Miért is vagyok leszbikus?

A témához tartozó történet:
Arletta
26 171 karakter
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

T
Törté-Net
2003. január 17. 15:06
#106
Skynet: Még pár mondatodra reagálnék:
"Ha meg nem bízol meg benne akkor van AIDS teszt is a világon!": Állj a barátnőd elé egy ilyen mondattal és olyan szép ívben fog kihajítani... És meg is érdemled, ugyanis ha ennyi bizalom nincs benned iránta, akkor nem kár érted...

"Utálom ha leszbik szidalmazzák a férfi nemet, hogy nem figyelnek rájuk blabla...." - Pedig sokszor igazuk van. És legtöbbször a nagyszájú "én kurva jó vagyok az ágyban"-szerű fiúkákra jellemző...
Szerencse, hogy én kedves, aranyos srác vagyok. :)

"Utálom az olyan gyökér férfiakat, akik nem állnak ki a nemükért, hanem inkább nem szólnak semmit." - Nemükért... Ki vagy te? alami pártvezér? Vagy kinek képzeled te magad, hogy megmond, hogy ki KELL állni a nemünkért?
Az igazságot el kell tudni fogadni. És sajnos van igazság benne.
És attól, hogy itt hőzöngesz, attól nem változik semmi. Ne a szád legyen nagy neten keresztül, tegyél ellene valamit, talán akkor nem fog ennyire szíven ütni...
1
T
Törté-Net
2003. január 17. 14:59
#105
Skynet: Honnan tudod, hogy nem imitálták? Mint a nevében is bennevan, pont azért csinálják, hogy ne vedd észre. Soha nem lehet ilyet állítani, még én sem merem 100%-osan kijelenteni, hogy mindig mindenkivel sikerült, pedig nem kaptam még panaszt. :)

Az orgazmushajhászásról: Nemde, te írogatod, hogy mindig mindenkit el sikerült vinned az orgazmusig? Akkor mit ostorozod a társadalmat?

És csak finoman kérlek, arra hogy ne uszítgass itt se melegek, se senki ellen, oké? Semmi közöm hozzájuk, nem vagyok közéjük tartozó, sőt, de ez egy nyitott oldal, amit mások is olvasnak. Szóval lehetőleg finoman bánj a szavakkal..
1
Kefe
2003. január 17. 14:52
#104
O.K. Skynet! Az AIDS-es témában meggyőztél, sok, reális tényt soroltál fel. Én úgygondolom, hogy az a legfontosabb: ha szexuális kapcsolatba lépünk valakivel, akkor úgy kell(!) hozzáálni és úgy kell(!) gondolkozni, hogy először a saját egészségemre kell vigyáznom, mert ha megvédtem magam, akkor ezáltal vigyáztam az "adott személyre" is! Ha mindenki eszerint cselekedne, akkor idővel bezázulna a kör, és pl. 25 év múlva csak elvétve lenne egy-két fertőzött ember. /Ennek a teóriának csak egy bökkenője van: csak elméletben működik, pedig -általában- tisztában vagyunk, hogy mi és mekkora is a tét .. .
A többire is reagálnék, de ez nem az a fórum.
1
Skynet
2003. január 17. 11:37
#103
ZSOLTI (28)
2003. január 16., csütörtök 21:10

A 28 éves fővárosi srác nyíltan vállalja a másságát. Egyebek mellett azért is szeretne beköltözni a Villába, hogy megmutathassa az embereknek, milyen is egy igazi homoszexuális férfi élete. Zsoltinak rengeteg barátja van, s ez nem csoda, hiszen abszolút egy központi személyiség. Őszinte, jólelkű embernek tartja magát, s amire soha, semmilyen körülmények között nem lehetne rávenni, az, hogy megöljön egy élő állatot.

