom nem nehéz kitalálni, hogy egyazon ember "tollából" születtek...)
Mindettől függetlenül, további sok sikert a lap üzemeltetéséhez.
Én nem fogok többet zavarni...

Üdvözlettel:
Gorcsev Iván

1
T
Törté-Net
2005. december 7. 19:38
#60
Tisztelt Gorcsev Iván!

Az utóbbi 1 hétben kicsit lassult a munka, de a te történeteidet ez nem érinti.
Ugyanis: Az általad feltöltött 5 történet MINDEGYIKE a Törté-Net-ről származik, mindegyik megtalálható itt. Az ilyen jellegű "véletleneket" nem szeretjük, és legfőképpen nem díjazzuk.
Továbbra is várjuk mindenkitől a saját ill. itt nem szereplő történteit.

Üdv: Törté-Net
1
Gorcsev
2005. december 7. 09:47
#59
Tisztelt Szerkesztők!

Beküldtem vagy 5 törénetet, de semmi... Ilyen lassan mennek a dolgok, vagy megállt az élet? Csak azért kérdem, mert ha csak lassú, akkor rendben, de ha megállt, többet nem küldök.

Tisztelettel:

Gorcsev Iván
1
Bratyó
2005. november 25. 00:52
#58
Király,már nagyon várom őket.
1
Steve
2005. november 25. 00:37
#57
Már feltöltöttem a "Gazsi és Böske" következő részét!
Ja és már kész van egy másik sorozat is, és hamarosan olvasjátok ezeket is.
1
Bratyó
2005. november 24. 23:01
#56
Köszi a választ Steve.Azért el olvastam volna szivesem.Steve mikor olvashatok tőled jó kis storyt?Ha esetleg itt nem, akkor e-mailre küldesz-e nekem?
1
Steve
2005. november 23. 22:58
#55
Hi! Bratyó!
Az az igazság, hogy ez a
"Jessica Története" című mű, rendesen
pedóra sikeredett!
Túl sokan "anyáztak" a fórumjába, és gondolom ezért a szerkesztő leszedte az oldalról.
Ennyi a története.
Nekem még sikerült elcsípnem.
1
Bratyó
2005. november 22. 23:56
#54
Annyit irtok már erről a Jessicárol hogy,valaki elmondhatná röviden mi a probléma vele.Mert én nem olvastam.
1
Steve
2005. november 22. 17:09
#53
Egyet értek veled aqua!
Nincs olyan történet ami minden embernek egyformán tetszik. De olyan sincs, amely ne tetszene valakinek!
Tehát, nem kellene szűrni az írásokat!
Már csak azért sem, mert ezek a sztorik 99,9%-a, csak a képzelet szüleménye.
Ez pedig nem bűn!
Akinek meg nem tetszik, az ne olvassa!

1