Mi kéne még az oldalra?

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

T
Törté-Net
2012. szeptember 12. 16:34
#375
Kedves gyuri0926!

Egy történetért és képregényért jelenleg 30 napos VIP tagság jár a Törté-Net-re és a Goldengate.hu oldalra, ez kettő valószínűleg több, mint egy cigi ára. (Bár nem vagyunk naprakészek a dohányárakban.) 🙂

Természetesen, aki nem kéri az utóbbit, az kaphat Törté-Net tagságit helyette.
Az íróink legtöbbje nem csak az ingyen VIP tagsági reményében ír/olvas, hanem önkifejezésből, az elismerésért, a "hírnévért" is. Legalábbis, amióta hozzácsaptuk a Goldengate tagságot, a minőségű írók száma nem nőtt amennyivel, mint a csalási próbálkozások ("VIP-vadászok"😉 száma.

Ezen felül az utóbbi időkben igyekszünk néha a sokat (és jól) író íróinknak ajándékkal kedveskedni.

Üdvözlettel: Törté-Net Szerkesztőség
1
gyuri0926
2012. szeptember 12. 07:01
#374
Itt az ideje , hogy az oldal emelje a minőséget , tudom nehéz folyamatosan színvonalat nyújtani , de ez már nem igazán megy . Meg kellene fontolni , hogy magasabb díjazás kellene , amit kapunk egy történetért egy doboz cigi árát sem éri.
1
T
Törté-Net
2012. augusztus 1. 21:45
#373
Kedves Isti7412!

Nem marad el, csak mi szúrtuk el az időzítést, elnézést, pótoltuk.

Üdv: Törté-Net
1
I
Isti7412
2012. augusztus 1. 12:26
#372
A mai frissítéssel mi történt?
Elmarad ?

Isti
1
T
Törté-Net
2012. július 9. 21:34
#371
Kedves Aelm!

Teljesen jogos a felvetésed. Július végére megcsináljuk, hogy megjelenjenek.

Elnézést a kényelmetlenségért!

Üdv: Törté-Net Szerkesztőség
1
Aelm
2012. július 6. 15:39
#370
Miért van profiloldal?Kinek szól?
Mert hiába írunk magukról oda bármit is, weblap címet vagy mást, nem látszik.
Ugyanis ha megjelentetünk valamit, amiért mások tagságival fizetnek, talán némi kis információt, ne adj isten reklámocskát megérdemelnénk.
Vagy annyira rosszul megy?
1
z
zotya55
2012. április 20. 23:59
#369
Kedves Törté-net!
Köszönöm mindannyiunk nevében a megkülönböztető jelzés alkalmazását.
1
z
zotya55
2012. április 19. 13:41
#368
Kedves Törté-net!
Szerintem az oldaon lévő történetek közül azokat, amelyek nincsenek VIP.tagsághoz kötve, külön meg kellene jelölni, vagy a keresőben egy olyan lehetőséget biztosítani, hogy könnyen meg lehessen őket találni!
Jelenleg szinte lehetetlen rátalálni a szabadon olvasható történetekre.
Előre is köszönöm: zotya55
1
sztbali
2012. március 21. 18:09
#367
Kedves Törté-net!

Szerintem lehetne egy olyan toplistás rendezés is ahol a hozzászólások számát lehetne alapul venni. A Cím, Átlag és Dátum mellett szerintem ez nem rossz.
1
T
Törté-Net
2012. január 17. 22:50
#366
Balhes, milyes cartoon-os történetekre gondolsz? 🙂
1
b
balhes
2012. január 15. 10:36
#365
A Cartoon-os történetek jó ötletek szerintem is
1
i
imohos
2011. november 30. 16:21
#364
Jeeha! Pávakör alatt keresd!
Egyébként a mai két történet olyan gyenge, hogy valamilyen színvonal ellenőrzés megjelenés előtt nem ártana.
1
j
jeeeha
2011. november 25. 00:46
#363
Sziasztok!
Bocsáénat hogy ide írom de talán ez a topic sűrűn látogatott.
Nagyon régóta keresek egy több részből álló sorozatot,ami félig családi de nem teljesen.
Nagyjából a történet arról szól hogy a srác viszi a falu asszonyait,azt hiszem kórustagjait egy 2hetes túrára és szépen lassan becserkészi mindet.
Nagyon régóta keresem,de sajnos semmilyen szóval nem találtam.
Lehetséges hogy törölve lett,esetleg ha valaki megtalálná az adminok közül nagyon hálás lennék.
Köszönöm!
Jeeeha
1
T
Törté-Net
2011. október 23. 15:10
#362
Kedves Floo!

A folytatásos regényekre máris rákereshetsz 🙂

Üdv: Törté-Net Szerkesztőség
1
T
Törté-Net
2011. október 23. 13:37
#361
Kedves miklós!

Ha lesz, aki fordítja őket, fel is kerülnek. 🙂

Kedves Floo!

Remek ötlet a keresési opció, felírtuk, hamarosan meglesz. 🙂
A fordítási ötlet is jó, megfontoljuk. 🙂

Üdv: Törté-Net Szerkesztőség
1
F
Floo
2011. október 23. 00:07
#360
Kedves Torte-net!

Lehetne az oldalra egy olyan keresési opciót is betenni, hogy könnyebb legyen megtalálni a folytatásos történeteket. Esetleg az ilyen folytatások átlagpontszámot is kaphatnának ami alapján szintén lehetne szűrni.

További dolog ami még hasznosnak tartanék, hogy felkerülhetnének angol nyelvű történetek is. Amiket jutalom vipért lehetne fordítani.
1
m
miklós
2011. október 21. 19:07
#359
szerintem sokaltöb cartoon netvorkos képregény kéne ide meg pár szaftosab történet
1
sztbali
2011. augusztus 15. 18:08
#358
Kedves Balhes!

Szerintem jó az ötleted. Én is díjaznám az ilyen csoprtosítást.
1
b
balhes
2011. augusztus 15. 12:11
#357
Sziasztok!

Lehet hogy csak én nem találtam, de szerintem érdemes lenne azokat a történeteket/képregényeket amihez vip tagság kell és azokat a t/k-kat amihez nem kell vip tagság külön csoportosítani. Mert szerintem még vannak vele páran hogy nem fizettek vipet kül. okokból, és keresik azokat amihez nem kell, nekem eddig 1et sikerült találnom. Válaszotokat előre is köszönöm.
1
sztbali
2011. augusztus 3. 18:53
#356
Kedves Szerkesztőség!

Szerintem lehetne egy szavazást indítani az oldalon. A szavazás témája a történetk átlagpontszámára vonatkozhatna. Arra gondoltam egy 5-ös skálán lehetne értékelni a történetek átlagát. Ebből láthatnák, ki mennyire elégedett a többi olvasóval, látogatóval stb.

Lesz ilyen szavazás?
1