Két ajándék

A témához tartozó történet:
elim
6 478 karakter
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

sportyman (alttpg)
2023. szeptember 16. 10:59
#8
Köszönöm az észrevételedet kedves Titti! A te szempodból igazad van, de én újraolvasva sem érzem a romantikát, az érzelmi hátteret a történetben. Az apa ölébe ülés nem szerelem, csak fizikai vágy, ami beteljesül. Nem "fatökű" apuci, bár erkölcsi gátjait hamar levetkőzi, és jön a fizikai megkívánás. Végül is jóízűt élveztek...
1
Ez egy válasz Titti 2023. szeptember 15. 11:19-kor írt üzenetére.
lelkes
2023. szeptember 15. 18:47
#7
Engem sem fogott meg. Látható, hogy az utóbbi időben dömpingje van itt a családi sztorinak, és van közöttük egy-két jó is, de ez most nem ütötte meg azt a szintet, ami izgalmassá teszi egy ilyen történetet.
2
Titti
2023. szeptember 15. 11:19
#6
Megint vitatkozós napom van, bocsika. Az érzelmi háttér szülő-gyermek viszonylatban talán nem ilyen, de önmagában akkor is megvan. Amikor a kislányka apuci ölébe telepedett az elején az is érzelmi háttérként fogható fel. A lány nyilvánvaló, hogy szereti az apuját. Apu pedig annyira szereti a kislányát, hogy végül fájdalommentes szűztelenítésben részesíti őt. 
Jelezte a helyesírásellenőrzőm, hogy a szűztelenítés nem túl magyaros szó. Egy ennyire érdekfeszítő sztorihoz viszont szerintem éppen illik. 
Erre sem adok pontot, mert a stílus és a helyesírás meg jó.
0
Ez egy válasz sportyman (alttpg) 2023. szeptember 15. 09:16-kor írt üzenetére.
l
laja.jl
2023. szeptember 15. 09:47
#5
Olyan mintha egy nagyobb terjedelmű írásból kiollóztak volna egy részletet.
2
sportyman (alttpg)
2023. szeptember 15. 09:16
#4
Majdnem jó. Hiányzik az érzelmi háttér, mert ez csak fizikai megkívánás beteljesülése.
2
Andreas6
2023. szeptember 15. 07:56
#3
A történet azt sugallja, hogy az apa-lánya szex magától értetődő, természetes dolog, és nem kivételes, a normálistól eltérő kapcsolat. Némi fogalmi zavar is van benne: a nő nem szüzessége elvesztésétől válik nővé, hanem amikor nemileg éretté válik. Összességében nem tetszett.
4
gyuri0926
2023. szeptember 15. 07:52
#2
Ez egy sokkal jobban kibontható történet (persze csak akkor, ha valódi események vannak mögötte) és még folytatható is , de nekem ami van az is tetszett.
0
T
Törté-Net
2023. szeptember 15. 00:00
#1
Mi a véleményed a történetről?
1