Nagybácsi tanítja az unokahúgát 9. fejezet

A témához tartozó történet:
Álmodozó
49 146 karakter
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

A Hegylakó
2002. október 26. 22:41
#52
egyébként én egy email címemmel is vállalom, hogy jártam ezen az oldalon, mástól ez nem nagyon látszik (tőled sem, kedves zsolt....)
1
A Hegylakó
2002. október 26. 22:24
#51
sületlenséget és vagdalkodást?
szerintem a társadalom már "felnőtt" szereplőinek kellene egy kicsit megkomolxodniuk, és elfogadni, hogy a mai világban egy 16 éves szava is érhet annyit, mint azé aki már 18..
1
Zsolt
2002. október 26. 16:49
#50
Hegylako!

Utolso hozzaszolasodban annyi suletlenseget es vagdalkodast hordtal ossze, hogy ha nem haragszol nincs kedvem lereagalni. Egyetlen mondatot fuznek csak ehhez.

Nolj fel!
1
A Hegylakó
2002. október 26. 01:26
#49
akkor szépen sorban :
azt hiszem elég hosszú lesz amit írok, de igyexem minden nekem címzet hozzászólásra választ adni
először is Zsolt és logikátlan kijelentése, hogy egy 11 éves gyerek nem lehet komoly, érett személyiség :
szivesen bemutatom néhány olyan korú lányismerősömnek, és lehet, hogy megváltozik a véleménye(?)
Mért lenne kár ezen vitatkozni?
K.O.M.C. : ez eddig még eszembe sem jutott, hogy a vallás is egy elmebetegség, amennyiben az említett kitéleknek megfelel..
mondjuk erről nagyrészt így gondolkodtam eddig is, mert egy csecsemő akit megkeresztelnek hogy tudja eldönteni, hogy ő szeretné-e vagy sem, hogy őt megkereszteljék?
de ez nem ide való téma, inkább írok az erotikáról:)
Kedves fakabát barátunk!(Zsolt)
Már megint visszaidézted a 11 éves nem érett személyiség témát. Eszembe jutott erre mgé valami :
ki dönti ezt el? - mért pont te? Mért kell olyan általános elveket/szabályokat hozni/fenntartani évtizedekig, melyek nem jól működnek??
"A modern tarsadalom vedi a gyermeket ahol tudja" : ez most nem erotika lesz, hanem egy kis politika..
és az iskola? ott ki védi a gyereket? mert a mai oktatásban a legtöb gyerek túl van terhelve, fizikálisan, és pszichikálisan egyaránt, nem inkább ilyen dolgokkal (okt. reform, pl.) kellene
foglalkozni, mint hülye (és gyakran) felesleges szabályokkal?
Én pedig remélem, hogy a szabadabb elvű nézetek egyre nagyobb teret nyernek maguknak a világban, és nem ragadunk le az örökös konzervativizmusnál
igen, tévedtél, ugyanis semmi borzalmos dolog nem történt velem gyerekkoromba.. talán leszámítva azt, hogy áldott szülők, meg áldott társadalom nem sok információval látott el a témában, és itt most nem a gyakorlatra/kpekre gondolok pl. hanem
mondjuk arra, hogy mért 15 évesen kell megtudnom, hogy hogyan működik a női szervezet pontosan?
Egyébként bevállalnám a 12 éves kislány kihallgatását, de tőled mindenképp átvenném, mert a kislányt olyankor nem a rendőrnek, hanem a pszichológusnak kellene látnia először, nem gondolod?
Most akkor Fygaroo következik :
társadalmi norma : te magad is leírod, hogy "eroltetett, elavult szokasokbol epul fel", akkor mért kellene ezt figyelembe venni
ma már egy más világban élünk, ez a 21. század! (csak szólok hogy az évszámot egy 2-essel, és egy 0ással kezdjük, és nem 1,9-cel, ha valaki lemaradt volna még a múlt században)
