Mindennek oka van 2. rész

A témához tartozó történet:
Magam
26 538 karakter
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

l
lucky73
ma 06:25
#2
A történet nagyon jó,de a fordításon és a helyesíráson van még javítanivaló.
1
T
Timóteus
ma 05:12
#1
Az írás minősége ront a történet értékén.
1