Akelarre - Börtönben

A témához tartozó képregény:
Akelarre - Börtönben
daryoon
7 oldal
Akelarre - Börtönben - Erotikus képregény Akelarre - Börtönben - Erotikus képregény Akelarre - Börtönben - Erotikus képregény Akelarre - Börtönben - Erotikus képregény Akelarre - Börtönben - Erotikus képregény
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

T
Törté-Net
2013. május 8. 10:52
#12
Kedves daryoon!

A terjedelmi korlát mibenléte inkább a visszaélések elkerülése miatt van, mint ahogy bár a történeteknél a minimum 5000 karakter lenne, de ha valaki 4700 karakterben ír le egy - amúgy jó - történetet, nem dobjuk vissza.
Viszont elég sokan próbálnak visszaélni 2-3000 betűs történettel, vagy éppen 2 oldalas képregénnyel. Az ilyet nyilvánvalóan elutasítjuk.

Üdvözlettel: Törté-Net Szerkesztőség
1
daryoon
2013. május 8. 10:44
#11
Engem annyira nem zavar, hogy szét lett bontva, hiszen tényleg különálló rövid történetek ezek. Egybe a terjedelmi korlátok miatt küldtem (nehogy rövid legyen a megjelentetéshez). Jelenleg az Arsinoe sorozaton dolgozom, az első részt az előbb küldtem be, ezt tovább négy fogja követni. Sajna csak öt van meg nekem belőle, de bízom benne, meglesz a többi is...
1
T
Törté-Net
2013. május 8. 09:48
#10
Kedves olvasók!

Valóban mi bontottuk szét történetekre az egyben beküldött képregényeket, amit meg is kérdeztünk daryoon-tól e-mail-en.
Az oka pedig az, hogy egy képregény általában 1-1 történetet mesél el, ehhez alapvetően szeretnénk tartani magunkat, a több (de mégis egybefüggő) történetet elmesélő képregényeket pedig sorozatba szervezzük.
A sorrend viszont valóban nem ugyanaz, sajnos nem vettünk észre előzmény-folytatás összefüggést az egyes részek között, ezért elnézést kérünk. :(

Üdvözlettel: Törté-Net Szerkesztőség
1
g
gaborthefirst
2013. május 8. 09:08
#9
Végtelenül felháborító, hogy az oldal-gazda nem tartotta tiszteletben daryoon szerzői szabadságát a képregény terjedelmét illetően, és daryoon hozzájárulása nélkül önhatalmúlag darabokra szedte a képregényt, ráadásul a részeket még össze is keverte ... ! Égbekiáltó igazságtalanság, hogy ezekért daryoon felel, a nép őt okolja és pontozza le! Nagyon remélem, hogy daryoon-t a felelős nyilvánosan megköveti és megfelelően kárpótolja, egyben ígéretet tesz rá, hogy a jövőben tartózkodik az ilyen és hasonló gaztettek elkövetésétől!!!
1
R
Rinaldo
2013. május 8. 07:27
#8
Rövid de jó.
1
daryoon
2013. május 8. 05:48
#7
Ráadásul a második résszel kezdtek. 😀
1
daryoon
2013. május 8. 05:46
#6
Üdv! Először is a bosszankodóknak: ezek a részek ilyen rövidek. Valóban négy rész van, mind a négyet lefordítottam, és két részenként küldtem be. Nem én választottam így szét őket, hanem a Törté-Net gazdái.

gaborthefirst: Köszönöm a dicséretet. Igyekszem ilyenekre ráállni.
1
p
papi
2013. május 8. 05:43
#5
Rz nagyon jó, csak az a baj, hoy plyen rövid
1
g
gaborthefirst
2013. május 8. 05:20
#4
Valóban rövid, de szuper, imádom! Gratulálok daryoon, zseniális képregényt választottál, ettől a rajzolótól jöhet minden! Remek munkát végeztél, a szöveg tökéletesen passzol, külön dícséret a betűtípusért, telitalálat! Ilyen király képregényeket egész nap tudnék nézegetni. 🙂
Köszi daryoon és folytasd!!! 😀
10 pont!
1
axelley
2013. május 8. 00:31
#3
Mi ez? Se vége, se eleje. Mi van ezen a héten befejezetlen képregények hete. Daryoon csalódtam benned, legközelebb néz utána a képregényednek. 4 rész jött ki angolul.
1
macsek2
2013. május 8. 00:30
#2
Hát ez pokoli rövid
1
T
Törté-Net
2013. május 8. 00:00
#1
Mi a véleményed a képregényről?
1