A szexbomba pszichoterapeutát felizgatják a páciensek problémái 2. rés

A témához tartozó történet:
Éva596, Lolamacko
45 113 karakter
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Éva596
2024. április 19. 19:00
#12
Sajnos már olyan sokan jelentkeztek, hogy neked már sorba kell állni. De ha kivárod, biztosan találunk nálad valamilyen problémát, de kigyógyítunk belőle.
1
Ez egy válasz sztbali 2024. április 19. 18:43-kor írt üzenetére.
sztbali
2024. április 19. 18:43
#11
Nagyon jó a folytatás. Ln is mennék ilyen kezelésre, mert biztos van valami megoldás bármilyen problémára, amennyiben tényleg ilyen hatásos lehet egy kezelés.
1
Éva596
2024. április 18. 20:25
#10
Nektek bejött nem is rosszul. De nem a példátokat követtük, mert nem is tudtuk volna, tekintve, hogy mindketten nőneműek vagyunk. Rájöttünk, hogy a kettőnk erősen különböző stílusa összefésülve, egymást kiegészítve kerek egészet ad. Ti sok esetben ugyanazt fiú/lány szemszögből írtátok. Nekünk most egyféle szemszögünk van, és egy kívánságunk, minél jobb történeteket írni.
A dicséretet köszönjük.
2
Ez egy válasz Kexi69 2024. április 18. 20:08-kor írt üzenetére.
Kexi69
2024. április 18. 20:08
#9
Nagyon jó lett, 10 pont.
Úgy tűnik, a szerzőpáros felállás sikeresebb ebben a műfajban, (Ld. Kékég&Kexi is) mint az egyéni 🙂
Igaz a szex is jobb kettesben 🙂
3
Éva596
2024. április 18. 19:00
#8
Kedves Kaliban!
Természetesen lehetőség van kezelésre jelentkezni. Hívd fel az asszisztensemet, és jelentkezz be, de figyelmeztetlek, hosszú a várólista, mert az alaposság miatt naponta csak egy beteget fogadunk. Csak a kontrollnál hármat. Kívánságodra mindkét asszisztens is jelen lehet. Már az jelzi, hogy nincs valami rendben, hogy nem tudsz semmilyen problémádról. De majd utána járunk. Én a beteg felmérésével foglalkozom, a kezelésébe csak sürgős, halaszthatatlan esetben veszek részt.
Szerzőtársammal együtt, köszönjük a dicséretet, s csak mint terapeuta figyelmeztetlek a "meredten olvasás" hosszabb távon nem egészséges.
3
Ez egy válasz kaliban 2024. április 18. 17:53-kor írt üzenetére.
kaliban
2024. április 18. 17:53
#7
Kedves Éva Dr.!  Lehet még jelentkezni ilyen kezelésre? 😀 Azt még nem tudom, hogy milyen problémával álljak elő, de valamit majd csak találunk. Ha lehet, akkor kérem mindkét asszisztens bevetését, sőt ha a doktornő is beszáll, az még jobb! Ja, és a legfontosabb: Én nem szeretném elfelejteni a kúra egyetlen pillanatát sem. 🤩
Viccet félretéve: Lányok, ez is baromi jó lett, "meredten" olvastam, minden sorát. Gratulálok és várom a folytatást!  10 p.
1
Éva596
2024. április 18. 16:20
#6
Kedves dr. Görcs!
Bár kommentedben írod: "Jó ez a pszihoanálízis,...", az anált nem vesszük pszicho vizsgálat alá. Ha viszont szeretnél mindent elfelejteni, bár nem tudjuk mire vonatkoztatod, akkor jelentkezz be vizsgálatra Judit asszisztensemnél, és hipnózisban kiderítem, mi az elkeseredésed oka. Még abban is választhatsz, hogy a vizsgálatnál melyik asszisztens - Judit vagy Tamás - legyen jelen. És ha jól olvastad, akkor tudod, a vizsgálatért nem kevés pénzt kell majd fizetned.
Ott majd azt is ki tudom deríteni, hogy tetszett-e neked a történet, vagy sem. Mert erről egy szót sem írtál.
1
Ez egy válasz dr görcs 2024. április 18. 12:55-kor írt üzenetére.
Éva596
2024. április 18. 15:19
#5
Nelly!
Mindkettőnk nevében írok, teljes egyetértésben. Köszönjük a dicséretet, és jó volt, hogy hatott rád a történetünk. 
Azért kicsit "zsivány" vagy, mert olvastad a korábbi történeteimet, és pontosan tudod, ha valami belekerül, az nem ok nélkül történik. Most sem. A folytatás még nincs készen, különböző okok miatt, de készül. Reméljük hamarosan beküldhető lesz.
3
Nelly
2024. április 18. 14:16
#4
Hát szabad ezt tennetek az ember érzéki lányával?!😁
Mint egy hullámvasut,ugy játszottatok az érzéseimmel. Hol teljesen felizgatott,hol meg ellenkezőleg hatott rám. A tőletek elvárt módon megirt történet,mely megint egy cseppet emelt a színvonalon. Az időbeli ugrálás,mely csak még kerekebbé teszi a sorozatot,abszolút nem hat zavaróan. Kavarogtak a gondolataim.
De összességében nagyon tetszett!
Ha csak gondolat ébresztőnek szántátok a szülők közti gabalyodás lehetőségét,hát engem elragadott a hév és rendesen tovább gondoltam. Már csak koromnál fogva is remélem,hogy  “bele viszitek őket a bűnbe” egy lucskosan tocsogós gruppenbe!
Gratula!
Nagyon várom a folytatást!
Természetesen max. pontszám.
2
kivancsigi
2024. április 18. 13:10
#3
Nem véletlenül vártuk, hogy jó lesz a folytatás. Az lett. Csak így tovább!!
2
d
dr görcs
2024. április 18. 12:55
#2
Jó ez a pszihoanálízis,de most én is szeretnék mindent elfelejteni :D
2
T
Törté-Net
2024. április 18. 00:00
#1
Mi a véleményed a történetről?
1