Ez HIHETETLEN!!!
Egy HOMOKOS be akar menni a való világba?
Ezt magyarázza meg már nekem valaki, hogy ez kinek jó?
Délután 5 kor a kisgyerekek a tv-ben látnak egy homokos fiút aki nyomul a srácokra!?!
Ez kell a NÉPNEK!!!
HAJRÁ CSAK ÍGY TOVÁBB!!
(egybként már a kismocskon is kiakadtam)
Ki a francot érdekel hogy leszbi?
Legyen az de ne hangoztassa magát!
Szerintem meg csak divatleszbi a csaj!
1
Skynet
2003. január 17. 11:12
#102
Kedves Arletta!
Mi olyanok vagyunk mint a jing és a jang! :)))
A véletlenül megfertőződött AIDS-esek kb 0,005%-a az AIDS esek táborának!
Értem itt a vérátömlesztést,boxolókat,orvosokat, stb...
Persze irántuk teljesen máshogy érzek mint aki nemi úton kapta meg!
És az AIDS-esek 99%-a nemi úton kapta meg!
Arletta köszi hogy kijelentetted hogy RASSZISTA vagyok!
Csak hogy ezt miből azt nem tudom!
Én azt írtam hogy INDIA,AFRIKA, és KÍNA sokkal szinvonaltalanabb,alacsonyabb kulturális szinten lévő ország, mint pl az európai országok!
Ezért ott sokkal több az AIDS-esek száma!(nem véletlenül)
Ez tény és nem rasszizmus!
Olyan dedós belekötéseid vannak hogy az hihetetlen, kb 10 évesen vitatkoztam így!
A barátnőimről csak annyit hogy sosem imitálták az orgazmust, mert nem volt rá szükség!
Az Egész társadalom orgazmushajhász!
És ez gusztustalan!
kb a kislányok vannak ilyen szinten, neked háááány orgazmusod volt a paaasidtóóól?
bibi beee nekem 3mat is tud csinálni!!!
Nem volt semmi okuk a barátnőimnek hogy imitálják, ha volt akkor volt ha nem akkor nem!
Egy szeretkezésben nem az a lényeg!
De neked biztos az!Hiszen ezért lettél leszbi!Keresed a KÉJ-t!
Ennyi !
Nem vagy jobb mint egy muslinca, aki a lámpa fényéhez próbál közelebb, és közelebb repülni, de mikor odaér, meghal!
És pontosan mit lepleztem le magamról?
"Kedves Sikoj!
És hány éves vagy hozzá? 200? Mert kb. ennyi idő alatt lehet megszerezni."
Ezen meg én dőltem ki!
:)))))))))
Te tényleg elhitted......
Másik:
Miért nem keresett neked Ancsi egy figyelmes fiút?
Erre ezt írtad :
"Tőlem erre nem is fogsz választ kapni, mert nem tudom. Ezt csak Ancsi tudná megmondani, de nem fogom tőle megkérdezni."
EZ EGY VÁLASZ??????????????
Szerintem Ancsi csinált belőled leszbit!
És akkor is lehet valakiből leszbit csinálni!
Gondolkozz már el a saját életeden!
Egyébként minnél többet szidjuk egymást, annál inkább tetszel nekem!
:)))))
1
Arletta
2003. január 16. 21:39
#101
Kedves Skynet!
Csak két mondatodra reagálok, mert a többi nem más, mint az eddigi feneketlen ostobaságaid unalmas ismételgetése, meg mások gyalázása.
Először:
Megérdemli az a szerencsétlen kisgyerek, aki fertőzött vért kapott, hogy AIDS-ben haljon meg mielőtt elérné a felnőtt kort? Az a nő, akinek a szervezetébe egy baleset után az életmentő műtét alatt a vérkonzervből került a HIV-vírus, és emiatt egész hátralevő rövid életét kitaszítottként, mérhetetlen szenvedések közt kell leélnie? Vagy az a sebész, aki esküjéhez híven próbálta megmenteni, meghosszabítani az AIDS által halálraítélt páciense életét, és közben véletlenül megvágta és megfertőzte magát?
Ugye ezt nem gondoltad komolyan? Mert ha igen, akkor még annál is ostobább és aljasabb vagy, mint amilyennek eddig sikerült bemutasd magad! És ne védekezz azzal, hogy sajnálod őket! Eszed ágában sincs! Maximum arra vagy képes, hogy elismerd, ők nem tehetnek a történtekről, és áthárítod másra a felelősséget az állapotukért.
Másodszor:
Kíváncsi volnék, hogy a barátnőid eddig hányszor imitálták az orgazmust, ami után te kielégülve, magaddal eltelve élvezted újabb "férfiúi dicsőséged" bizonyítékát. Biztosíthatlak, hogy nem egyszer!

Kedves SAS70!
Akkor maradunk ebben!

Kedves Ridick!
Úgy tűnik, hogy Skynetnek sikerült már a nézetbarátait is maga ellen hangolnia némileg. Nem a vita, veszekedés a baj... És egyet igenis elért Skynet: sokszorosan leleplezte - önmagát.

