Sabrina megtanítja leszopni az apját

A témához tartozó történet:
Martianyu
7 259 karakter
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

axelley
2013. június 21. 20:19
#14
Tisztelt Bob_: Hozzá értésed kimagaslik a témában példa mondataidat tanítani kéne. De én inkább azt ajánlom, próbálj meg inkább élni és felnőni végre esetleg inkább könyvet vegyél elő. Így értelmezd a mesét:
Kengyelfutó gyalogkakukk nem bántotta a farkast, hergelte és csúfot űzött belőle. A Szar ACME és a butasága okozta mindig a vesztét.

Történet meg jó lenne. Ha az "író" nem maszturbálna folyton mikor ír.
Martianyu próbáld meg inkább utána, mert ez így egy szar mű.
Már a címen is gondolkodtam annyit, hogy na, baszki, most ki szopat kit.
Meg jó sok pedofil elem van benne.
1
g
gaborthefirst
2013. június 21. 20:06
#13
Jutcsi: úgy sejtem élvezte. Vagy élvezte volna...
1
Jutcsi
2013. június 21. 19:46
#12
Bob!Te élvezted volna ha tizenkét éves korodban leszoptad volna édesapádat?Csak,hogy beavassanak az élet rejtelmeibe.Esetleg utána édesanyádat is megdughattad volna.Ha már olyan
élvezetes.
1
g
gaborthefirst
2013. június 21. 19:41
#11
Nem kedves Bob_,nem kitalált szereplőket kéne kényszermunkára ítélni, az nem volna sem igazságos, sem lehetséges. 🙂 De azokat az írókat/olvasókat akik összekeverik a beteg fantáziájukat a mesék világával, azoknak a mentális gyógyulását éveken át napi 18 óra intenzív testmozgással kéne elősegíteni, függetlenül attól élvezik-e vagy sem, mert ép testben ép lélek! Ideális esetben.
1
B
Bob__
2013. június 21. 17:18
#10
Nem lett az megrontva, ott van hogy élvezte 😀
Kengyelfutó gyalogkakukkot is börtönbe csuknátok mi, állatkínzásért, mert szegény fakast mindig bántotta 😀
1
g
gaborthefirst
2013. június 21. 15:22
#9
Flashpoint1990: egy kislányt megrontani nem abszurd, hanem aberrált, és szerintem inkább a munka pl kőfejtés terén legyél ilyen elszánt. Előbb-utóbb belejössz majd meglátod. Remélem.
1
F
Flashpoint1990
2013. június 21. 14:46
#8
Nyelvtanilag nokedli.
Történés szempontjából ugyanaz csak pepitában.
Abszurd, gyomorforgató.
Mégha 15-19 lenne a kislány akkoris veszélyes lenne, de így hogy 12...még azt a maradék elszánt embert is elkergeti.
A szókincsed viszont ismerős nekem.
A fejlődés határozottan jó. Csaképp néhány évvel később kellene a lányt megrontani,
és ne ennyire abszurd módon.

Ne add fel. Előbb utóbb belejössz.
1
n
nwcastl
2013. június 21. 14:01
#7
A nyakamat rá, hogy ez google translate...
1
veteran
2013. június 21. 10:07
#6
Igen gyenge,4p
1
Jutcsi
2013. június 21. 10:00
#5
Ez a történet tartalmilag semmivel sem jobb az előzőnél, ha lehet még undorítóbb.A szöveg jobban sikerült, bár vannak benne nyelvtani hibák, lemaradtak ragok.De sebaj, fő,hogy a szülők hasznos, az életben is igen felhasználható dolgokat tanítottak a tizenkét éves kislányuknak.
1
genius33
2013. június 21. 05:05
#4
Hát jöhet a kövi is mert ez gyenge eresztés volt.
1
g
gaborthefirst
2013. június 21. 03:16
#3
Márti néni: ideális esetben már csak a cím alapján 8 év szigorított kőfejtést kapnál kapásból kettővel megtoldva, mert még nyelvtanilag is helytelen. 🙂 Ez 10 év anélkül, hogy bárki elolvasta volna, ami soha nem is történne meg, mert szükségtelen tekintettel az ilyen munkatáborokban rövid időn belül bekövetkező 100 % -os 'fluktuációra'. Ez persze csak ideális esetben lenne így.
1
delgadoo
2013. június 21. 01:40
#2
remélem lesz folytatás hamar! 😀
1
T
Törté-Net
2013. június 21. 00:00
#1
Mi a véleményed a történetről?
1