Írók/fordítók

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

ajronlaszlo
2003. május 26. 17:55
#12
Szia Törté-Net!

Figy, már az előző héten is próbáltam mélezi Neked, hogy mindkét, eddig megjelent írásomat helyezd át az ingyenes részbe, de a postaládád eléggé tele van. Az index - HUSZ-ban lévő Erotikus Fantáziáink c. topikban nem akarlak erre kérni, mert nem stílusom a csoportos földbe döngölés; eltekintve attól, hopgy jogosnak érzem-e a dolgot, vagy sem. Ráadásul sorba sem szeretek állni, úgyhogy ehelyütt kérlek meg én is... :-))

Köszi: Ájron
1
ajronlaszlo
2003. május 21. 18:40
#11
Szia Chris!

Ha viszont mindenért fizetni kell, akkor az íróknak miért is nem fizettek??!!
Egy történetért egy hónap??!!!

Ájron
1
Chris
2003. május 21. 10:50
#10
Szerintem sincs semmi gond a fizetéssel. Elvégre mindenért fizetni kell.
1
Cloonee
2003. május 21. 10:20
#9
Részemröl kösz, hogy a történetem átkerült az ingyenes részbe. Valamint föl szeretném kérni az összes írót, aki a plágiumot etikátlannak tartja, hogy szintén "kérje át magát".
1
T
Törté-Net
2003. május 18. 17:40
#8
Én például a http://www.literotica.com oldalt szoktam megnézni.
1
Doki
2003. május 18. 14:03
#7
honnan lehet leszedni az angol nyelvű történetet, amit utána le lehet fordítani??? (szeretnék én is történetet fordítgatni))
a választ előre is köszönöm
1
T
Törté-Net
2003. május 17. 20:17
#6
envagyok: Írója válaszhatja ki, hogy mi legyen vele. Mint bármelyik eddigi vagy ezután felkerülő történetnél.
1
envagyok
2003. május 17. 15:43
#5
torte-net:mi a helyzet az olyan irasokkal mait forumokbol vagy egyeb oldalakbol emeltetek at?
1
T
Törté-Net
2003. május 16. 23:48
#4
Halass Zsolt: Éppen ez van érvényben. Aki ír, az kap ingyen elérést...
Örülök, hogy te író létedre is így gondolod, miközben sok-sok olvasó van felháborodva...
1
Halass Zsolt
2003. május 16. 21:09
#3
Sokat írtam erre a lapra, talán az egyik legtöbbet, ezért engedjétek meg, hogy hozzátegyem a magamét.

Első pillanatban én is felbosszantottam magam a díjszedésen. A parkolási díjak jutottak eszembe, ahol a semmiért fizetek, mert a kocsimat attól még nyugodtan ellophatják, szétszedhetik stb.
Aztán fogtam a telefont, SMS-eztem, és figyeltem néhány napig. Úgy találtam, hogy a látogatottság jelentősen csökkent. Számomra a Törte-net egyik legnagyobb vonzereje az olvasottság, és a hozzászólások voltak. Ha ez nincs csinálok egy saját Web-lapot, vagy küldöm máshova.
Ráadásul hozott anyagért nem is illik pénzt szedni. Nagyobb baj, hogy szerzői jogi problémákat is felvet, főleg az innen-onnan összeszedett történetek. Mi van, ha az APEH, Vagy a Szerzői Jogvédő Hiv. megkérdezi, rendelkezel-e a közléshez szükséges jogokkal? (Mert az internetes közlés is publikálás!)

Másfelől a Törte-net-et frissíteni kell, karbantartani kell, stb., s ezért téged méltányos díjazás illet(het) meg.

Javaslatom tehát: Minden szerző, akinek a munkáját közlésre alkalmasnak találod – s nem kell mindent közölni – kapjon, mondjuk egy hónapos hozzáférést. Ha letelt írjon újat! Aki csak olvas, fizessen!
A havi frissítésekkel számolva, ha ez nem éri meg, akkor valószínűleg az egész díjasítás sem éri meg.

Mindenesetre én bízom benne, hogy közmegelégedésre tudod megoldani a dolgot, mert kár lenne a lapért.
Júniusra egy krimit írogatok éppen ... egyelőre nem hagyom abba.

Halass Zsolt
1
Szauron
2003. május 11. 00:21
#2
Hello, szerintem nem ártana egy csak íróknak szóló fórum, ahol mint a chat-en dumálhatnánk. Belépési feltétel legalább egy sztory a Törté-net-en.
1
T
Törté-Net
2002. szeptember 30. 00:00
#1
Az oldalon szereplő írókkal, fordítókkal, illetve munkáik összeségével foglalkozó fórum.
1