Napozás

A témához tartozó történet:
devilmanrobi
12 929 karakter
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

author04
2013. április 21. 00:46
#15
Kedves gaborthefirst!
Ha már ennyire nem tudsz uralkodni az indulataidon, legalább olvasd vissza a különböző történetekhez általad tett korábbi megjegyzéseidet, amelyeket az ennél ennél lényegesen kényesebb helyzetekben ábrázolt személyekkel való teljes azonosulásodat tükrözik, minden erkölcsi aggályod nélkül. Annak külön örülök, hogy megjegyzésem ilyen frenetikus gasztroenterológiai hatással volt rád, mert melegség tölti el a szívemet, hogy olvasása révén jelentős összeget tudtál megtakarítani azáltal, hogy nem kellett sem orvosi rendelvényre, sem anélkül vásárolható hánytatószerekre tékozolnod a bizonyára nehezen megkeresett forintjaidat, így nem kis mértékben járultam hozzá a szórakozásod költségeinek fedezetéhez, mert, ugye, a mai világban minden fillér számít. Hja, kérem, az úttörő ahol tud, segít!
1
g
gaborthefirst
2013. április 20. 23:36
#14
Akármilyen mézes-mázas is a megfogalmazás, ez jog szerint nemi erőszak, mert a nő nem egyezett bele az aktusba! Ez meg jogállam amiben élünk author04, tetszik vagy sem. Szal nem ajánlott ilyet csinálni, még ábrándozni sem kéne ilyenről, pláne nem beleborzongani ...
De emberileg nézve még rosszabb! Az ilyen tetü, aki nem tud magán uralkodni akármire képes vetemedni ... a következő meg majd gyerek lesz, egyre kisebbek. Így szokott lenni, ezt meg aztán egyáltalán nem kéne!
A kurvaannyát az ilyennek, szerezzen barátnőt, vagy fizessen egy kurvának, például.
Eszem-faszom megáll! A sok nyomorultnak ez tetszik, erre izgulnak, erre adnak tíz pontokat ... pfujj, hát undorítóak vagytok, csak azt nem tudom eldönteni hányjak vagy okádjak tőletek!
De mivel nekem van életem, ezért most elmegyek szórakozni, nektek meg faszfejek további jó leskelődést!
1
v-ir-a
2013. április 20. 22:41
#13
ez így van...:-(
1
author04
2013. április 20. 22:37
#12
Kedves gaborthefirst!
Számomra nyilvánvaló, hogy a történet hősnője nem egy kiszolgáltatott nő, egy erőszakos férfi durva támadásának kitett áldozat; ő csak az álomvilágában vágyott testi gyönyört kívánta megélni egy idealizált kedves által, talán ezért is nem mert szembenézni a valósággal, nehogy elveszítse ezt a lelke mélyén őrzött illúzióját. Hogy mikor érte a nagyobb veszteség: ha az őt boldoggá tévő férfira pillant, vagy ha megmarad az álomvilág csalóka bűvkörében, nos, ezt az olvasó döntse el. Éppen ezért fogott meg ez a történet.
1
author04
2013. április 20. 22:22
#11
Kedves v-ir-a!
Sokszor bizony nagyon nehéz szembesülni a valósággal, és emiatt az ember hajlamos a megold(hat)atlan problémái elől egy elképzelt álomvilágba menekülve kiutat találni, aztán, amikor eljön az "igazság pillanata", vagy belátja, hogy nem tud szabadulni a hamis illúziók bűvöletéből, vagy végleg rádöbben a keserű valóságra és elveszti reményeit, mint a történet torokszorító befejezéséből kisejlik.
1
g
gaborthefirst
2013. április 20. 22:12
#10
Paraszt leskelődő lúzer, az ilyeneket jól meg kéne büntetni ... hát milyen szánalmas?! Ha punci hiánya van, szerezzen magának különféle civilizált módokon, ne molesztáljon magányos kiszolgáltatott nőket! Állat! Hogy rohadna le a farka!
A nő meg minden szempontból saját maga ellensége, szóval ebben a történetben mindenki hülye! Jól meg is szívták és meg is érdemelték!
Haver kár volt a bitekért ...
1
v-ir-a
2013. április 20. 21:09
#9
így járt...jobb a bizonyos, mint a bizonytalan sztem, mégha a valóság nem a legjobb, akkor is🙂
1
author04
2013. április 20. 20:34
#8
Kedves devilmanrobi!
Ilyen esetben a szerző vagy megjelöli a pontos forrást, vagy - ha egy általa olvasott történetet a saját ízlésének megfelelően dolgoz fel - hozzáteszi "Idegen ötlet alapján". Mindez nem von le a mű értékéből, és azért külön tisztellek, hogy volt erőd bevallani a "hibádat", hiszen nekünk akartál jót azzal, hogy megosztottad velünk az örömödet. OK!
1
devilmanrobi
2013. április 20. 20:04
#7
nem sajat iras igy hat nem erdemlek koszonetet,de nagyon tetszett es megosztottam veletek!
1
R
Rinaldo
2013. április 19. 07:34
#6
Teljesült a vágya és megismerte az igazi gyönyört.
1
author04
2013. április 19. 07:01
#5
Kedves devilmanrobi!
Csodálatos, gyönyörűen megírt, szívbe markoló történet, beleborzongtam az olvasásába. Köszönöm az élményt!
1
genius33
2013. április 19. 07:00
#4
Elég jó 🙂
1
h
hairy_pussy
2013. április 19. 06:24
#3
10p
1
p
papi
2013. április 19. 05:08
#2
Ez nagyon jó
1
T
Törté-Net
2013. április 19. 00:00
#1
Mi a véleményed a történetről?
1