a 18 év, és a 18 körüli (Te 16-22re teszed) időszak szerintem már nem az érés ideje, hanem az korábban következik be
én 11-12 évre teszem a minimum kort amikor valaki már elég érett ahhoz, hogy önállóan is képes legyen döntéseket hozni
történetek : de örülnék neki, ha 50-60% ilyen történet lenne itt.. lehet, hogy csak nem nyitod ki jól a szemed?
Egyébként a nemtetsző történeteket nem kell elolvasni, vagy esetleg nem kell idejárni, ha irritál, hogy más ember is szeretné jólérezni magát
ha lányom lesz valószínűleg 11-12 évesen el fogja tudni dönteni, hogy helyes e az neki, hogyha összejön egy idősebb férfivel, mivel úgy lesz nevelve
de nem hinném, hogy akadályát látnám annak, hogy egy olyan barátja legyen, aki néhány évvel idősebb nála
Reflection : én is csak 16 éves vagyok, de nem tartom magam befolyásolható gyereknek, tudom mit miért teszek, el tudok dönteni önállóan kérdéseket, rálátásom van a politikára is (beleszólásom az áldott törvényeink miatt nincs még), és
úgy érzem elég önálló vagyok már ahhoz, hogy ne nevezzen engem senki gyereknek. Sokkal jobba felháborítanak a pedofíliánál más dolgok, amik a gyerekekkel szemben történnek (ez most nem csak Neked, hanem mindenkinek szól, főleg!:)
mint például, az iskolában elszenvedett sorozatos megaláztatások, és szabadságjogok korlátozása.
tapasztalatok : voltam egy egyhetes táborban a nyáron (amelyet egyébként én szerveztem meg a baráti társaságunknak), és ott bizony fittyen hányva a jól berögződött társadalmi szokásoknak fiú-lány vegyes szobák voltak ("felnőtt" is volt velünk, és vele is értelmesen meg lehetett beszélni a dolgot),
és nem történt semmi probléma abból, hogy mindenki azzal volt egy szobéban akivel szeretett volna lenni.
egyébként no pia, no cigi, no drog, egyedül kávézom, de az az alacsony vérnyomásom miatt jót is tesz nekem.
egyébként életem első "dugását" - hogy a te szavaiddal élve - a későbbi feleségemmel szerertném megejteni, tehát nem vagyok az a fűvel, fával típus
A felnőttségról, és az elfogadásvágyról : igazából sosasem vágytam arra, hogy elfogadjanak, azaz vágyni vágytam rá, de nem vágyódtam, hanem inkább tettem érte. aminek szenvedések árán, de meg lett az eredmémye
még egy sor a tini sexről itt a storykban : nekem 'A Barátnőm huga' c. a kedvencem
yah, éls utálom a valóságsókat, meg a TV-t is ahogy van!
Én az erotikus szórakozást keresem egy ilyen oldalon, és remélem nemsokára valakinek eszébe jut, hogy van egy újabb szabály, ami elég fölösleges... (18 év> akkor TE ide NEM.)
" A nemi aktus akkor nem tekinthető erőszaknak , ha mindkét fél beleegyezésével történik- a beleegyezés alsó korhatára : heteroszexuális kapcsolat esetén 14 , homoszexuális kapcsolat esetén 18 év "
Ez majdnem így van, most módosították a törvényt, és a homosexuálisoknál is levitték 14 évre a határt.
De ez nem számít, úgysem vagyunk buzik, igaz?:)
"márpedig egy 14 év alatti személynél még nem fejlődött ki a megfelelő érzelmi stabilitás."
hmm egy újabb téves megállapítás.. általánoságban igaz lehet, de mint már korábban emlegettem több olyan ismerősöm is van aki rácáfol erre..

Azt hiszem, sikerült egy kisregényt írni, de mára elég ennyi, mert kezdek álmos lenni :)

