Mi kéne még az oldalra?

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Ati
2008. november 20. 15:11
#255
Csatlakozok ztu.hoz de a filmes frisittésről márne is beszéljünk!!!!!!
1
Steve
2008. november 18. 17:57
#254
Kedves Törté-net!
Arra értem hogy nem korrekt és nem igazságos a Törté-net,
hogy speciel hogyan lehet belső beavatkozás nélkül a topp tíz-ből a kétezervalahányszázadik alá esni, és közben csak egy valaki szavazott 70-ről 71-re?
Nem gondolod hogy magyarázatra szorul?
1
ztu
2008. november 18. 13:43
#253
Na ennyit arról hogy heti rendszerességel frissítik az oldalt.november 5. e óta nem lett felrakva képregény...
1
T
Törté-Net
2008. november 18. 12:35
#252
Kedves Remete!

Ha .doc formátumban küldöd be a történeteidet, és ott dőltté/vastaggá/középre rendezetté teszed a történetedet, akkor ide is úgy kerül fel. :)

Kedves szexi, tyúkanyó, énvagyok, gyuri0926!

Az animal történetek felkerülésének jogi akadályai vannak, ez nem is fog változni, úgyhogy nem tehetünk semmit.

Kedves Joe!

Ahogy érkeznek a történetek, fordítások, úgy kerülnek ki, sajnos a levegőből nem potyognak történetek.

Kedves Steve!

Mire érted, hogy nem korrekt, nem igazságos a Törté-Net?

Kedves jatekos!

Nem a képregények a legnépszerűbbek az oldalon, nem tudom ezt honnan vetted. Viszont erre is vonatkozik a dolgo, hogy annyi képregény kerül fel, amennyit beküldenek, illetve amennyi fordítása elkészül.

Köszönöm mindenkinek a hozzászólását, továbbra is várjuk őket! :)

