A napló

A témához tartozó történet:
Titti
52 052 karakter
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Tiltakozó77
2023. szeptember 9. 04:54
#8
Mesterién kimunkált, Titti féle szövődmények ,kavalkádjával egy NAPLÓ   bizarr titkaiba enged enged betekintést. Díjat nyerne vele, ha mást nem OLVASÓI DÍJAT.  /.Ez egy ötlet is lehetne a Szerkesztőség felé. 10.p.
2
lelkes
2023. szeptember 8. 20:00
#7
Kiváló történet. 
1
salsa
2023. szeptember 7. 14:42
#6
Ha megjelenik egy gyönyörű fekete labrador, mindenkinek eláll a szava. 🙂Az egyik legjobb „animal” történet- abból a kevésből- amit valaha olvastam és jó, hogy rátaláltál. Nem csúszott itt félre semmi.Látod te is, hogy mik jelenhetnek meg „fordítás” címke alatt. Ez az „utolsó előtti állapotában” is veri őket.Szerintem ha beküldöd a véglegesnek tekintett változatot és írsz hozzá megjegyzést a szerkesztőknek, simán kicserélik. A véletlenül csonkán megjelent történeteknél is gond nélkül megteszik.
2
sportyman (alttpg)
2023. szeptember 7. 14:41
#5
Érdekes, jól kidolgozott történet. Hogy animálszex? Inkább a testvéri szeretet emlékműve.
Fordításnak is nagyon jó.
1
Titti
2023. szeptember 7. 13:07
#4
Én ártatlan vagyok ebben a vádpontban, kérem! 🙂
Mindenkinek joga van hozzászólni. Valószínűleg most többen azon gondolkodnak, hogy a fordítás, vagy a helyesírás a rosszabb? Csak mert a kisállatokat nem terheli felelősség a viselkedésükért, és a családi kötelék is szent mindenki számára. 
Bár igazából ez csupán a síron túli testvéri szeretet megnyilvánulásáról szól szerintem. A testvér még akkor is igyekszik megfelelni annak, akit életében szeretett.
Hát jó, elismerem egy picit félrecsúszott, de hát... Ember tervez...
Mint ahogy velem is megesett ez. Mármint nem a javított változatot sikerült beküldenem, de most már ilyen marad. 😉 Köszönöm, hogy így is elolvastad.
2
Ez egy válasz Lolamacko 2023. szeptember 7. 10:33-kor írt üzenetére.
Álmoska5
2023. szeptember 7. 11:00
#3
Viszont, aki mer beszélni, azt udvariasan elhallgatják!  Láttam! Ő volt aki az első beírást végezte, még az első pckében.

Én már ezt a Naplót olvastam. Titti megint egy kimagasló munkával lépett a színre.

Az egyik segédeszköznek  - a hosszú bot aminek a végién lakatok voltak - szerepére?  Ez olyan (s/m) kikötözéshez tartozék?

10.p.

 
0
Lolamacko
2023. szeptember 7. 10:33
#2
Igényes, szépen megírt, furcsa, bizarr téma. Nem mer senki hozzászólni?  Titti, elérted, hogy ilyen nagy csend legyen. 🙂
1
T
Törté-Net
2023. szeptember 7. 00:00
#1
Mi a véleményed a történetről?
1