Válaszaitokat várva
A Hegylakó
1
ábus
2002. október 25. 21:07
#48
érdekes forum........ De a történet akárki akármire vonatkozik remek fordulatos és állati izgato!
1
#777
2002. október 25. 19:58
#47
Elnézést talán túl elhamarkodott voltam jó múltkorába, De

ad.1 A paedophilia akkor is aberráltság és a BTK ezt le is írja, hogyan bünteti

ad.2 Ezeknek áldozatai is hajlamosak pedofillá válni, habár orvosilag nem ez a legmegfelelőbb szó

ad.3 A szexet én mondjuk két azonos korú közt tudom elfogadni. Azt megértem, hogy egy tizennégy éves lány fel tud izagtni szexuálisan, hiszen én is ennek a korosztálynak vagyok oszlopos tagja. De nem így egy apa fiú és/vagy lány vagy anya-fia/lánya kapcsolat. Az interfamiliaris szex meg szintén (szerintem) büntetendő, mert nem lehet egészséges lelkileg az olyan család, ahol ezt eltűrik, ez olyan pszichológiai torzulást okozhat a gyermekben, amely egész életére negatívan hat.

Amit elhibáztam az a tizennyolv éves kor meghatározása, mert azt hiszem, ezt fel- és lefelé egyaránt lehetne bővíteni, hisz van olyan húszéves, amely nem ér fel pl. a mi friss gimis osztályunk szellemi szintjével. És vice versa.

Nos, úgy gondolom, hogy ez sokkal illőbb válasz a valódi személyiségemhez és véleményt tükröz, amel remélem az emberek többségének véleménye.
1
Fygaroo
2002. október 25. 19:25
#46
Nagydee! Irásaidra talán azért nem érkezett válasz, mert olyan evidens, magátol értetödö módon állitottál civilizált ember számára teljességgel elfogadhatatlan dolgokat, hogy joggal hihette azt mindenki, veled "valami baj van"... A hozzád hasonló csölátású emberekkel nem érdemes, nem lehet vitázni, hisz elvakultságuk fantasztikus méreteket ölt. Az, hogy ez a tévhit egy beteges perverzió istenitése, ebből a szempontbol mellékes. Erre szokták mondani: Urra, bolondra mindent ráhagyni. Aztán döntse el mindenki maga, hova tartozik. Másrészröl kiváncsi lennék arra az általános iskolás (feltételezem KULTURÁLT környezetböl származo) gyerekre, aki abortuszon esett keresztül... Ja, és ha már itt tartunk, rokon téma: fiatal korban a fogamzásgátlo szedése. Csupán egy orvostudományi ténnyel állnék elö: A fogamzásgátlo (egyszerüsitve) férfihormonokat tartalmaz, amelyet a nöi test magátol is termelne, csupán kis mennyiségben. Többek között ezek felelösek a csontok novekedéséért. A szervezet ezen hormonok által mintegy téves riasztást kap, és megszilárdul a csontok végén levö képlékeny, a növekedés szempontjabol fontos réteg, megáll a csontok növekedése. Tessék megnézni a mai tinilány-társadalmat. 150-160 centi. És akkor gondoljunk bele, ha egy nyamvadt kis tabletta ekkora kárt okoz, mit tesz a fiatal szervezettel egy abortusz...? De vannak olyanok, akik mar 8 évesen felfogják, megértik a szerelem, és ennek egyik kifejezöeszkoze, a szex jelentöségét. Kérem alássan, én nem tartozom ezen szerencsések kozé. De igazábol nem is szeretnék. Tökéletesen boldog életet élek a családommal, annak ellenére, hogy nem szeretkezem a növéremmel hetente 5ször (mitöbb, egyszer sem), és édesanyám is biztonságban érezheti magát tölem. Másrészt többre tartom magam annál, hogy 11 éves kislányokkal bujjak ágyba. Nem lenne benne erőszak, de még csak a gondolat sem fordul meg a fejemben. A probléma megoldásaként tudnám javasolni, hogy árviz idején a hasonlo BETEGSEGBEN szenvedö embereket pakolják zsákokba, és homoktorlasz gyanánt lehetöleg ök kerüljenek a viz alá. Ja es nagydee, kicsit megfeledkeztem rolad. Talán van némi gondolkodás abban, amit itt többen elmeséltek neked, nekem, mindenkinek. Pofá-zásra kaphatsz példát, csak kérned kell, hidd el, meröbben különbözik a kettő egymástol... Csak igy a végére (nagydee kedvéért) egy ujabb idézet, kicsit más értelmezésben. Jokai Mor: "A férfi sorsa a nö." Tehát: nem a KISLÁNY! Ezzel búcsúzom, Fygaroo (na, ha most átmegy, akkor muszáj lesz ékezeteket is használni...:) )
1
hm
2002. október 25. 14:52
#45
a 14. alatti személlyel szemben még a beleggyezésével végzett nemi aktus is erőszakos közösülésnek számít.

