Férfiavatás 1. rész

A témához tartozó történet:
author04
52 084 karakter
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Képészmérnök
2013. április 30. 00:55
#18
Ez biza szuper brands díjat érne....dupla 10-es! Nyomdába vele!
1
author04
2013. április 28. 21:11
#17
Kedves gaborthefirst!
Még egyet, bár tudom, hogy ezzel megint egy parttalan és teljesen értelmetlen szóváltást nyitok meg - úgy kell nekem! -, de már megbocsáss:
valakiről elítélően, megvetően, vagy lekezelően nyilatkozni csak amiatt, mert az illető testi fejlettsége, szellemi színvonala, nemi érdeklődése, sportteljesítménye stb., stb. teljesen átlagos, és életkorának megfelelő, ám nem felel meg az igen ritka kivételt képező személy (jelen esetben te) - a Teremtő adta adottságai folytán saját maga számára teljesen természetes, így másoktól is elvárt - magasabb elvárásainak, nem igazán vall nagy jellemre! Üdv.
1
g
gaborthefirst
2013. április 28. 21:02
#16
hát sajnálhatod is ... 🙂
1
author04
2013. április 28. 20:39
#15
Kedves gaborthefirst!
Mit mondjak, kissé gyorsnak találom a nemi érésedet, de épp ez a legcsodálatosabb az emberben, hogy hála Istennek, nem vagyunk egyformák. Talán furcsállod, de én semmi szégyellnivalót nem találok abban, hogy nálad jóval idősebben mertem először nyíltan közeledni egy lányhoz, és csak 16 évesen veszítettem el a szüzességemet, mint ahogy az első, általam tudatosan előidézett nemi kielégülésemet is csak 12 évesen éltem át. Talán ezek az élmények is hozzájárultak ahhoz, hogy eddig viszonylag kiegyensúlyozott és boldog volt a nemi életem, és soha nem éreztem, hogy bármiről lemaradtam volna pusztán azért, mert nem korábban kezdtem. Ha te azt nehezményezed, hogy én 5 évesen még semmit nem tudtam a szexről és 1o éves koromban nem szopattam le magam sem Edinával, sem mással, sajnálom, egyszerűen nem voltam elég érett hozzá. És igaz: teljesen fölösleges tovább olvasnod, még inkább kommentálnod a történetemet, mert egyszerűen nem vagyunk azonos hullámhosszon, így nem is érthetjük meg egymást, hiszen ami számodra már akkor természetes volt, nekem még újdonságszámba sem ment, mert egyszerűen nem is tudtam, hogy mi a szex, így nem is hiányozhatott. Azért valahogy csak ember, és férfi - lett belőlem - és ez ne tűnjön nagyképűségnek - talán olvasóim nagy része közel hasonló korban találkozott először a testi gyönyörrel, még ha nem is ilyen formában, mint történetem hőse. Üdv!
1
g
gaborthefirst
2013. április 28. 19:16
#14
Tudom nem verseny, de akkor is. Tizenévesen jönni rá, hogy mi a helyzet?! 5 évesen tudtam a szexről mindent. Magamtól! Emlékszem, ahogy megpróbáltam magamévá tenni Éva nénit, az óvőmet. Nem sikerült, mert fizikai fölényben volt. Nagyon megalázónak éreztem, hogy miután lefogott, és megvárta amíg csillapodom, csak mosolyogva megsimogatta a fejemet és puszit nyomott a homlokomra, aztán ennyi... Hát így utólag azt mondom, még nem tudtam valami sokat a nőkről. 🙂
Amikor kb 10 évesen a tornaórán beindultam osztálytársnőmre, Edinára, uralkodtam magamon, aztán a szünetben, amikor cigiztünk a wc-ben, megkértem őt, hogy szopjon le. Megtette. Kétszer. 😀
Ezek után nem tudom mit kéne mondjak erről az írásról. Azt hiszem a legjobb nekem, ha inkább nem olvasom tovább...
1
author04
2013. április 27. 09:38
#13
Kedves hairy_pussy!
Miért is tagadnám, hogy kamaszkoromban nagyon sok gyönyör forrását jelentették ezek a könyvek (olvasásuk közben a fütykösömre fonódó kezemnek már csak egy kicsit kellett rásegítenie!), ezzel minden egészséges, kielégülésre szomjazó magányos fiú így van. És igaz: időnként nem árt elővenni őket, már csak a nosztalgia kedvéért is.
Folytatom, de kérem a türelmedet, mert igénytelenül összecsapott munkát képtelen vagyok kiadni, mert ezzel olvasóimat gyaláznám meg! Kösz!
1
h
hairy_pussy
2013. április 27. 07:44
#12
A legjobb amit itt olvastam eddig!

Megyek meg is keresem a könyvet amit én is oly rég olvastam....
"Szép asszonyok egy gazdag házban"

Remélem lesz folytatás!
1
author04
2013. április 26. 21:58
#11
Dear HamariBerkenye!
I'm very happy, thanks...
1
H
HamariBerkenye
2013. április 26. 21:11
#10
Ten point ...🙂
1
author04
2013. április 26. 14:54
#9
Kedves genius33!
Megjegyzéseidet mindig örömmel fogadom, megtisztel a véleményed, és tőled fenntartás nélkül elfogadom a bíráló megjegyzéseket is.
Üdv és neked is szép napot, az enyémet már széppé tettétek!
1
author04
2013. április 26. 14:48
#8
Kedves sanyi0227!
Köszönöm és megteszem, bár elsősorban nem azért, mert hősöm a druszád.
Üdv és szép napot!
1
s
sanyi0227
2013. április 26. 11:48
#7
10pont,fojtasd .
1
genius33
2013. április 26. 08:20
#6
Nagyon jó lett 🙂
1
author04
2013. április 26. 08:17
#5
Nem a sértett hiúság okán - az ilyesmi már rég nem foglalkoztat -, de őszinte szánalmat érzek a történetemet egy kemény 1-es osztályzattal jutalmazó szavazóm iránt. Ha egy lelkileg és szellemileg lepusztult, sivár, érzelmekre reagálni képtelen ember, akkor azért, ha meg aljas szándék vezette, esetleg így jut testi-lelki kielégüléshez, akkor meg azért. Oszt annyi.

Kedves papi és veteran!
Köszönöm nektek és folytatom, egy ideig még követhetjük hősömet a férfivá válás útján. Üdv és szép napot!
1
veteran
2013. április 26. 07:36
#4
10 pont,folytasd!!!
1
R
Rinaldo
2013. április 26. 07:10
#3
Legalább megdugta volna.
1
p
papi
2013. április 26. 05:12
#2
Ez megérdemelné, hogy folytasd.
1
T
Törté-Net
2013. április 26. 00:00
#1
Mi a véleményed a történetről?
1