Ui: Elkészült a továbbfejlesztett figyelőrendszer a mániákus egypontozgatók ellen, automatikus visszaállítással és tiltással, valamit 3 percnél gyakrabban nem lehet szavazni, mivel annyi idő alsó hangon is kell egy történet elolvasásához, így aki anál gyakrabban akar szavazni, az gyanús. :)
Így mindannyian elégedettebb lehetünk, még inkább kiszűrjük a nem valós értékeléseket. :)
Vélemények, ötletek? :)
1
Steve
2008. november 18. 00:00
#251
Mi kellene?
Korrektség, hogy igazságos legyen a Törté-net oldala.
Már fontolgatom az elköltözést (átcuccolást) a konkurenciához.
1
JOE
2008. november 17. 02:39
#250
Azt látom, hogy sok itt az állatbarát, én is szeretem az állatokat, de a családit még inkább, és hát azzal sem vagyunk elkényeztetve. Igaz?
1
Sun
2008. november 15. 21:25
#249
látom itt nem szokás a válasz adás!
1
Sun
2008. november 7. 22:36
#248
Szervusztok. Nekem lenne egy kérdésem, még pedig az, hogy van egy képregény (Janice szenvedései) ami nekem nagyon tetszik és kiváncsi lennék a folytatásra! Szóval mikor lesz itt elérhető a képregény, és ha egyátalán van második része akkor azt honnan tudnám meg szerezni??? Várom a válaszokat és előre is kosss mindent!!!
1
jatekos
2008. november 5. 13:13
#247
A képregény a legnépszerűbb. Miért nem raktok fel többet? Én is lehúzásnak érzem így a dolgot és nem fogok többet előfizetni, ha nem változik!!!
1
87xman
2008. november 2. 21:46
#246
Én nem kérem az Animal újra behozatalát inkább azt kérem sőt inkább tanácsolom, hogy valamilyen humoros részt csináljatok.Valamilyen poénos történetet vagy ilyen poénos beszólásokkal teli sztori kellene még.Sokkal színesebbé tenné az oldalt.
87xman
utóirat: Gratulálok az oldalhoz!
1
énvagyok
2008. november 2. 15:20
#245
Akkor is követeljük az animál kategória visszaadását!!!!!
1
szexi
2008. november 2. 08:02
#244
Látom én is,hogy nagy a felháborodás az animal le kerülése végett. Másra nem tudok gondolni,mint arra,hogy valaki ki találta hirtelen,hogy közízlést sért? (Eddig nem sértett? Lett belőle valami kára valakinek?)
Azért nem értem,ha ez az oka az eltűnésnek,mert ez itt az INTERNET !! ami szerintem azt jelenti,hogy itt MINDEN !! megtalálható,ami így van jól,hiszen ezért olyan frankó az egész,ha meg valakinek nem tetszik,nem olvassa el. Tisztelt szerkesztők! Tehát ha ekkora az érdeklődés,talán el kellene gondolkodni rajta,hogy vissza tegyétek!
1
Remete D. László
2008. október 30. 11:16
#243
Nagyon szeretném, ha elárulnátok, miképp lehet a hozzászólásokhoz is használható dőltbetűket, meg az ott sem ismertetett középre rendezést a felküldött írásokba becsempészni.
1
zsuzsika
2008. október 6. 22:08
#242
Bocsi!
Véleményem szerint, több ezren olvassák a törté-netet.
Kinek ez jön be, kinek a másik.
Akinek egy sztori nem tetszik, továbblép.
Úgy, hogy felesleges vitázni a stílusokról ( Remete, vagy Steve)Én mindkettőt kedvelem. Tovább is várom történetüket.
1
tyúkanyó
2008. augusztus 7. 14:10
#241
Én is meglepődtem az animál kategória eltűnésén. Egyedül itt találtam élvezetes ilyen jellegű történeteket. Klrlek tegyétek vissza őket!
1
Melissa
2008. július 16. 14:16
#240
Végignéztem a hozzászólásokat és nagyon sokan keresik az animal kategoriát. És bár a "toretenet" elismerte hogy levette (bár soha nem válaszolt hogy miért) de többen érdeklödtek hogy ha már lekerült akkor vajon miért történt? Ha visszakerülhetne akkor mi a feltétele vagy mi az akadálya? Ha már az emlitett honorárium kifizetésre került akkor nem teljesen mindegy a tortenetnek hogy amiatt is lenne ember aki regsiztrálna? a kevesebb bevétel is bevétel főleg ha az csak úgy plusszba jön a többi mellett.
1
gyuri0926
2008. július 9. 22:56
#239
Történet igazad van , de akkor miért tüntek el innen az animál történetek ???????
1
vidraa
2008. július 9. 17:21
#238
Kedves Remete barátom!
Szokj hozzá a leszavazásokhoz.
Ne nézegesd a toplistát, nem érdemes...
Volt, hogy az anyja lánya pontszáma egy hét alatt 2 tizedet esett, ami nem sok néhány szavazatnál, de akkor már 300 szavazón tul volt ami 60db 1 pontos szavazatot jelent..
addig még nézegettem... most már teszek rá..
Téged vígasztaljon, az hogy a leszavazó legalább fizet a szavazatáért. Az enyémmek ingyenesek...
Amúgy sem hiszem, hogy az írók szavaznak egymás ellen...
Sok fiatal jár ide reiszolni. Ha 3-4 mondatnál többet kell olvasni a szex-rész előtt már puffan is az egyes..
rá se ránts....
üdv vidra
1
T
Törté-Net
2008. július 9. 10:19
#237
Miért zárná ki egymást a Remete-stílus, a Killian-stílus, a Steve stílus, vagy mondjuk a Ram Agile stílus?
Az a szép az emberekben, hogy sokfélék, egyéntől függ, hogy mit szeret. Úgyhogy ennek jegyében továbbra is fel fog kerülni a lehető legtöbb kategóriájú, stílusú történet.
Több, mint 4400 történet van fennt, szerintem elég széles a választék mindenkinek, aki a kedvére való történetet keresi. :)

Az alaptalan vádaskodást a többszörös regisztrációval, illetve a politika emlegetését viszont határozottan mellőzni kéne, ez nem az a hely.
1
gyuri0926
2008. július 6. 15:19
#236
De válaszoltam , ilyen könyvtár ma már nincs , mert ez egy letünt müfaj , ha mégis van , oda én nem járnék , mert én ilyen vagyok , tudod , más mint Te , és ezért szép az élet . De ami a lényeg nem tartom helyesnek , ha ez a lap egy nagy eklektikus lappá válna , itt legyenek csak hard történetek , a pötyös és csíkos könyvek kedvelői ne a felnött , hanem a gyermekkönyvtár olvasói legyenek.
1