Továbbá a 12. életévét be nem töltött személy, nem tekinthető akaratnyilvánításra képes személynek.

E két meghatározást a Btk.-ból idéztem emlékezet alapján.
Felfoghatnák azok, akik egy 14 év alatti személy esetében boncolgatják, miszerint mikor erőszak illetőleg mikor nem, hogy ez esetben egy olyan emberről van szó akinek "Nincs kifejlodott ertekitelete, teljesen maskepp lat dolgokat olyan dolgokat amikhez felelosegerzet is parosul!(by Zsolt)" , és nem véletlenül szabták meg a büntetőjogban ezt az életkorhatárt, persze van aki komolyabb gondolkozású már ebben az életkorban is, de ennek megítélése szakértést igényelne.
konklúzió: nem csak az a lényeg, miszerint beleeegyezik e vagy sem, hanem, hogy érzelmileg elég fejlett-e a döntés meghozatalához, márpedig egy 14 év alatti személynél még nem fejlődött ki a megfelelő érzelmi stabilitás.
1
Néző
2002. október 25. 03:01
#44
" A vérrokonok közti bármilyen nemű szexuális kapcsolat illetve ennek bemutatása tiltott "
" A nemi aktus akkor nem tekinthető erőszaknak , ha mindkét fél beleegyezésével történik- a beleegyezés alsó korhatára : heteroszexuális kapcsolat esetén 14 , homoszexuális kapcsolat esetén 18 év "

ezek nem teljesen pontos idézetei a PTK/BTK -nak , de a lényeg ez .

Legyen eszetek !
Szedjétek le minél előbb ezt a szörnyűséget és a hasonlókat!
Az olvasók , most még legföljebb anyáznak .
De ha valaki végül följelent titeket akkor nektek reszeltek .
1
alien1
2002. október 24. 21:44
#43
A történet nem rossz,bár ha a valóságban megtörténne,azz sok helyen büntetnék.De egy dolgot kell figyelembe venni:ez egy kitalált történrt,és történetet kitalálni nem bűn.Ilyen elven minden krimiíró börtönben ülne.Agatha Christie kaphatna vagy 10000 évet.Tehát ha valakinek ilyen a fantáziája azt el lehet itélni,de büntetni aligha.
Amúgy egy 12 éves gyerek minden értelemben éretlen a sexre.Szerintem a határ a mostani időkben olyan 15 év körül mozog,akkor már telán nem okoz lelki sérülést.Persze ez az egyéntől is függ...
1
Reflection
2002. október 24. 18:24
#42
Visszaneztem es kicsit meglepodtem. Az elozo iromanyomban igyekeztem az elottem szolokat toleralni, igy tudomasul venni es elfogadni a pedofiliat. De most egyesek nagyon jokat irtak, es megvaltoztattak a velemenyemet-(bocs, de csak 16 vagyok, tehat befolyasolhato gyerek). Ezt talan Hegylako erzi a legjobban: egyertelmuen emlekszem, hogy 10 evesen, plane elso gyerekkent mekkora pofaval hangoztattam, hogy mennyire donteskepes, tapasztalt vagyok. Ez folytatodott 12-13 evesen az elso sexualis tapasztalatokkal, amik szerencsere jol sultek el, pedig minden eselyem megvolt, hogy egy eletre megalazaserzes legyen a sex: a csaladban tabutema volt, egyhazi iskolaba jartam, majd 6. osztalyosan kikerultem a koedukalt kornyezetbol. Ennek ellenere a lanyokkal akikkel talalkoztam, megha idosebbek is voltak, nagyon jol jartam. Mindent sorra elmagyaraztak, elmutogattak. De most visszagondolva nem tudtam volna nemet mondani a veluk valo eroszakos, beteg kozusulesre, es csak most vagyok nekik igazan halas, hogy a civilizacionak es minden erkolcsi szempontnak megfeleloen ismertettek meg velem a sexet es csak jo elmenyeim vannak rola.