Arletta
1
Ridick
2003. január 16. 18:46
#100
Skynet...szerintem nincs értelme már a magyarázásodnak mert csak veszekedés van belőle...és ugy se érsz el vele semmit meg már egy kicsit tulzásba viszed...de amiket a leg elején irogattál azzal eggyet értek...
1
SAS70
2003. január 16. 17:58
#99
Rendben Arletta, majd olvaslak itt!
1
Skynet
2003. január 16. 17:24
#98
Kefe
én sajnálom az AIDS-eseket!
Nem arról van szó hogy nem!
Csak azért nem olyan mint az influenza, amit a metrón elkaphatsz!
Hanem testnedvek útján terjed, de gondolom ezt mindenki tudja,és ha
deviáns sexuális szokásaid vannak, pl leakarsz feküdni egy nővel rögtön az első éjszaka, akkor válald a devianciádért a rizikót hogy hátha AIDS-es a csaj!
Ha le akarsz feküdni egy csajjal ,
1.Udvarolj neki 1 hónapig minimum!
2.Tudjál benne megbízni!
3.Ha meg nem bízol meg benne akkor van AIDS teszt is a világon!
Azért terjed a heterók körében is mert, heterók közt is vannak állati szinten lévő emberek!
pl: elmegyek inni,bebaszok,meglátok egy jó puncit, aztán megszúrom stb..
Ez az ő bajuk!Erről nem tehetek!
1
Skynet
2003. január 16. 17:17
#97
Válaszom Arletta hogy miért írok ide:
1.Azért mert jobb mint a sorozatok a TV-ben :)
2.Utálom ha leszbik szidalmazzák a férfi nemet, hogy nem figyelnek rájuk blabla....
3.Utálom az olyan gyökér férfiakat, akik nem állnak ki a nemükért, hanem inkább nem szólnak semmit.
4.Engem is kiborított a főoldalon lévő mondat!
1
Skynet
2003. január 16. 17:13
#96
Kedves Arletta!
alias "gyakorlott leszbikus"
Ha egy nőnek át kell "vernie" egy férfit az ágyban, hogy élvezi a sexet, az már rég rossz mind a kettőjüknek!
És megint kijeleneted hogy egy leszbikus nő rájön DE egy férfi nem ha átverik!
Tehát egy leszbikus nő jobban ért a nőkhöz, mint egy férfi!
Ez minden megnyilvánulásotokban benne van rejtve!
Tehát konklúzióként egy nő feküdjön le inkább nővel mint férfival mert úgyis jobban értenek egymáshoz!
Ez annyira szánalmas!
1
Skynet
2003. január 16. 17:06
#95
Kefe te meg ne jelentsél ki ilyeneket, hogy ha én AIDS-es lennék, akkor máshogy gondolkoznék róla, mert azon kívül hogy itt nyilvánosan nyalsz Arlettának a fórumon, meg nem itéled el a leszbiket, de majd ha a barátnőd, vagy feleséged leszbi lesz,"véletlenül" egy leszbi barátnője révén, és valahogy nem kell neki a te jelenléted a sexben, akkor te is máshogy fogsz állni a leszbikhez, hidd el nekem!
1
Skynet
2003. január 16. 17:02
#94
Kedves Kefe!
Aki AIDSes az megérdemli.
Én nem leszek az mert nem megyek el grupen sexelni, nem fekszem le 200 lánnyal, nem megyek a faszom után mint sok idióta, nem engedem hogy seggbe dugjanak, és nem szúrom magam droggal!
Vajon miért ezekben az emberi csoportokban terjed leginkább az AIDS?
Én nem mondtam hogy a homóktól jött át, csak ugy gondolom!
Ugyanis először a homosexuálisok körében vették észre!Nem furcsa?
Az hogy majomról jött át az jelzi az emberiség szinvonalát!
Megették az agyát a törzsek, aztán meg valaki megdugott egy benszülöttet, valami deviáns, aztán megdugott még valakit, lassan elterjedt!
Én azokat az embereket sajnálom akik nem csináltak ilyet és mégis megkapták más emberek figyelmetlenségéből!
pl. nem volt steril a tű amivel vértvettek stb.
De erre meg figyeljen oda az ember!
1
Arletta
2003. január 16. 16:55
#93
Kedves Kefe!
Ne sajnáld és ne kérj érte elnézést; szerintem pont annak kéne inkább elnézést kérnie, aki miatt így kikeltél magadból. Minden szóval maximálisan egyetértek, csak azért mondtam, hogy goromba, mert inkább éreztem élőbeszédbe valónak, mint leírt szövegbe. De tökéletesen helytálló!

