Társalkodó - bármiről

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

JakeAmazing
2023. december 23. 10:56
#744
Na meg persze a történeteket is. Ezt többször kérdeztem, tavaly tavaszra ígérték az ezzel kapcsolatos fejlesztést. Nem tudom miért csúszik ennyit, lehet ez egy macerásabb művelet.
3
Ez egy válasz Lolamacko 2023. december 23. 10:05-kor írt üzenetére.
Éva596
2023. december 23. 10:48
#743
Minden olvasómnak és nem olvasómnak kellemes ünnepeket és boldog új évet kívánok!
4
Lolamacko
2023. december 23. 10:05
#742
Kedves Szerkesztők! 
Javaslat
Az üzeneteket miért nem lehet az írójának, utólag szerkeszteni, törölni, módosítani? Olyan szuper lenne, ha erre lenne mód.
3
Lolamacko
2023. december 21. 14:22
#741
Kedves tomasz38! 
Sajnos nem engedted meg, hogy a történetedhez hozzászóljunk, ezért itt üzenek. Ezt olvastam
"– Nagy János – mutatkozott be."aztán pár mondattal később "Ő a feleségem, mondta István." aztán már István lett a szereplőd. Teljes mértékben megértem ezt a hibát, hiszen én is elkövettem párszor. Most is van beküldve olyan történetem, ahol a szereplőm nevét elírtam, és csak később vettem észre. Olvastasd át valakivel, akiben megbízol, beküldés előtt, és akkor ez kiküszöbölhető.
1
ikkjejzjiuiiii
2023. december 19. 19:02
#737
rendicsek
1
Ez egy válasz Lolamacko 2023. december 19. 13:43-kor írt üzenetére.
Lolamacko
2023. december 19. 13:43
#736
Elhiszed nekem, hogy nem érdekel az ebook? Nem kell, hogy elmondhassam, hogy adtam ki. Nekem az írás jelent felszabadulást, szabadságot, oda menekülök a valóságtól, aztán ha már kész, akkor megkönnyebbültem és már nem is annyira érdekel. Ez, hogy ide és a másik oldalra is fölpakolom az olvasóknak ajándék, ha elegem lesz, akkor kiszállok és megtartom magamnak amiket írok.
2
Ez egy válasz ikkjejzjiuiiii 2023. december 19. 13:04-kor írt üzenetére.
ikkjejzjiuiiii
2023. december 19. 13:09
#735
Ha egy csinos nő lehúzza a bugyiját egy rövid videóban,  ő neki sok kommentet írnak. Ez a divat a nők mutogatják maguk, a férfiak pedig a monitirok előtt kiverik. Tisztelet a sok kivételnek.
1
ikkjejzjiuiiii
2023. december 19. 13:04
#734
Néha jobb is ha nincs kritika, mert az amatőr írók, gyakran hiperérzékenyek. Ami üdítő ezen az oldalon, hogy nincs egy olyan " admin" vagy valaki akinek " rangja" van,  aki okoskodik, és beleszól mindenbe. Itt szépen , szabadon lehet írni. Ennek is lehet örülni. Amúgy meg hiába mondom neked, hogy  e bookot kellene kiadnod, nem foglalkozol vele. Igaz, hogy pénzbe kerül, de akkor elmondhatod magadról, h adtam ki e book -ot.
1
Ez egy válasz Lolamacko 2023. december 19. 12:51-kor írt üzenetére.
ikkjejzjiuiiii
2023. december 19. 13:00
#733
A faszombookon van pár olyan irodalmi oldal ahol hozzászólnak. De azok is inkább baráti társaságok. Illetve ugye a politikai oldalak, ahol ha megjelenik egy közéleti kritika, ez, az, akkor záporoznak a kommentek, de teljesen mindegy.
1
Ez egy válasz Lolamacko 2023. december 19. 12:51-kor írt üzenetére.
Lolamacko
2023. december 19. 12:51
#732
Hol van az az oldal, ahol záporoznak a kommentek? Régebben itt is sokkal élénkebb volt a kommentelés, aztán lassan elhalkult, és ma már alig szólnak hozzá, igazi kritikát nem is kapunk. Eltűntek azok, akik kielemeztek, véleményt írtak, adtunk a véleményükre. Az a néhány fehér holló aki még megmaradt is hallgat, esetleg egy-két szavas véleményt ír.
1
Ez egy válasz ikkjejzjiuiiii 2023. december 19. 12:20-kor írt üzenetére.
ikkjejzjiuiiii
2023. december 19. 12:20
#731
itt a fórumon arról is lehetne írni hogy a kritikát hogyan kell viselni? az alkotóember ha publikál nyilvánosan, akkor tudnia kell, hogy lesznek akik majd mocskolják az alkotását. Ha ezt elekarja kerülni, akkor olyan helyen próbálkozon, ahol bárki nem szólhat hozzá. pl itt ezen az oldalon. Nekem tetszetősebbek a teljesen nyílt oldalak, ahol jóval tágasabb a tér és záporoznak a kommentek. :D Nyilván itt is jó.
1
Lolamacko
2023. december 19. 09:27
#728
Veszprémben egyszer jártam vagy kétszer. Egyszer az állatkertben egy sül nevű állatka a frászt hozta rám, és egyszer színházban voltam, meg jazz fesztiválon. Ennyi élményből nem szeretnék írni, na, meg a hal se talált meg sajnos.
1
Ez egy válasz ikkjejzjiuiiii 2023. december 19. 09:15-kor írt üzenetére.
ikkjejzjiuiiii
2023. december 19. 09:15
#727
soha nem írtam veszprémi kivánságteljesítő halat, akkor lesz, ha Te leírod.  mindezt kötetlenül, játékból, sőt akár hülyéskedésből.
1
Ez egy válasz Lolamacko 2023. december 18. 22:03-kor írt üzenetére.
Lolamacko
2023. december 18. 22:03
#726
Sok kívánságteljesítő halról írtál, tökösi, téti, harrisburgi, győri, balatonkenesei, soproni, budapesti, debreceni, váci, remélem egyet sem hagytam ki, vagy mégis? Írtál veszprémi kívánságteljesítő halról is? Azt nem olvastam, és akkor most jól elástam magam?
1