Egy Író álma

A témához tartozó történet:
Thael
27 783 karakter
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

masterboy
2002. december 4. 00:31
#13
én meg marhaságokat irok!!! nézzétek el nekem még a történet hatása alatt állok...:))))) "negyedik alkalommal mentél le" helyett "mentél el" akart lenni... de a képeket el ne felejtsd Thael!!!!! erre a cimre küldheted is!! :)))
1
masterboy
2002. december 4. 00:26
#12
szerintem is kicsit sántit a story igaz mivolta! vagy lehet, hogy csak kib*szottul irigy vagyok?!?!?!? :)))))
mindenesetre naaaggggyyyyooonnnn bejött a story! gratula Thael! jah és hogy is volt azokkal a fotokkal???? ne légy irigy te!!! osztd meg velünk is legalább a képeket!! egy dolgot azonban kicsit nehezen hiszek el és szerintem itt kicsit tuloztál! amikor már negyedik alkalommal mentél le, annyi volt a cucc, hogy nem tudta lenyelni a csaj, hanem inkább a mellére kente?!?!?!? ha ez igaz akkor te fejös tehén voltál elözö életedben! :)))) na jo ez csak poén volt meg ne sértödj!!!!! 9 ponty
1
Tbee
2002. december 3. 23:45
#11
Sziasztok lányok! Írtam egy storyt "Öt lánnyal egyszerre" címmel:)) A történet lényege, hogy én egyszerre öt lánnyal vagyok. Most azt tervezem, hogy leforgatom.:)))))
1
joci
2002. december 3. 18:54
#10
Én már most is irigykedek:))
1
Thael
2002. december 3. 17:34
#9
Aki akarja elhiszi, aki nem, nem. En a magam reszerol majd megprobalom megpuhitani Tundit, hogy amikor itt lesz, csinalhassak par kepet, illusztracio vegett. Akkor majd tenyleg lehet irigykedni :P
1
joci
2002. december 3. 15:45
#8
Ez egy nagyon szép történet,és nagyon izgató is,bár kicsit meseszerű:)Nem hiszem,hogy léteznhek ilyen lányok!De ha mégis akkor:"hiszem ha látom" illetve érzem:))Nekem még vonatjegy sem kell!!Írjatok CSAJOK!
1
Akárki
2002. december 3. 14:38
#7
Ez nagyon király volt. Még sok történetet írjál! 10 pont
1
T
Törté-Net
2002. december 3. 03:21
#6
villanyállat: Nincs kizárva. :)
De ha ismersz, akkor majd élőben... :)
1
Kitty
2002. december 3. 02:44
#5
Furcsa érzés így vándorolni meséből mesébe... Szegény olvasó meg folyton csak találgat. De szép a mese, néha még szebb a valóság. Puszillak: Kitty
1
villanyallat
2002. december 3. 02:32
#4
lol, ha a Törté-Net "gárdája" tudná, mijen jól ismerem. :)

egyébként kíváncsi vagyok rá, hogy vajon tényleg igaz-e a történet, és nem csak kitalálták. túl nagy az utóbbi valószínűsége. de Törté-Nhetnek még csodák. :)
1
Gabxxx
2002. december 3. 01:44
#3
teccik....
1
T
Törté-Net
2002. december 3. 01:04
#2
Egy kis helyreigazítás: A Törté-Net "gárdája" egy emberből áll, belőlem. Szóval a többes szám használata enyhén túlzás... :)

Ja, és hogy a történetnél maradjunk... Nekem is lehet írni, nem zárkozok el semmitől. ;-D
1
T
Törté-Net
2002. december 3. 00:00
#1
Mi a véleményed a történetről?
1