Mi kéne még az oldalra?

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Cloonee
2003. május 22. 11:52
#15
Végül statisztika, készült az írók:törtémetek száma szerint rendezve alapján, kisebb hibák lehetségesek.

történetek száma: 1084, ebböl 183 ingyenes

ha minden író, aki legalább 5 történettel szerepel, kapott volna mailt amelyben beleegyezést kérnek a fizetéses rendszerbe, és nem egyezik bele, akkor lenne: 599 fizetös és 573 ingyenes történet.

Olyan írók száma, akik 1 történettel rendelkeznek: 273

Magyarul, muszáj utólag beleegyezést kérni, mert ha elöre kért volna a termékenyebb íróktól, kb. a fele történetnek löttek, és a maradék fele egymüves írótól van, ami ugye többnyire szinvonalilag kétes.

Ennyi voltam
1
lollé
2003. május 15. 18:09
#14
/bFizetni? Ne már...
1
Raven
2003. május 15. 15:49
#13
Kár az egészért...jó oldal volt...
1
What_a_fuck
2003. május 13. 14:57
#12
hat salynalom nagyon, hogy fizetni kell. De megertelek nem is hibáztatlak.
fizetni nem tok, de azert meg nezni fogom mit lehet.
1
Dodd
2003. május 12. 23:58
#11
Valahol érthető, amit Torte-Net tett azzal, hogy fizetőssé vált az oldal, hiszen, ha higgadt fejjel belegondolunk, el kell ismernünk, tényleg vannak költségei az oldalnak, nem is kevés. (Magam is hasonló gondokkal küzdök egy másik oldal kapcsán.)
Azonban a többségnek is igaza van abban, hogy mások munkájából akár egy fillért is keresni finoman szólva is etikátlan dolog. Ha valaki kicsit utánanéz, akkor tudja, hogy valóban csak minimális összeg jut el Torte-Nethez az egyes sms-ek után, de itt -ahogy mások is írták - elvekről van szó. Ha azt írtad volna, hogy az oldal költségeinek fedezésére kell a lé, és erről kiraksz egy tervet is (kiadások: x ft, 100 sms után a bevételek x ft, stb.), akkor lehet, hogy pozitívabb viszhangja lett volna a lépésnek. Ezt már sajnos elszúrtad...
Lehet, hogy megköveznek érte, de én úgy dondolom, hogy ezen az oldalon értékek vannak, és ezeket meg kell őrizni. És ezért még fizetni is hajlandó vagyok. (Az 500 forint pedig tényleg nem sok, ennyit még gumira is költ az ember hetente...!)
Azt gondolom, hogy ha valaki komoly ajánlattal áll elő, mely szerint ingyenes tárhelyet és sávszélességet, adatbázis-futtatási lehetőséget, és minden egyebet, ami kell, ingyen rendelkezésre bocsájtja, akkor Torte-Net azt szívesen fogja fogadni, és nem lesz semmi jónak az elrontója. Azonban a mostani free tárhelyeken erre nincs lehetőség. (Azt pedig ne várja senki, hogy egy komoly webhostinggal foglalkozó cég hirdetésért cserébe egy erotikus tartalmú oldalnak ingyen ad tárhelyet... erre sajnos még nem érett meg a magyar piac és közvélemény.)
Dodd
1
Nobeel
2003. április 21. 00:48
#10
A történetek címéhez nem lehetne hozzátenni, azon kívül, hogy group, animal..., hogy hány szerplős és milyen neműek, meg valami néhány szavas leírást, hogy ne kelljen végigolvasni ami amúgy sem érdekel. Pl Szép történet (Sok férfi/egy Nő, megerőszakolás, kötözés, kurva, spermanyelés)
1
T
Törté-Net
2003. április 16. 21:37
#9
Nem véletlenül nem lehet egyszerre letölteni őket, tessék megnézni az oldalon. :)
A lányok problémáján meg én nem tudok segíteni. :)
1
mozsi
2003. április 16. 09:10
#8
hogyan lehetne megtudni, hogy vannak-e lanyok akik ilyensmiket olvasnak? es ha vannak, hogyan lehetne egy igazi emilcimet kapni toluk ? ez itt a nagy kerdes :) a site tetszik ... husegesen olvasom es gyujtom a torteneteket ... az a kar hogy nem tom letolteni az egeszet egyszerre ...
1
Szatocs
2003. január 19. 22:13
#7
Végre egy igazán jó hír!!! :)
A régi anyaga nekem is megvan az oldalnak, legalábbis a legtöbbje :)
De kösz az infót, ettől tök happy lettem :)
1
T
Törté-Net
2003. január 9. 18:54
#6
Szatocs: Nem véletlen raktam fel a közvéleménykutatást. Febuárban indul a cartoonsex szekció.
Méghozzá a régi Cartoonsex folytatása, mivel minden anyagát megszereztem a régi gazdájától, Fricitől. :)

Úgyhogy ha nem is a Törté-Net keretében, de a közremüködésemnek hála nemsokára indul. :)
1
Szatocs
2003. január 9. 13:18
#5
Nem tudom, hogy miért vannak akkor a közvélemény kutató kérdések, mert az erotikusképregényekre elég nagy igény lenne, legalábbis a felmérés ezt mutatja.
Régebben SandWorm-ék művelték elég magas szinten a képregények fordítását a Cartoonsex oldalon, de hát mint minden jó dolog sajnos ennek is vége lett... :(
Remélem itt azért tovább is léptek a közvéleménykutatáson...
Üdv
1
Édzs
2002. december 12. 22:15
#4
Én már egyszer kérdeztem (még a nagy változás előtt) hogy lehet-e külön venni a fordításokat és az eredeti írásokat úgy hogy azok rangsorba legyenek vagy esetlek a történetek típus szerinti rendezésében lennének rangsorba...tudom hogy nehéz feladat...de hátha... :)
Puszy
1
T
Törté-Net
2002. október 10. 00:38
#3
Pl. milyen rendezésre gondoltál?
1
olikas
2002. október 9. 14:41
#2
Szerintem az a történeteknél jó az, hogy a tipusuk szerint lehet őket keresni, de ezen belül semmilyen rendezési lehetőség sincs. Ezen kellene vmit változtatni.
1
T
Törté-Net
2002. szeptember 30. 00:00
#1
Milyen újításokat, bővítéseket hiányoltok még az oldalról, minek kéne változnia?
1