Szoval tenyleg le kene allni a pedoval. Azt fonntartom tovabbra is, hogy egyenlo ismeretekkel es kozos beleegyezessel egy kb. 13-14 ev folott OK, de hogy a csaladtag vezessen be az kizart. A szulo csak megnyugtathat, hogy nem behugyoztal, csak magomlesed vagy menstrid volt vagy elmondhatja, hogy a golyasdi hulyeseg, de eleted elso dugasat szulovel ocsmany dolog. ebbe kicsit szerencsesnek kell lenni, bar ha nem lennenek ezek a beteg allatok, nem lenne ra szukseg, mert mindenki ugy ismerne meg, ahogy en. A folvilagosito nem felsobbseget sugallva, egyenrangukent kezel. Nekem kiskamaszkent mindig ez volt a legfontosabb: fogadjanak el egyenrangukent, most hogy mar nem vagyom erre valamilyen oknal fogva elfogadnak. Lehet hogy felnottem? Ja, es a 18 hulyeseg, nem allitom magamrol azt, hogy 18 evesen en az elet minden teruleten jo donteseket fogok majd tudni hozni, de egyes dolgokban pedig: sex, cigi-pia-drog mar elnyertem a tarsaim bizalmat. Pl. drog soha, cigi jominosegu es csak tarsasagban, pia ugyanez, nem keceli hattablettas, hanem szinten valami igenyes ital vigyazva, hogy a reszeg disznok ne lepjenek a kezemre a sotetben :)- komolyan: az elet minden teruletere kell megfelelo elettapasztalat, bar ami a legszornyubb: sokszor csak a magunk karan tanulunk, ha mas @#$& ra, azt nem hisszuk el. Csatlakozom a lenti velemenyhez: a tini sexet is lehet annak megfeleloen az olvasok ele tarni: ld. Fiatal kedves. Nekem az a kedvenc tortenetem, en legszivesebben azt latnam a toplista elen, csak egyes alltok miatt-akikbe sajnos tegnap en is benne voltam-atvette a helyet a beteg nagybacsizas. Ja es a nagytestver dolog: allitolag pont minket, kamaszokat celoznak meg vele, de szerintem ocsmany. Utalom.

Mit keresek en egy 18 even felulieknek oldalon? Es te Hegylako?
1
kefe
2002. október 24. 16:28
#41
De kérdem én:Van értelme az ilyen, és hasonló témákról vitatkozni? Ez az ember egyik legintimebb dolga, amit azért néha elkotyog, kipletykál, főleg ha a mostanában kezdődött, napi rencerességgel sugárzott tv műsorokra gondolok (B.B., V.V).A szexről, a szerelemről mindenki másképp vélekedik, "ítélkezik", és hát könyörgöm: ezek sztorik!El lehet ezeket olvasni (olykor tetszik, olykor nem), vagy/de nem kell!... Medértem, ha valakinek sérti az erkölcsét, vagy valamijét az ilyen történetek olvasása, mindenki másképp éli meg.Nem hiszem, hogy jó ötlet köpködni, kérdőrevonni egymást!Főleg nem itt!!! Elvégre mindannyian "egyet akarunk/keresünk" ezen a honlapon, csak mind másképp szeretjük .. .
1
weeky
2002. október 24. 10:28
#40
mi tortent a toplistaval??
1
McLane
2002. október 24. 02:48
#39
Kicsit aggódtam, hogy ilyen hosszú ez a történet, de kiderült, az oldal fele a "fórum". :-)

