Fociőrület - Ha győz a csapat, megdug a férjem

A témához tartozó történet:
Lolamacko
10 492 karakter
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

k
kalap28
2024. május 11. 14:22
#21
van egy ilyen kolléganőm neki is a férje foci függö,pedig aza nő egy bombázo
1
Titti
2024. május 8. 19:09
#20
amikor a csutka tompa puffanással esik a nő lába elé, a kígyó lecsap és felfalja a maradékot. a háttérben egy sóhaj hallatszik, a nő kíváncsian megfordul, de nem lát senkit. "

Az nem Ádám volt? Tudod! Ádámcsutka 😀
2
Ez egy válasz doriangrey 2024. május 8. 14:36-kor írt üzenetére.
doriangrey
2024. május 8. 14:45
#19
Lola, te kis ravasz céda. Néha elő kell jönnie a lelkünk mélyén izzó sötétségből annak is, amit nem akarunk látni.
2
doriangrey
2024. május 8. 14:42
#18
na jó, most elolvasom a történetet is.
2
doriangrey
2024. május 8. 14:36
#17
a meztelen kígyó. elképzeltem, ahogy vonaglik. egy törökülésben sztrájkoló ágyékkötős indus egy trombitavégű sípból halk melódiát csal elő és a közönség némán, lélegzetvisszafojtva figyeli, hogy meddig bírja tüdővel. mert tudják, hogy ha vége a dalnak, akkor a kígyó lecsap. alkonyodik, forró a levegő és a Paradicsom zaja lassan elhaklul. csak az indus fújja, mintha az élete múlna rajta, az emberek nem mernek mozdulni és a kígyó némán, kecsesen táncol, hol magasabban, hol alacsonyabban emelkedik-kúszik a fán, ahol szemmagasságban egy piros alma ragyog, fényes héján megcsillan a lemenő nap fénye és azt sugallja, hogy az emberiség utolsó reménye még nem fonnyadt el...
de jön az örök nő, letépi az utolsó gyömölcsöt, beleharap, apró fogai közt harsog a ropogós hús és a kígyó megdermed. széles, csuklyás feje odafordul a szentségtörő felé és a Paradicsom népe izzadni kezd. A háttérben az Isten figyel, nem résztvevője ő semminek, csak a része, mérhetetlen távoli és hatalmas alakja csak késői árnyék a kezdődő éjben. pont arra elég, hogy tudják a népek, hogy ő mindig ott van, mindig figyel, de a mi döntésünkön múlik, hogy mit fog tenni.
az alma lassan elfogy, a kígyó nyelve időnként kilövell és egyre közelebb araszol a nőhöz. 

amikor a csutka tompa puffanással esik a nő lába elé, a kígyó lecsap és felfalja a maradékot. a háttérben egy sóhaj hallatszik, a nő kíváncsian megfordul, de nem lát senkit. 

csak mi tudjuk, hogy Isten volt az, hogy nem kell újra kiátkozni senkit, mert már maguktól is elmennek az emberek...
2
Ez egy válasz Titti 2024. május 8. 12:29-kor írt üzenetére.
Titti
2024. május 8. 12:29
#16
Ebből melyik tetszett inkább? A meztelenség, a nő, vagy a perverz kígyó?  
Esetleg az a rész, amikor a kígyó megrázza a farkát a nőben és féltékenységében beleharap a pasiba?  Ez ugyan elég perverz ötlet, de ha a mese igaz volna, biztosan életszerűnek tűnne. 😛
1
Ez egy válasz doriangrey 2024. május 8. 12:13-kor írt üzenetére.
doriangrey
2024. május 8. 12:13
#15
Szép lehetett a Paradicsomban. Meztelenül egy nővel, meg egy kanos és perverz kígyóval... És csodálkozunk, ha a beteg szex mára már mindennapos.
1
Ez egy válasz Titti 2024. május 8. 12:11-kor írt üzenetére.
Titti
2024. május 8. 12:11
#14
Arra nem gondoltál, hogy direkt a dopping elérése miatt tiltják? Az emberek szeretnek tiltott dolgokat elkövetni. Ok, nem mindenki, de a tiltott gyümölcs bizonyos Évától kezdve vonzotta az embereket.
1
Ez egy válasz Lolamacko 2024. május 8. 11:58-kor írt üzenetére.
doriangrey
2024. május 8. 12:09
#13
Abszolúte igazad van! Szeretem a 40+-t is, mert ott már ne kell elhitetnem, hogy érdekelnek a fejükben kóborló elképzelések a szép jövőről.
1
Ez egy válasz Lolamacko 2024. május 8. 11:58-kor írt üzenetére.
Lolamacko
2024. május 8. 11:58
#12
Azzal, hogy tiltják a szexet a versenyek előtt, a természetes doppingot zárják ki.
Lehetne női páros, férfi páros és vegyes páros versenyző. Bírók pontoznának, akik bizonyos gyakorlatokat, - mert lenne kötelező és szabadon választott is- minősítenének. Már azt hittem, hogy nincs olyan sport, amiben jeleskedhetnék, de te rávilágítottál, hogy egy még maradt. Lehetnének Európa és világbajnokságok is és talán bekerülhetne az olimpiai játékok közé. Ja, és lennének korosztályok is, mert ne egy 20 évest vessünk össze egy 40-es tapasztalt bombázóval. 😄
1
Ez egy válasz doriangrey 2024. május 8. 11:46-kor írt üzenetére.
doriangrey
2024. május 8. 11:46
#11
A profi sportolóknak tiltják a szexet a versenyek előtt. :D Kérdés, hogy ha maga a dugás lenne a sportesemény, akkor ez hogyan jelenne meg?
2
Ez egy válasz Lolamacko 2024. május 8. 01:41-kor írt üzenetére.
Kékég
2024. május 8. 11:33
#10
Kedves Lola! Gondolkoztam, hogy megszólaljak-e itt is. Igazából tudod én rajongódá váltam. Ez a történeted is jó, de ez nem te vagy. Te a romantika, az érzelgősség terén vagy nagyon jó. Szerintem az Évával közösen megjelent írásodban jobban kijött a valós éned. Nekem sem ez egy lécverő írás mégis pontokban szárnyalsz a felhők felett. Gratulálok. Köszönöm, hogy olvashatom. Bocs az őszinteségért.
2
kaliban
2024. május 8. 07:54
#9
Lehet, hogy tényleg vannak ennyire beteg focirajongók? Szerintem erre a pasira is ráférne Éva doktornő hipnokezelése. A feleség előtt pedig le a kalappal. Szuper volt a sztori, nekem nagyon tetszett. (10p). 🤩
2
kivancsifancsi
2024. május 8. 07:54
#8
Az ötlet kitűnő, de az utolsó mondat már a valóság talaján van.
2
Titti
2024. május 8. 02:00
#7
Igen, biztosan fantázia, mert azt sem tudom valóságban volt-e valaha is edzőtábor. Talán az is csak a fantázia szüleménye és egy szó sem igaz belőle. 😀

