Mi kéne még az oldalra?

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

j
jeeeha
2011. november 25. 00:46
#363
Sziasztok!
Bocsáénat hogy ide írom de talán ez a topic sűrűn látogatott.
Nagyon régóta keresek egy több részből álló sorozatot,ami félig családi de nem teljesen.
Nagyjából a történet arról szól hogy a srác viszi a falu asszonyait,azt hiszem kórustagjait egy 2hetes túrára és szépen lassan becserkészi mindet.
Nagyon régóta keresem,de sajnos semmilyen szóval nem találtam.
Lehetséges hogy törölve lett,esetleg ha valaki megtalálná az adminok közül nagyon hálás lennék.
Köszönöm!
Jeeeha
1
T
Törté-Net
2011. október 23. 15:10
#362
Kedves Floo!

A folytatásos regényekre máris rákereshetsz 🙂

Üdv: Törté-Net Szerkesztőség
1
T
Törté-Net
2011. október 23. 13:37
#361
Kedves miklós!

Ha lesz, aki fordítja őket, fel is kerülnek. 🙂

Kedves Floo!

Remek ötlet a keresési opció, felírtuk, hamarosan meglesz. 🙂
A fordítási ötlet is jó, megfontoljuk. 🙂

Üdv: Törté-Net Szerkesztőség
1
F
Floo
2011. október 23. 00:07
#360
Kedves Torte-net!

Lehetne az oldalra egy olyan keresési opciót is betenni, hogy könnyebb legyen megtalálni a folytatásos történeteket. Esetleg az ilyen folytatások átlagpontszámot is kaphatnának ami alapján szintén lehetne szűrni.

További dolog ami még hasznosnak tartanék, hogy felkerülhetnének angol nyelvű történetek is. Amiket jutalom vipért lehetne fordítani.
1
m
miklós
2011. október 21. 19:07
#359
szerintem sokaltöb cartoon netvorkos képregény kéne ide meg pár szaftosab történet
1
sztbali
2011. augusztus 15. 18:08
#358
Kedves Balhes!

Szerintem jó az ötleted. Én is díjaznám az ilyen csoprtosítást.
1
b
balhes
2011. augusztus 15. 12:11
#357
Sziasztok!

Lehet hogy csak én nem találtam, de szerintem érdemes lenne azokat a történeteket/képregényeket amihez vip tagság kell és azokat a t/k-kat amihez nem kell vip tagság külön csoportosítani. Mert szerintem még vannak vele páran hogy nem fizettek vipet kül. okokból, és keresik azokat amihez nem kell, nekem eddig 1et sikerült találnom. Válaszotokat előre is köszönöm.
1
sztbali
2011. augusztus 3. 18:53
#356
Kedves Szerkesztőség!

Szerintem lehetne egy szavazást indítani az oldalon. A szavazás témája a történetk átlagpontszámára vonatkozhatna. Arra gondoltam egy 5-ös skálán lehetne értékelni a történetek átlagát. Ebből láthatnák, ki mennyire elégedett a többi olvasóval, látogatóval stb.

Lesz ilyen szavazás?
1
sztbali
2011. június 30. 19:45
#355
Kedves Szerkesztőség!

Belátom egy kicsit máshogy kellett volna megfogalmazni a problémámat, de mostmár mindegy. Ami azt illeti, ez a probléma legyen felejtős.
1
T
Törté-Net
2011. június 10. 22:48
#354
Kedves sztbali!

Ha valaki azért kerüli az oldalt, mert van rajta olyan történet is, amit nem szeret, akkor ennél a példánál maradva, van olyan bolt, ahova azért nem megy be vásárolni, mert árulnak olyan márkát is, amit nem szeret? 🙂

Üdv: Törté-Net Szerkesztőség
1
sztbali
2011. május 29. 13:16
#353
Oké, de az olvasókból talán pár már kerüli az oldalt az ilyen történetek miatt.
1
Aelm
2011. május 28. 19:46
#352
Az lehet, de nem az íróknak írunk, hanem az olvasóknak.
Olvasók! Egy kicsit kulturáltabban...
1
sztbali
2011. május 28. 15:52
#351
Vannnak olyan történetek ahol a kommentek szerint nem kéne itt lennie. Ezeket a töténeteket kielemzhetnék a jó írók. (mondjuk a történetszám szerinti top10) Ezzel talán javítani lehetne a kommentek hangvételét.
1
delfinoraptor
2010. október 21. 19:18
#350
miért nem látok napocskát sehol?
1
T
Törté-Net
2010. szeptember 30. 17:32
#349
Kedves PERwator!

Minden történet és képregény a VIP részben van, amelynek címe mellett nem szerepel egy napocskát jelképező ikon. Az az ikon jelzi az ingyenes történeteket.

Üdv: Törté-Net
1
P
PERwator
2010. szeptember 26. 19:57
#348
Hali!

Bizonyára én vagyok a béna, de mi jelöli a VIP-es történeteket?
Azaz honnan tudom, h melyik VIP-es és melyik nem?

Köszi
1
Abe Padan
2010. szeptember 25. 02:35
#347
Soha többet nem reklamálok, csak ne büntessetek ezekkel!(Ld.pénteki frissítések!)
1
Abe Padan
2010. szeptember 24. 09:42
#346
A pénteki frissítés!
1
T
Törté-Net
2010. szeptember 16. 10:19
#345
Sziasztok!

Egy külföldi út miatt volt az akadozás, úgyhogy most pótoljuk az infókat. (És kiakasztó, hogy Berlinben a) nem minden hotelben van internet és b) ingyenes wifi-hálózat sem sok akad, valamit c) baromi drága az internet-romaing)

Az ingyenes történeteket egy napocska jelzi a tartalom címe után. (VIP tagoknak nem, hisz nekik nem is lényeges.)

A beküldött anyagok nagy részét elbíráltuk, kiküldtük a VIP tagságikat, elviekben meg kellett, hogy érkezzen 🙂

A pénteki frissítés elmaradása (és a hétfői késői kikerülése) a mi hibánk volt, "elk*rtuk, nem picit, nagyon", betáraztunk előre, de egy kis figyelmetlenség miatt nem ment ki az anyag. :(
A hétfői anyag este kikerült, a péntekit pedig belerakjuk a jövő heti anyagba, és mégegyszer elnézést a kimaradásért.

Üdv: Törté-Net Szerkesztőség
1
sztbali
2010. szeptember 13. 18:56
#344
Jó lenne jelezni valahogy, hogy melyik történrthez nem kell VIP tagság mert az előző verzióban aranyszínű volt a cím, most viszont mindegyik ugyanolyan.
1