Zach és Sabrina családja 1. rész

A témához tartozó történet:
Martianyu
9 411 karakter
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

l
laja.jl
2021. március 7. 22:55
#62
A történet türhető. a megfogalmazás kritikán aluli...
1
z
zoltan611230
2014. február 12. 04:04
#61
Jo.
1
B
Bikmakkocska
2013. szeptember 13. 14:27
#60
Hááááát ........ nem túl fiatal a leányka?
1
a
A57L
2013. szeptember 1. 05:12
#59
Elég jó.
1
s
sipospista
2013. július 3. 07:49
#58
ez joo megy apont
1
l
listike
2013. június 18. 12:06
#56
Folytatsd. 10pont.
1
p
papi
2013. június 18. 10:33
#55
Egész jó
1
g
gaborthefirst
2013. június 18. 07:34
#54
Nem tudsz semminek örülni és hálátlan vagy! Én leveszem rólad a kezemet, magadra vess!
1
B
Bob__
2013. június 18. 07:27
#53
Ennyire nem kellett volna részletezni, az a mondat akkor is jól hangzott 🙂
Én nem értek hozzá, nem bele kötni akartam. Érdekel az íjászat, de ennyire nem merültem még bele, hogy tudjam ott valamit elrontottál 😀
Az a mondat ott egy jól megfogalmazott fenyegetés volt számomra.
Gábor! Annyira sejtettem, hogy hozzá kell szólnod minden áron, mikor nem Te lettél megszólítva. Ennyire nem vagyok ám fontos ember, de örülök, hogy annak tartasz. Annak ellenére, hogy állítólag nem foglalkozol velem. 😀
1
axelley
2013. június 18. 00:31
#52
Bob__: Elírtam, bocsi. Javítom magam:
Titán Számszer-íj ként láttam 200.000FT-ért
(Ez az anyagi álmom.) :( :(:(
Íjász révén, titán fejes íjjal sündisznót faragok belőle."
Íjász révén, nyíllakkal titán fejes nyílheggyel sündisznót faragok belőle.
Bocs ember vagyok, nem gép. 🙂 🙂 🙂

A Másik tisztelt írók, fóritok. Ha már közzé tesztek valamit.
(még ha szar is) akkor vállaljátok a jó, vagy negatív kritikát.
Mind a történetek, mind a személyetekben.
Azért, mert egyszer írtok, nem kéne elszánni magatoktól.
1
g
gaborthefirst
2013. június 18. 00:23
#51
axelley: már most hiányzol!!!

Jutcsi: fordíthatnál, jó lenne...

Bob_: azt hiszed viccelt? 🙂 Vedd komolyan axelley-t!
1
B
Bob__
2013. június 18. 00:07
#50
"Íjász révén, titán fejes íjjal sündisznót faragok belőle."
Ez tetszett! 🙂
1
Jutcsi
2013. június 17. 23:49
#49
Még nem készülök.De nem fordítók mostanában. Majd talán.
1
axelley
2013. június 17. 23:48
#48
Mondtam a történet nem ér semmit, de az üzenő fal kárpótol.

v-ir-a: Nem értek veled egyet, a fantázia az fantázia, de nem lehet mindenek utat engedni. valaminek a fejben kell maradni.
(Vagy a négy fal között, egy szakértővel) Mert, ha mindennek szabad utat adunk, akkor nevetve megyünk a pokolba korcsként.
És még valami nem vagyok szülő, sem asszony, de ha csak egyszer közeledik a választott férjem a lányomhoz-fiamhoz és megtudom.
Íjász révén, titán fejes íjjal sündisznót faragok belőle.
Ha meg a fiam úgy közeledne felém, akkor tudom, hogy szar anya voltam.
De a felnőtt mégis csak én vagyok nem?!
Ha meg "Más" lenne, mint az anyja nem ítélkeznék. Csak tudjam, hogy érzelmileg, testileg, agyilag felnőtt legyen.

Idézem a boszorkány hittet/Ezt kiemellem/:
"A vallásunk az életet magát ünnepli. A termékenység kultusza köré épül. Így nem meglepő, hogy a legősibb varázslat és minden boszorkány szereti a „szex mágiát.” Mivel ezt mindenki maga dönti el, hogyan végzi el. (egyedül, párban, csoportban). Ugyan olyan erős, mint ha külön, vagy egy nemű párral teszed.
/De felelősséged teljes tudatában lehet csak csinálni, érett tapasztalt felnőttekkel. Elvégre az élet forrása is ez, vagy a teljes nyomoré./

Ej most sajnálom, hogy holnap el kell mennem.
1
g
gaborthefirst
2013. június 17. 23:33
#47
Jobban sokkolt engem, mint egy zámbódzsimi szám! 🙂
Még fordítassz Mirandától vagy már készülődsz?
1
Jutcsi
2013. június 17. 23:28
#46
Szia gaborthefirst! Én nem tudom milyen arcot vághattam,szerintem döbbent arcot, mert ez a történet több mint furcsa.Nem hittem a szememnek.
Igaz,én is láttam a naptárban Laura napja van.
1
g
gaborthefirst
2013. június 17. 23:09
#45
Jutcsi: szia! Először én is azt hittem paródia, de láttam, hogy nem humor kategóriában van... kár, hogy nem láttam magamat, mert nagyon érdekes arcot vághattam. 😀
Az értékeléseddel maximálisan egyetértek, de azzal nem, hogy ez a történet férj-feleség, tini stb. szóval normális kategóriákba van besorolva!!!
Ma van Laura névnapja! 🙂
1
g
gaborthefirst
2013. június 17. 22:55
#44
Súlyos tévedésben vagy Flashpoint1990! Te és a hozzád hasonlók éltetitek ezt a témát, nézd csak meg mit írtál ide korábban: #20.
Különben meg mindegy igaz vagy nem, ugyanaz a (nem jogi) kategória aki ábrándozik róla, aki megírja és aki megteszi. Mert bűnözni háromféle képpen lehet: gondolattal, szóval és cselekedettel. Hiszed vagy sem egy kutya! És valószínűleg túl fiatal vagy, ezért nem találkoztál még vérfertőző kapcsolatban élőkkel. Megdöbbennél ha tudnád mennyien csinálják és miért!
Azzal sem értek egyet, hogy jobb ha kiírják magukból és közzéteszik. Akár igaz a történet akár nem. Mert a saját nyomora mindenkinek a magánügye, így ha valakinek ilyen jellegű a problémája, az inkább beszéljen róla szakemberrel. A 'kiírás' egyáltalán nem biztos, hogy megold bármit is, sőt sajnos vannak, akik ettől kapnak 'erőre' ... Hogy 508 forint mit változtat meg nem értem, ennyiért egy kávét nem kehet kapni. A korkülönbség kapcsán nem világos mit akarsz mondani, de amit Vira írt azzal egyetértek!
1
Jutcsi
2013. június 17. 22:25
#43
Ennél vulgárisabb, mocskosabb történetet még nem olvastam. Elég életszerűtlen, hiteltelen. Paródiának szántad?Ha nem, akkor elég beteg.
1