Szabados család 1. rész - Kezdetek

A témához tartozó történet:
20 026 karakter
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

p
papi
2013. június 29. 12:36
#26
Nem rossz
1
B
Bob__
2013. június 29. 11:31
#25
Ez egy egyszerű történet, mint egy faék 🙂
Nekem tetszik, hogy ilyen nyers lett, persze a szóhasználatot még lehetne bővíteni, mert itt ott sok az ismétlés.
És ha véletlen valaki nem ért egyet vele, először csak elkezdi sértegetni, a következő hozzászólásába már el is akarja tenni láb alól 😀
1
h
hairy_pussy
2013. június 29. 06:02
#24
jó lesz
1
genius33
2013. június 28. 19:04
#23
Szuper tuti 🙂
1
papi2007
2013. június 28. 18:58
#22
engem is izgat a használt bugyi
1
sztbali
2013. június 28. 16:37
#21
Úgy néz ki visszatértünk egy korábbi esethez, de a történet más szemszögű. Egyébként szerintem túl nagyot akartál alkotni, mert 6 db címkéje van a történetnek. attól függetlenül bátorításul 7 pont.
1
Martianyu
2013. június 28. 15:54
#20
Ne hallgass senkire , nagyon jó amit írsz , nagyon jól írod és még jobb , hogy megteszitek , folytasd !
1
n
norbert7818
2013. június 28. 12:18
#19
ez nagyon jo sokkal több ilyen kellene remélem nem kell sokat várni a fojtatásra
1
veteran
2013. június 28. 10:38
#18
Bárki véleményt ír az olvassa is,ha nemérdekli a téma megjelenése után tovább lép. Jó az írás folytasd.
1
papi2007
2013. június 28. 09:00
#17
ez tetszett, kőkemény lett a farkam 🙂
1
l
listike
2013. június 28. 07:01
#16
Egész jó, folytatsd légyszíves. A kritizálóknak annyit, hogy nem kötelező a családi történeteket olvasni.
1
R
Rinaldo
2013. június 28. 06:41
#15
Nagyon jó,ahogy meg baszta az anyját minden pózban.
1
s
szimonov
2013. június 28. 06:23
#14
tisztában vagyok vele, de szerinted még is másképp hogyan lehet valakit provokálni, ha nem úgy, hogy homlok egyenest mást írok, mint amit ő.
" Nem rossz időtöltés egy hozzád hasonlóval vitatkozni.Rendesen kíváncsi voltam a reakcióidra, és nem csalódtam. Sőt kifejezetten meglepett, hogy milyen gyorsan reagáltál. Minden esetre nélküled szürkébb lenne a világ, az biztos. Viszont rendkívül provokálható vagy. Túl hamar kiverte nálad a biztosítékot a beszélgetésünk. Minden esetre ez igazán hasznos anyag lesz számomra. Köszi, és bocs, ha nagyon kiakasztottalak. "
Itt még egyszer láthatod, hogy mi volt ezzel a célom. senkivel nem lehet úgy vitázni ha azt mondod amit ő. Tehát mivel én vitázni akartam veled, így kénytelen voltam a szemben álló álláspontot képviselni. És ez meg is történt.
1
s
szimonov
2013. június 28. 05:19
#13
Pusztán azt nézd meg, hogy a 3 iromány mindegyikéhez te szoltál hozzá hamarabb, és könnyen rájöhetszrájöhetsz, igaz amit mondtam,ha időrenbe rakod a hozzászólásainkat. Ha még most sem veszed észre a lényeget akkor őszintén tudlak sajnálni. Hallottál már fokozatos provokációról? Igazán érdekes jelenség.
1
g
gaborthefirst
2013. június 28. 05:08
#12
Nélküled viszont szebb lenne a világ! hát persze, miattam van az egész! Haha! Mondd te hány éves vagy? És nem, nem haragszom rád, egy féregre nem lehet haragudni. Simán utállak mint általában a férgeket! Nem tetszik? Magadra vess!
1
s
szimonov
2013. június 28. 05:00
#11
Hogy évek alatt csak most írtam a hozzászólásaim jelentős részét, az pusztán neked köszönhető. Nem rossz időtöltés egy hozzád hasonlóval vitatkozni.Rendesen kíváncsi voltam a reakcióidra, és nem csalódtam. Sőt kifejezetten meglepett, hogy milyen gyorsan reagáltál. Minden esetre nélküled szürkébb lenne a világ, az biztos. Viszont rendkívül provokálható vagy. Túl hamar kiverte nálad a biztosítékot a beszélgetésünk. Minden esetre ez igazán hasznos anyag lesz számomra. Köszi, és bocs, ha nagyon kiakasztottalak.
1
j
joozsi
2013. június 28. 04:41
#10
Kíválóan felhúztátok magatokat, gratulálok! Ha nincs más, inkább nyúljatok magatokhoz, akkor talán nem lesz bennetek ennyi indulat!
1
s
szimonov
2013. június 28. 04:25
#9
Rendesen félresiklottál. Egyáltalán nem vagyok rajongója a családi sexnek. Más kérdés, hogy a történeteket elolvasom, akár csak te is( különben másként nem tudnál véleményt mondani). Ha pedig itt vagy, elolvasod, és véleményt írsz, akkor téged érdekel ez a téma, ergo te vagy a világ egyik legpofátlanabb képmutatója. A másik lehetőség, nagyon komoly tudathasadásod van, az pedig még az előzőnél is veszélyesebb. Mindezen megállapításomat pusztán a személyeskedésedre válaszul közlöm.
1
g
gaborthefirst
2013. június 28. 04:02
#8
Ez már tényleg kabaré! Hogy te, egy vérfertőzésért nyíltan rajongó oktatsz másokat?! Normális?!? 🙂 Neked most éppen a tudakozót kéne hívnod haver, hogy hamar mondják meg hol a legközelebbi pszichiátriai ügyelet, mert komoly bajban vagy!
Mellesleg abban az időben teljesen más volt a társadalmi berendezkedés, a közfelfogás, a szokások, a törvények ... még jó, hogy nem az ősemberekkel példálózol, hogy azok már 8 éveseket is dugtak! 🙂 És már megint együtt említetted ezt a beteg témát a művészettel ... Shakespeare nevét a szádra sem szabadna venned, neked nem!
És fejezd már be ezt az építő kritika maszlagot, mert szarból nem lehet várat építeni, okostojás!
Egyébként a temetkezési vállalat nagyobb üzlet lenne, mert a munkatábor az kemény hely ám, remélem meggyőződhetsz róla személyesen is! Tudod a kőbánya csak veszteséget termelne, már anyagi értelemben, de így is megérné üzemeltetni, mert egy szebb jövő érdekében a pénz nem számít, ha kell én megfinanszírozom! Látod, ilyen egy felelősen gondolkodó ember.
1
s
szimonov
2013. június 28. 03:33
#7
Semmi jelentősége. Minden esetre engedd meg, hogy fogalomzavarban szenvedsz. Az írás is művészet, akár csak a szobrászat vagy a festészet. Azt mondod ez egyvérfertőző szar, gondolom a következö rész pedofil is lesz. Erre egy egy példa a ma iskolábn oktatott világirodalomból. Oedipus ( vérfertőző szar ), Rómeò és Júlia (pedofil szar, ugyan is Júlia mindössze 13éves, tehát kiskorú volt). A kőbányát pedig annyit emlegeted, hogy gyanítom részvényes lehetsz egyben🙂 . Minden esetre a pocskondiázás mellett építő kritikát is tehetnél, hátha megpróbálkozik más témával is az író, ami esetleg neked is megfelel.
1