Nem rossz a történet, szerintem 9 pont, de valamit megjegyeznék, amit talán eddig elmulasztottatok - vagy csak én nem olvastam elég figyelmesen. Mégpedig az, hogy a történet két tabut is boncolgat. Az egyik a családon belüli (interfamiliaris) szex, a másik pedig a szex fiatalkorúval.
Az előbbi nem tartozik a klasszikusan üldözött és elítélt perverziók közé, pedig szerintem épp ez a történet - és az egész családregény - gyenge pontja. Nehezen tudok családon belüli (és főleg generációk közötti) testi vonzalmat elképzelni, és remélem, hogy ez nem csak az én szegénységem. Másrészt mi lesz 1-2-5-10 év múlva? Lehet ezek után normális emberi kapcsolat a családon belül?
Ami pedig a fiatalkorúakkal létesített szexet illeti, szerintem fölösleges felháborodni. A tinilányok első szexuális izgalma és élményei hálás téma az iróknak, és semmi kivetnivalót nem látok benne. Mondjuk egy 22 éves fiú és egy 16 éves lány kapcsolatát ostobaság pedofíliának hívni. A mai lányok 15-16 éves koruktól érettek, kiváncsiak, a feléjük irányuló vonzalom nem betegség szerintem - a jó ízlés határain belül. Viszont a pedofília egy beteges perverzió; de az én definíciómban az 8-12 évesek ellen irányul. Vagyis semmi erotikus nincs benne.
Úgyhogy nekem nincs bajom a sagaval, bár jobb lenne a családi szál nélkül. Ja, a műfaj legjobb történetei a "Fiatal kedves" és az "A barátnőm húga". Ínyencek figyelmébe - és akkor kiderül, hogy tinédzserek felé is lehet erotikusan közeledni.
1
Ewet
2002. október 24. 01:03
#38
Mint mondtam, megértem mindkét fél álláspontját. Valóban szörnyű dolog úgy elkövetni gyerekeken a büncselekményt, hogy az lélektanilag megrázza. Teljessen elutasítom az ilyen fajta aberráltságot. Sajnos van ilyen, és Zsolt velük foglalkozott. Mélységesen sajnálom.
De ha végigolvastátok a történetet, látszik benne, hogy itt szó sincs ilyenről. Itt a gyerekek nem szenvednek lelki sérülést, nem erőszakolják őket meg, egyszerűen megmutatják nekik a boldogság egyik formáját.
Mellesleg valóban nincs gyermekem, és ha lesz, nem valószínű, hogy így fogom nevelni. De csak azért, hogy a "dzsungelből kijött" társadalomnak megfeleljenek, és én is megfeleljek.
A drog is ilyen. Nagyon szívesen kipróbálnám a füvet, két okból nem teszem:
- Hogy megfeleljek a "dzsungelből kijött" társadalomnak (illetve törvényeinek)
- Elvből nem szívok füstöt szándékosan, így nem is dohányzom.
Zsolt:
A példádban ott a baki, hogy van egy 3. személy: A boltos. Ő nem egyezett bele a cselekedetbe, így őt kár érte - tehát az ítélet jogos.
De ha csak kettőjükről megegyezéséről van szó, az miért baj - azon kívül, hogy bűncselekmény, törvényellenes, irritálja a társadalmat, stb.? Mást ér belőle kár? Nem hinném...
1
Muffdiver
2002. október 24. 00:15
#37
Hmm még nem olvastam el a sztorit de ezek után elfogom. Amugy szerintem eléggé felesleges vitatkozni ezen a témán, mert ez kábé olyan mint a cigány-ügy, mindig is jelen van, de megoldás ugy sem lesz rá soha. (Max napalm de az költséges)
1
nagydee
2002. október 23. 21:06
#36
Már azt hittem, hogy valami baj van. tegnap egész nap nem jött egy mocskolódó "vélemény" sem...

Az viszont érdekes volt, hogy a kifejtett hosszú írásaimra senki nem mert reagálni...
...na mi van kifogyott a benzin??? vagy csak felfogni sem bírtátok amit mondok???

Fygaroo: én 8 évesen már pontosan tudtam, hogy mi és miért van, és mélyen meg voltam döbbenve, hogy az osztálytársaim hogy beszélhetnek annyi baromságot. mostmár tudom. olyan szüleik voltak mint te.
Volt is olyan köztük, aki már az általánosban kefélt, és olyan is akinek küretre kellett mennie. csak mert a szülők és a társadalom úgy gondolja, hogy ők még nem is értik és ezért nem beszélnek velük.
ja és mielött még valakinek eszébe jut. nem "nagycsaládosok" voltak.

