Megérés 1. rész

A témához tartozó történet:
fluup
48 075 karakter
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

kivancsifancsi
2023. november 24. 11:44
#8
Illendőségből feltüntethetted volna az eredetet. Amúgy SikeresOtto jelezte mennyire zavaró így az olvasás és Rakonczai véleménye is helytálló.
1
Vilmos12
2023. november 4. 15:04
#7
Mikor jönn a folytatás?
1
Rakonczai
2023. október 21. 01:18
#6
Túl vonatott. javaslom, hogy a történebe sződd bele, a karakter leírást. Ne úgy nézzen, ki, hogy egy narrátor elmonda. "meg látta csodás, nagy melleit" az, hogy most D kosaras...lényegtelen. Nem tudom érted-e. Kicsit hagyj az olvasónak is, képzelje el minjen az a nagy mellű lány és sorolhatnám még.
4
fluup
2023. október 20. 22:34
#5
Kösz a kommenteket. 🙂

Itt olvasva látom, hogy beküldés után még auto-formázva lett az írás ami az összes mondaton belüli pontot mondat véginek értelmezte és a következő szó nagybetűs lett, meg pár mondat végi pontot eltüntetett, ez nem az én saram.

Amúgy folytatás biztos lesz, a következő rész bőven munkálat alatt áll. 🙂
1
doriangrey
2023. október 20. 16:56
#4
Az igényestől messze van. Az első hat mondat már bizonyítja. Kb. olyan érzés, mint amikor a tinédzserek SMS-t váltanak. 
- Hö, go? 
- Ja. 
WTF 
Érződik, hogy be akarja mutatni a szereplőket, de így? 

Azért húzom le, mert amúgy meg van tehetsége - végigolvastam -, csak tesz rá és idehányt valamit. 
2
Ez egy válasz Málna 2023. október 20. 10:50-kor írt üzenetére.
M
Málna
2023. október 20. 10:50
#3
Jó történet és látszik hogy foglalkoztál vele. Igényes munka.
Mindenképp folytasd! 🙂
-3
SikeresOtto
2023. október 20. 00:56
#2
Távol álljon tőlem, hogy negatív véleményt fogalmazzak meg, mert látszik dolgoztál vele.
Számomra rokonszenvesebb lett volna, ha nem mindenki e3-ban szerepelne, hanem valakit közeleb hoztál volna e1-be, mint mesélőt.
Így olyan hatása van, mintha egy viccet akarna valaki elmesélni.
6
T
Törté-Net
2023. október 20. 00:00
#1
Mi a véleményed a történetről?
1