Ajj, lassan Bali párjának kezdem érezni magam, mert úgy érzem lemarad mindenhonnan ilyen-olyan címke.  😂 De legalább ebből a sztoriból nem maradt ki semmi se. Nálam elérte a mércét, de nem verte le a lécet. 10p
1
Ez egy válasz Lolamacko 2024. május 8. 01:38-kor írt üzenetére.
Titti
2024. május 8. 01:54
#6
Azért volt annak az esetnek hátulütője is. 
Dotti pasija – isten tudja miért –, a tábor után szakított vele, de a lánynak akadt volna utána is vigasztalója, csakhogy ő legalább két hónapig rá se bírt nézni a faszra. Szegény csaj! Pedig annyira önfeláldozó volt. 😀

Azt nem tudom egy öltöző mennyire nyilvános hely, de a megcsalás címke nem juthatna eszembe erről? 😉 A masszázs nem tudom mennyire illene rá, bár az elején mintha masszírozásra gondoltak volna. 😇 Igaz, hogy csak a masszázsasztal szerepelt benne, de ha valakit arra fektetnek biztosan megfordul mindenki fejében egy masszázs. 😂
A csapatkapitány fölnyalábolt és bevitt a szomszéd helységbe, ahol egy masszázsasztal volt a terem közepén, amire letett..."
1
Ez egy válasz Lolamacko 2024. május 8. 01:41-kor írt üzenetére.
Lolamacko
2024. május 8. 01:41
#5
Közeledik az olimpia, amikor majd sok férfi ül a képernyők előtt és várja az eredményeket. Mi lányok is be tudunk szállni a sportba, mint kimutathatatlan doppingok.
2
Ez egy válasz Éva596 2024. május 8. 00:40-kor írt üzenetére.
Lolamacko
2024. május 8. 01:38
#4
Ez nagyon tanulságos történet volt. Én meg azt hittem, hogy csak kitaláltam, közben meg akár meg is történhetett volna.
1
Ez egy válasz Titti 2024. május 8. 01:33-kor írt üzenetére.
Titti
2024. május 8. 01:33
#3
Erről eszembe jutott egy edzőtábor, amikor barátnőim fogadtak és az egyik így vesztegette meg az ellenfél csapatát. Mikor szóba hoztam neki, hogy ez nem túl etikus egy fogadás esetén és talán inkább azt a csapatot kellett volna ekként buzdítania, akikre fogadott így válaszolt: – Hogyisne! Ha elfáradnak, hogyan nyerhettek volna? 
Később tudtam meg, hogy a csapat egyik tagja a pasija volt, ezért a csaj mindig rájuk fogadott. Egyetlen mérkőzést se veszítettek és a tábor végi buliban ő lett a csapata jutalma. 
A hazaúton minden fiú büszke volt magára, mert mindegyik tudni vélte, miért ül féloldalasan a lány. Minden férfi szerint eredményes edzőtábor volt. Én meg elneveztem Dotti tanulmányútjának 😀
2