("Vetkesek kozt cinkos, aki nema")

ja és pofázni mindíg könnyebb, mint gondolkodni...
1
antipedofil
2002. október 23. 20:48
#35
Talan mert normalis csaladban elsz es akiket ismersz is normalisan csladban elnek.
1
Kaldy
2002. október 23. 20:24
#34
Szerintem a történet, maga nincs rosszúl megírva (elég izgalmas), de amit itt leírtak az nem egy megszokott mindennapos dolog, ilyen dolgok nem fordulnak elő minden családban (pl az enyémben sem), de szerintem több mint valószínű, hogy ez is megtörténhet, egy-két tényleg szabad gondolkodású és felfogású családban. A másik dolog, én elég sok (a családomban is) 10-15 év közötti gyereket ismerek és még nem tapasztaltam, hogy bármelyik is ennyire ki lett volna éhezve a szexre és ilyen tapasztalt lett volna ezen a téren!
1
Fygaroo
2002. október 23. 18:18
#33
Latva az itt kialakult vitakat, ugy dontottem, hogy en is reagalok a temara.Kar lenne itt tortenelmi tenyekrol, mas kulturakrol, a jog szovevenyes rendszererol vitatkozni. Eleg elovenni a jozan itelokepesseget, tulajdonkeppen a "tarsadalmi normat", amely sokak szerint eroltetett, elavult szokasokbol epul fel. Nekem ne hivatkozzon senki se a fulop szigeti 8 eves kisgyerekre, akinek, habar nem erti, muszaj vegighallgatnia a szuloje "oktatatobeszedet". Nem hiszem, hogy az itt felszolalok valamelyike is tudta volna 8 evesen, hogy mi, miert, hogyan tortenik a szexualis eletben. A kisebbseget illetoleg: lehet, hogy rasszizmussal vadoltok, de pontosan ez kulonboztet meg minket toluk. Hogy mig ok osztoneik alapjan cselekszenek (tenyesznek), addig az orszag lakoinak tobbsege valoban fajfenntartas, szerelem celjabol hazasodik. Mondjatok ironikusan, hogy ez a "civilizacio", megtehetitek, ha nem ertetek velem egyet. De legalabb ne hangoztassatok buszken ezt a BETEGSEGET. Mert az. Az emberi perverzitas netovabbja. Hova halad a vilag? Ha megunja valaki a noket, homokos lesz, vagy pedofil? A kovetkezo lepes az lesz, hogy -hasonloan a melegekhez- a pedofiloknak is vilagnapja lesz, es szines plakatokkal vonulnak fel az utcakon. Emberek, kezdek felni. Kivesznek a vilagbol az epelmeju, tiszta erkolcsu homo sapiensek? Masreszrol ezzel a 18 eves dologgal nem ertek egyet. Marmint a dolog felfogasaval. Ez nem egy olyan hatarvonal, ami elesen elvalasztja a "gyereket" a "felnottol". Ugy kell tekinteni, mint egy dinamikus feluletet. Van aki 16 evesen -elettapasztalatai alapjan-, es van aki csak 22 evesen -elobbinek hijan- erik meg. ...meg azt is megertem, hogy van egy ket ilyen tortenet. De mostanaban 50-60 %-kuk ilyen! Kerem az oldal szerkesztoit, hogy probaljak mar pozitivabb iranyba terelni mind a fiatalsagot, mind pedig az erett embereket. Mert ez igy, jelen formajaban, szereny velemenyem szerint Nem Helyes. A ilyen jellegu tortenetek iroit nem reszleteznem. Tokeletesen elkepzelheto kepet formalnak magukrol beteges irasaikban. Mar csak egy utolso gondolat: akik tamogatjak a pedofilitast, illetve nem ellenzik ("Vetkesek kozt cinkos, aki nema"), gondoljanak bele, ha valaha lesz egy lanygyermekuk. Es a 11 eves kislanyt egyszer csak egy 30, 40 eves ferfi hazabol latjak kilepni, amint "boldog" mosollyal nez a felnottre. Nem hiszem, hogy osszekacsintananak a perverz allattal. En letepnem a kezeit, es azokkal vernem agyon. Na, hagyok teret masnak is. Fygaroo
1