Szingli pörgés 4. fejezet - Elvadult vágyálmok 20. rész

A témához tartozó történet:
JakeAmazing
20 607 karakter
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

s
sipospista
2023. szeptember 26. 21:38
#15
Ellege joo
2
JakeAmazing
2023. szeptember 25. 16:55
#14
Ilyesmik tervben vannak. 
Ezt elsősorban hobbiból írom.
1
Ez egy válasz Arya 2023. szeptember 25. 10:01-kor írt üzenetére.
Arya
2023. szeptember 25. 10:01
#13
Nem feltétlenül kell több szereplő. Változatosabb események, több érzelem néhol pontosabb környezet leírás. Lehetne Lorena szerelmes egy kis időre, rákacsint valaki, aki érezteti vele, hogy tetszik neki, egy bár, klub, út leírás pár költőibb hasonlattal. Mint mondtam, ez egy könyv alapja, sok munkádba kerülne, de ehhez beszélned kellene egy hozzáértővel. Az interneten kereshetsz kezdő írókkal foglalkozó kiadókra. Ha kezdő író kiadó szavakat írod a keresőbe megkaphatod többek között ezt https://publio.hu/ Válogathatsz, de készülj fel arra, hogy csak ezzel tudsz majd egy ideig foglalkozni. Javaslom előbb zárd le valahogy ezt. Lehet folytathatóra is lezárni.
Ne számíts túl nagy összegre: https://regenyiras.hu/blog/jogdijak.magyarorszagon  
1
Ez egy válasz JakeAmazing 2023. szeptember 25. 01:48-kor írt üzenetére.
JakeAmazing
2023. szeptember 25. 01:53
#12
Regényen én is elgondolkodtam, hogy milyen lenne úgy. Ilyen kiadók nem tudom vannak-e, de érdekesen hangzanak.
1
Ez egy válasz Arya 2023. szeptember 24. 13:10-kor írt üzenetére.
JakeAmazing
2023. szeptember 25. 01:48
#11
Köszi! Több szereplőv l jobban tetszene a sorozat?
1
Ez egy válasz Arya 2023. szeptember 24. 09:12-kor írt üzenetére.
veteran
2023. szeptember 24. 21:32
#9
Igazi kurva, de jól csinálja.
2
Vilmos12
2023. szeptember 24. 18:57
#8
Úh ez jó volt nagyot élvezten
3
Arya
2023. szeptember 24. 13:10
#7
Azért mert láttam hogy már a negyedik fejezetnél tart. Elgondolkodtam azon, hány karakterből állna és hány oldalt tölthetne meg egyszerű, szokásos könyv formájú nyomtatásban. Szerintem ebből akár regény is lehetne. Talán megjelentethetné valahol és akkor elismerést is kaphatna. Rejtély miért nem próbálkozik meg vele. Valószínűleg sok szerkesztői munkájába kerülne, de megérné neki, mert az az elismerés, hogy kiadják, már önmagában is csökkentené benne a haragot. Van pár kiadó, ami önköltséges áron jelentet meg kezdő íróktól műveket. Erotikus regény a piacon ma eléggé kelendő. Még mielőtt ez másnak jut eszébe és megteszi Jake helyett a maga nevében.
Egy-egy kisebb terjedelmű írásnál ez a kockázat elenyésző. Azt maximum átviszik máshova. De ez sok idő és az idő pénz. Azzá lehetne váltani az erre fordított időt, akármennyi lenne is az. Ha mégis elkövetne valaki plágiumot akkor lehetne perelni. Haragot gerjeszteni... Ha ez a cél, akkor nem szóltam semmit.
Elég érthető voltam, vagy részletezzem?  
1
Ez egy válasz sportyman (alttpg) 2023. szeptember 24. 10:51-kor írt üzenetére.
sportyman (alttpg)
2023. szeptember 24. 10:51
#6
Az 1 pont valóban nagyon kevés erre a történetre, mert ezen  most nem érzódnek a kifáradás, jelei. Az meg, hogy Lorena kurva, az hát. Ez miért lenne baj:
 
2
didide
2023. szeptember 24. 10:00
#5
Izgató de tömény.
2
Arya
2023. szeptember 24. 09:12
#4
Nem megyek az átlag után. Nekem a megfogalmazása tetszik. A történések megfelelnek az oldal témájának. Ami zavaró az csupán, hogy ismétlődő jelenetek vannak benne egyetlen szereplővel. Egy ennyire sok részből álló műnél elkerülhetetlen ez, ha a beküldési feltételeknek is meg akar felelni. Kivéve, ha némelyikben csupán erotikát ír, de az meg azzal járna, hogy sok hozzáértő lepontozza. Amennyiben ezt nem vállalja, én nem próbálnám bizonygatni a helyében, hogy Lorena nem egy kurva, hanem csupán egy átlagnő.
Ettől még a megadott szempontok szerint semmiképpen nem érdemel 1 pontot. Senki olyantól, aki mindezt figyelembe veszi. Olvastam itt a lepontozásról és kíváncsiságból pár napig figyeltem a friss történeteket. Az alábbi megjegyzés annak eredménye volt.  
1
Ez egy válasz Andreas6 2023. szeptember 24. 08:09-kor írt üzenetére.
Arya
2023. szeptember 24. 01:37
#2
17-en olvasták és egy szavazónak ért egyetlen pontot. Annyira rossz lenne ez?
Valakinek ízlésficama van az biztos. Várok egy napot és újra megnézem.  
2
T
Törté-Net
2023. szeptember 24. 00:00
#1
Mi a véleményed a történetről?
1