Arletta
1
Kefe
2003. január 16. 16:31
#92
Most olvasom a "goromba írásomat".
Úgylátszik, elég ideges lehettem, mivel egy kicsit érdekesen fogalmaztam, de a lényeg bent van.
Elnézést kérek érte.
1
Kefe
2003. január 16. 16:15
#91
Drága Arletta!
Sajnálom, ha durván fogalmaztam, de még visszafogtam magam! Nem véletlenül volt a végén a "stb.". Nem bírom a buta, primitív embert.

Bocs!
1
Arletta
2003. január 16. 15:41
#90
Kedves gezuka!
Igen, lehet, persze chatje és chatelője válogatja. És igazad van a résztvevőkkel kapcsolatban is, bár én nem tenném ilyen alacsonyra az arányt.

Kedves SAS70!
Úgy látom, nem véletlenül írtam, hogy veled nincs igazán nézeteltérésem. Van persze felfogásbeli különbségünk, de nem jelentős.
És bocs, de nem fogok veled privát levelezést folytatni. Nem azért, mintha nem állnék szóba pasikkal (akkor nem is fórumoznék), egyszerűen már a fórumozás is sok időmet veszi el, ráadásul írom a folytatásokat is.

Kedves Kefe!
Én ugyan nem fogalmaztam ennyire gorombán, de pontosan azt mondtad ki, amit én is gondoltam. Azt hiszem, egyetértesz azzal, amit arról írtam, melyik korban is lenne a helye.

Arletta
1
Kefe
2003. január 16. 14:13
#89
Igaz, hogy nem tartozik a témához, de kidőltem a skynet primitív dumájától.
ez hogy' jön ahhoz, hogy az AIDS-ről és -főleg!- az abban szenvedő betegekről így vélekedjen??? Ismét kíváncsi lennék: hogyan vélekedne önmagáról, ha ebben a vírusban szenvedne, tudatával abban, hogy hosszú kínszenvedések közepette fog meghalni??? Jogosnak érezné-e a sorsát?
Ez tényleg rasszista és még szadista is!!! Elsülyednék szégyenemben, ha ismerném, stb....
Undorító, szánalmas és utolsó szemét ember az ilyen -ha egyáltalán embernek tekinthető!!!
Elnézést kérek mindenki mástól, de erre reagálnom kellett, mert felháborítanak az ilyen és hasonló megnyilvánulások.
1
SAS70
2003. január 16. 13:39
#88
Igen, Arletta azt akartam bizonyítani, illetve egy példát hoztam, hogy hetero kapcsolatnak is lehetnek egészségtelen következményei, ha valaki,-kik, túl szabadosak, illetve, hogy nem csak homoszexuális kapcsolatban kaphat valaki nemi betegséget, esetleg AIDS-et. De példának hozhatnám a Józsi esetét, szerelmes lett egy lányba, aki nem sokkal az előtt szakított a barárjával. Szerelem azonnal, aztán nemi beteg gondozó, mert a csaj előző pasija szedett össze valamit és nem is tudott róla Kati sem. Ez is jó mi? Akkor konklúzió: A melegektől függetlenül is léteznek a nemi betegségek és az AIDS, kár ezért is őket okolni.
Arletta, ha csak beszélgetni akarsz, itt a címem.
1
gezuka
2003. január 16. 11:07
#87
az aki a chatet komolyan veszi annak ugy kell...

jo nehany eves chates tapasztalattal a hatam mogott kijelenthetem hogy egy erotika szobaban is lehet masrol beszelni mint a szex... es egy leszbi szobaban is lehet pasikent leszbi lanyokkal beszelni... bar a tapasztalat az hogy kb 0.1%-k az aki valojaban leszbi inkabb kiserletezo biszexek vagy fantaziat izgato meg nem probaltam de jajdejolenne ha... tipusu lanyokkal lehet talalkozni... jah es persze alnokkel akiket kb 2 perc alatt ki lehet szurni... aki meg dugjunk egyet formaban kezd az ugysem kap valaszt...
1