Írók/fordítók

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

T
Törté-Net
2007. április 2. 11:55
#92
Igen, müködik, meg is kaptuk a történetedet, el is küldtük a tagságit. :)
1
Cave
2007. április 2. 10:28
#91
Lehet már történetet feltölteni az oldalra?
1
T
Törté-Net
2007. március 24. 16:44
#90
Magától talált rá, nem mi küldtük neki. Mindenesetre reméljük, hogy van még folytatás. :)
1
Cave
2007. március 24. 14:25
#89
Fartmarkernek a teljes "Szolgáltatás" szöveg el lett küldve? Vagy csak ennyi lenne az egész? Így egy kicsit hiányos :-(
1
T
Törté-Net
2007. március 24. 12:13
#88
Parancsolj, most. :)
1
Luxor
2007. március 22. 16:50
#87
Mikor kerül ki kb. a történetem?
1
D.T. Light
2007. március 22. 15:32
#86
Igen, az mehet, megjött a tagsági, köszönöm :)
1
T
Törté-Net
2007. március 22. 14:32
#85
Megjött, köszönjük, elment a tagsági is :)
Névnek ezt a D.T. Light-ot írjuk ki?
1
D.T. Light
2007. március 22. 02:03
#84
Nah, vagy sikerült, vagy nem, a biztonság kedvéért elmegy e-mailben is:)
1
D.T. Light
2007. március 21. 17:57
#83
Elkezdtem a munkát, haladok:)
A választásom amúgy egy érdekes, "Maian Philosophy" című történetre esett:)
1
T
Törté-Net
2007. március 20. 16:36
#82
Luxor: Köszönjük, elküldtük a megérdemelt tagságit :)
1
Luxor
2007. március 17. 19:55
#81
Feltöltöttem a fordításomat.
1
Luxor
2007. március 15. 00:35
#80
Sziasztok,

hamarosan végzek, aztán feltöltöm, amit küldtetek...
1
T
Törté-Net
2007. március 1. 11:50
#79
Küldtünk fordítást, elnézést a késedelemért!
Jó munkát!
1
Luxor
2007. február 26. 07:04
#78
Helló törté-net,

kb két hete várok fordításra való történetre, mi lesz?
1
Luxor
2007. február 13. 22:14
#77
Sziasztok, küldjetek nekem valamilyen történetet fordításra. de ne legyen animal vagy homo.
1
and
2006. szeptember 11. 12:24
#76
Kedves Gréty!

Igaz nem voltál túl kedves, de mivel így név alapján nőnek gondollak, így megadom neked a tiszteletet, annak ellenére, hogy te nem igazán adtad meg nekem.
Szóval a helyzet az, hogy nem érdekel a pontozás, főleg az nem, hogy ki hanyadik, mert szerintem egy igazán jó történet maximum 8-at kaphat átlagban, mert biztos, hogy van olyan, akinek nem tetszik. Csak és kizárólag azt sajnáltam, hogy az adott író történetei valahogy teljesen elfoglalták a toplistát, pedig az nagyon jó iránymutatás volt a "kötelezően" elolvasandókról.
Semmi bajom az illetővel, csak egyszerűen számomra olvashatatlan, ahogy valaki írta, úgy tűnik,mintha nem magyar lenne. A helyesírási hibákon mégcsak átsiklom( persze amikor harmadszor látom, hogy újj akkor kiesek az olvasási ritmusból), de a kifejezésmódja az egyszerűen szörnyű. Sajnos emiatt sokszor háromszor el kell olvasnom egy mondatot, mire sikerül összeraknom, hogy mit akart írni, had ne mondjam, hogy ez mennyire élvezetes.
1
T
Törté-Net
2006. augusztus 31. 12:45
#75
Kedves Gréty!

Az, hogy valaki megemlít egy dolgot, a szerkesztő akarátát nem befolyásolja még. Mivel a toplista jelen nem tökéletes, ezért be van vezetve egy felügyeleti rendszer, ami alapján vissza lehet keresni a szavazatokat, és így az elkövetett "csintalanságokat" ki lehet szűrni.
(akár negatív, akár pozitív irányban történtek is)

Amúgy szerintem a toplistán való helyezés miatt az adott történetek sem többet, sem kevesebbet nem érnek, ugyanúgy olvashatóak, így nem igazán értem, hogy ez hogy áll összefüggésben a nem előfizetés kérdésével.
Természetesen, ahogy gondolod.
Mindenesetre mi továbbra is mindenkit szivesen látunk az írók és olvasók között is. :)
1
Gréty
2006. augusztus 30. 23:30
#74
Hát persze hogy vicc az egész!
Mert ahogyan látom, egyes író urak úgy befolyásolják a szerkesztőt, hogy próbálják mások történetét bemószerolni! Teszik ezt nyilván azért, mert az ő rövidke kis szösszenetei, nem tudják felülmúlni, a más szerző által irt, sokkal jobb történeteket!
(Lásd a nézettséget és a szavazatokat ilyen rövid idő alatt)
Ugye And?
Még nem is csodálkozom azon, hogy vannak irigységtől besárgult írók.
Inkább sajnálatosabb az, hogy eme nyálas figura beírására, a szerkesztő rögtön átrendezi a toplistát, és ezzel felülbírálta a többség akaratát!

De akkor hol van itt az igazság?
Ja, vagy az igazság odaát van?
Nem az olvasótábornál?
Pedig az én személyemet is főleg ezek a történetek motiválták abban, hogy a belépőmet én is megfizettem, amelyeket egy mozdulattal az agyagba döngölte a „T” szerkesztő.
Az én igazságom legföljebb az lehet, hogy a következő hónapra már nem váltok belépőt!
Bár eddig nem volt szokásom, de bocs hogy szóltam!
1
T
Törté-Net
2006. augusztus 29. 12:38
#73
Most kicsit tisztogattunk a toplistában, árnyaltabb képet mutat.
Amúgy a toplista most is jó iránymutatás, csak egy-két történetet kell fenntartással kezelni :)
1