Szingli pörgés 4. fejezet - Elvadult vágyálmok 22. rész

A témához tartozó történet:
JakeAmazing
18 906 karakter
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

JakeAmazing
2024. február 25. 15:38
#15
Persze, hogy igényel. A lakótársnője pont ilyen. Nem férfi kéne neki. Ő pedig egy kitalált karakter...
1
Ez egy válasz Lolamacko 2024. február 25. 14:48-kor írt üzenetére.
Lolamacko
2024. február 25. 14:48
#14
A kutya is állandó gondoskodást és rendszerességet igényel. Tudom, van egy yorkim is. Ha pontosan 7.00-kor nem kapja meg a reggelit és 15.00-kor az ebédet, akkor meg tud őrülni.
Rendben, legyen a lakótársnője az akivel kötődést alakít ki, akivel érezni tud. Aki mellette áll a bajban. Lehet, hogy jobb is, mint egy pasi. Ezennel elengedtem Lorenát. De tudd, hogy felelős vagy érte.
1
Ez egy válasz JakeAmazing 2024. február 25. 14:42-kor írt üzenetére.
JakeAmazing
2024. február 25. 14:42
#13
Akkor kutya :D Az nem is igényel annyi rendszerességet. Hát ha ilyen társ kéne neki, aki elfogadja, szereti, fogja a fejét, akkor az már megvan neki. A barátnője, aki egyben a lakótársa is. Ő pont ilyen.
1
Ez egy válasz Lolamacko 2024. február 25. 14:27-kor írt üzenetére.
Lolamacko
2024. február 25. 14:27
#12
Van nyolc macskám, de családban élek. Lorenának nem való macska sem, emellett az életmód mellett. A macskáknak rendszeresség kell. Neki egy olyan társ kellene, aki elfogadja őt olyannak amilyen, aki a hibáival együtt is szereti, aki fogja a fejét, mikor hányni kell, aki átöleli az elgyötört testét, mikor hazaér. A férfiaknak nem kell annyi gondozás, mint egy cicának.
1
Ez egy válasz JakeAmazing 2024. február 25. 14:14-kor írt üzenetére.
JakeAmazing
2024. február 25. 14:14
#11
Ez a sorozat nem az érzelmekről szól. Egyébként voltak-vannak állandó szeretői. Nem minden fiatal ilyen. Ha valaki ilyen, akkor nem is baj, ha egy magányos macskás szingli lesz belőle. És lássuk be létezik pár.
1
Ez egy válasz Lolamacko 2024. február 25. 13:47-kor írt üzenetére.
Lolamacko
2024. február 25. 13:47
#10
Nem is a romantikát hiányolom, hanem az érzelmeket. Az emberi kapcsolatokat a szexen felüli érzelmeket. Ne mondd nekem azt, hogy így élnek ma a fiatalok. Éreznek, kapcsolatokra vágynak és kötődéseket építenek és nem csak a következő dugás érdekli őket válogatás nélkül, bárhol, bárkivel. Ha viszont valaki ezt az életet éli, akkor lassan terápiára kellene járnia, mert ez már függőség. Meg kell tanulnia az emberi kötődéseket. Tudom, hogy csak egy történet, amit te írányítasz, hiszen a te gyermeked, de mivel olvasom az alatt az idő alatt is részese vagyok a történetednek és ezeket a gondolatokat hozta ki belőlem. Ha Lorena ilyen marad, akkor egy magányos, kiégett öregedő nő lesz, aki nem tudja kezelni a szexfüggőségét, és ha beteg lesz, akkor nem lesz senki, aki egy pohár vizet ad neki, aki rányitja az ajtót.
1
Ez egy válasz JakeAmazing 2024. február 25. 12:30-kor írt üzenetére.
JakeAmazing
2024. február 25. 12:30
#8
Pedig sok mindenkinek ilyen élete van. Ez amúgy meg csak egy történet (ami nem romantikus), tehát nem kell érte aggódni. Az alacsony pontszámok pedig az epizódszámoknak szólnak.
1
Ez egy válasz Lolamacko 2024. február 24. 19:14-kor írt üzenetére.
Álmoska5
2024. február 24. 20:08
#6
Én is bőségitek, mert hiszek Lolamacko jóindulatú segítésébe. 10.P.   (5,14 -e javítottam)

"Álmoska5"
2
Lolamacko
2024. február 24. 19:14
#5
Kedves Jake! Olvasom Lorena pörgéseit és elkezdtem aggódni. Ez a lány érzelem mentesen éli az életét. Szingli pörgés? Nem akarom elhinni, hogy egy szép fiatal nőnek ilyen élete van. Te vagy az alkotója, te vagy érte felelős, segíts neki érezni, szerelmesnek lenni, az sem baj, ha időnként csalódik, akkor majd sír kicsit, vagy bosszút áll és megrázza magát, mert erős lány, de ne hagyd, hogy egy szexfüggő, kiégett hülye picsa legyen belőle. Az alacsony pontszámok is azt próbálják feléd közvetíteni, hogy valamit változtatni kellene. Mikor megláttam, hogy ennyire lepontozták, annyira megsajnáltam, hogy adtam egy 10 -est, de még az se sokat segített. Ha én meg tudtam változni, úgy, hogy még neked is tetszett amit írtam, akkor te is meg tudod tenni, vagyis segíts Lorenának megújúlni.
2
didide
2024. február 24. 17:05
#4
Többet szerettem volna . De, jó volt.
1
sportyman (alttpg)
2024. február 24. 11:05
#2
A szokott átlagot hozza ez a rész is. Nem jobb, nem rosszabb, nem érdekesebb.
2
T
Törté-Net
2024. február 24. 00:00
#1
Mi a véleményed a történetről?
1