Az Igazi Gyönyör

A témához tartozó történet:
RAVETRAIN
23 210 karakter
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Fluxus
2022. március 1. 09:06
#28
Folytatás??
1
i
ivol
2020. június 15. 16:45
#27
Eléggé körülírt történet, elég soká jut el az tevőleges szexig. Érzelmi részek jobban előtérbe kerültek a szexuális részeknél.
1
t
t.555
2017. december 6. 00:35
#26
Lehetne jobb is!
1
RAVETRAIN
2016. december 4. 10:35
#24
Közben azóta rittyentettem pár veretősebb történetet🙂

cvirag
Ja lehet átdolgozom, ha lesz időm meg kedvem. Bár jó ez így! Majd meglátom.
1
cvirag
2016. november 22. 20:47
#23
Ravetrain, és mi tart tőle vissza, hogy feldolgozd és újra beadd? Ha hozzáteszed, amit azóta fejlődtél, épp úgy egy új történet lesz, mintha valami mást írsz.
Az alapszituációk mindig ugyanazok, csak a bemutatás ad új és új ízt a történeteknek: ergo.
Szerintem írd át.
1
z
zsomberos
2016. november 22. 13:17
#22
Nem az én műfajom, de jól meg van írva
1
RAVETRAIN
2015. szeptember 14. 13:07
#21
Csak azt sajnálom, hogy mivel ez volt az első történetem, a formaiságok terén még eléggé csiszolatlan. Persze a tartalom a lényeg, gondolom ha rendezettebb lenne a szöveg, nem ilyen monoton, hogy pl. a sor végén kezdődik a következő mondat első szava, meg ilyesmik, akkor sem lenne többre pontozva, de azért fáj, hogy így utólag veszem észre, mennyi mindent javíthattam volna rajta, hogy csinosabb legyen.
Mindenesetre örülök, hogy a többségnek tetszik.
Ez egy igazi prototípus, egy csiszolatlan gyémánt🙂 De már nem fogom átdolgozni.
Azért lenne mit kivenni belőle, vagy átfogalmazva tálalni.
Már jobban menne, mint annak idején.
Komoly, hogy mindezek ellenére mégis ez az első történetem sikerült a legjobbra.
Én is ezt pontoznám a legtöbbre.
1
RAVETRAIN
2015. augusztus 26. 23:25
#20
Ulysses

Igen. Tudom, gyerekes vagyok, de én is úgy érzem, idővel fejlődni fogok.
Csak kell még némi élettapasztalat.
1
RAVETRAIN
2015. augusztus 26. 23:23
#19
Törté-Net
Köszönöm az elismerést🙂
1
Ulysses
2015. augusztus 26. 17:50
#18
Dehogy, dehogy! Én is csak mezei olvasó vagyok. 🙂 Illetve annyiban különbözök némelyik olvasótársamtól, hogy a VIP tagságiért sajnálok pénzt kidobni. Inkább nyelvgyakorlásképpen németből fordítok sztorikat.
A részletesebb értékelés pedig annak szól, hogy írásaid számos gyermekbetegsége mögött egy jó fantáziával megáldott kezdőt látok, akit érdemes biztatni, mert reményeim szerint fejlődni fog.
1
T
Törté-Net
2015. augusztus 26. 13:38
#17
Sziasztok!

A Törté-Net részéről igyekszünk elkerülni a véleménynyilvánítást bármelyik történetnél, nem szeretnénk befolyásolni senkit semmilyen irányban. 🙂
(És mindig a most látható Törté-Net néven írunk, ez a "hivatalos".)

Ettől függetlenül viszont szívünk repes, amikor ilyen jól kifejtett véleményeket látunk, elismerés az írónak és becsületére válik a kritika megfogalmazójának is. 🙂

Üdvözlettel: Törté-Net Szerkesztőség
1
RAVETRAIN
2015. augusztus 25. 21:01
#16
Te amúgy az oldal egyik üzemeltetője vagy?
(Lehet, hogy hülye kérdés.)
Csak azért gondoltam, mert még nem láttam itt senkit, aki ilyen részletesen kielemezett volna egy-egy történetet.
1
RAVETRAIN
2015. augusztus 25. 20:53
#15
Köszönöm Ulysses, hogy megvédted Adriennt!)

Örülök, hogy elemezted ezt az írásomat is. Igazából ez az, ami a legközelebb áll hozzám. Pont ezért, mert ahogy fogalmaztál, életszagú, és a szívemből írtam.
A leszbikus thriller azért tetszik, mert a két főhőst a halál torkában átélt adrenalin mámor következtében heves szexuális izgalom szállta meg, és ez ébresztette föl Katiban igazán a szerelmet is Anna iránt, de az igazi gyönyör végkifejlettje sokkal meghittebb, érzelmekkel telítettebb, szerintem izgatóbb is.
Most, hogy így újraolvastam, rájöttem, hogy mégiscsak ez az igazi🙂
1
Ulysses
2015. augusztus 24. 20:53
#14
Először Sierra megjegyzésére: Figyelmetlenül olvastál, mert a hősnő a korábbi élményei alapján csak férfiakhoz tudta hasonlítani az újfajta szexet. Saját magát is biszexuálisnak (nevezi, sorolja, kategorizálja) írja le.
A szerzőnek máshol felvetett kérdésére: persze, hogy bejön sokaknak ez a sztori! Életszagú, őszinte, semmi megjátszás nincs benne. Jól átjön a bizonytalanság, a félelem, vajon a másik fél miként fogadja a közeledést.
Természetesnek tűnik a cselekmény folyása, nincsenek mesterkélt csavarok benne. Szóval ilyen formában tényleg jobb, mint a saját kedvenced.
Emlékszel, mit írtam oda? Ha abból kivasalnánk a döccenőket, nagyjából 8 pont körül lenne az átlaga. Ne görcsölj már annyira ezeken a csillagokon! Semmi nem múlik rajta. Ha neked valamelyik "alulpontozott" sztori bejön, tedd a kedvenceid közé! Ne törődj a többiek ízlésével!
1
a
A57L
2015. június 4. 05:18
#13
Nekem nem tetszett.
1
z
zsomberos
2015. április 11. 14:32
#12
Érdekes, tetszett
1
papi2007
2015. április 8. 08:00
#11
tetszett, izgató
1
Sierra
2015. április 4. 10:06
#10
Azért egy leszbi sztoriból én biztosan kihagytam volna Brad Pitet...
1
t
tomi19
2015. április 2. 14:17
#9
Nagyon tetszett
1