Írók/fordítók

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Zoli bácsi
2009. október 27. 18:37
#132
Kedves Törté- Net Szerkesztőség!
Egy kicsit meglepődtem, mikor megláttam, hogy a "Törté-Net" első részét közöltétek le először pedig én azt később küldtem be. Ne értsetek félre, nem gond számomra csak kíváncsivá tettetek, hogy mikor fogjátok leadni az "Akaratos némberek" című írásomat? (Ha annyira rossz hogy nem szeretnétek leközölni kérlek tudassátok.)
1
T
Törté-Net
2009. október 6. 14:33
#131
Kedves István!

Igyekszünk tartani a történetek formáját, ahogy az az író megálmodta, beleértve a tördelési helyeket, paragrafusokat, sőt a dőlt/vastagított/aláhúzott formátumokat is.
Viszont ezek sokszor elkerülik a figyelmünket, de természetesen ha elküldöd a történetet újra formázással együtt, akkor kijavítjuk. :)

Köszönettel: Törté-Net Szerkesztőség
1
XXIII.István
2009. szeptember 21. 10:20
#130
T.Törté-Net!Felmerült bennem,de az olvasókban is,hogy az általam beküldött novellácskák formátumának tagolatlansága rontja az olvashatóságot.Nos én nem olyan formátumban küldöm az írásokat,ahogy megjelenik azt gondolom ti tudjátok a legjobban.Lehet,hogy az én informatikai ismereteim hiányosak,tehát áruljátok el,hogy mit kell tennem azért,hogy abban a formában jelenjenek meg az írásaim,amit én kialakítottam? A választ előre is köszönöm.(Gondolom az e-mailem ismert előtted!)
1
T
Törté-Net
2009. szeptember 10. 23:47
#129
Elnézést, a nyaralás kicsit megzavarta az ügymenetet, válaszoltam, azt hiszem mindkettőnk megelégedésére. ;)
1
and
2009. szeptember 10. 15:37
#128
Hát, nem nagyon méltatsz válaszra, sajnálom eddig korrektnek tartottalak, de most nem tudom mit gondoljak kedves Törté-net!!
1
and
2009. szeptember 3. 14:23
#127
Bocs, az előző csak próba volt, mert sehol nem szólhatok hozzá!
Szóval írtam neked e-mailt kedves törté-net, tedd meg hogy válaszolsz.
Köszi, és töröld az előző hozzászólásomat!
1
Yankie
2009. július 12. 18:40
#126
Sziasztok! Engem az érdekelne, hogy milyen időközönként olvassátok el a beérkezett írásokat. Eddig egy történetet küldtem be és van még kettő a gépemen készen, küldésre várva.
1
mfx9tkup
2009. június 2. 15:13
#125
Azt szeretném megkérdezni hogy hogyan lehet feltölteni videókat illetve azt hogy ha teljes 25-26 perces videókat küldök be akkor az úgy jelenik meg az oldalon vagy ti esetleg kivgájátok a sex jeleneteket és csak azokat teszitek fel?
1
István
2009. május 25. 07:34
#124
T.Történet!Kérlek oldjátok meg,hogy a "XIII.István" story-kat (jelenleg Nyári vakáció 1-3)egy helyen regisztráljátok a XXIII.István írói név alatt!Előre is köszönöm.
(Ja! lehet,hogy én követtem el gépelési hibát a név leírásakor - volna mód a javításra?)
Üdvözlettel: "XXIII.István"
1
Remete
2009. március 31. 12:15
#123
Köszi! A kicsillagozás pedig érthető azután, hogy elsolvastátok a nevüket. Reklámot én sem akarok nekik.
1
T
Törté-Net
2009. március 31. 12:10
#122
Kedves Remete!

Nem járultunk hozzá, megküldtük neki a kérelmet, hogy távolítsa el őket.
Köszönjük a figyelmeztetést! :)

Üdvözlettel: Törté-Net Szerkesztőség

Ui: Kicsillagoztuk az oldalt, ne kapjanak ingyen-reklámot :)
1
Remete
2009. március 30. 13:56
#121
Kedves Szerkesztők!
Nem tudom, van-e tudomásotok arról, hogy az *****.hu oldalon, erotikus történetek I - V alatt a torte-net.hu oldalról származó írások vannak.
Hozzájárultatok?
Mellesleg csak regisztrálás, és macerás keresgélés után lehet eljutni az oldalnak erre a részére.
Üdv. Remete.
1
Attila
2009. március 16. 17:12
#120
Hello! Szeretnék forditani angolról magyarra! Hogyan kezdjem?

csááó

Attila
1
Dany
2008. november 27. 18:52
#119
Az miért van, hogy bekültem egy írást kb 1 hónapja, akik meg utánam küldtek sorra megjelenik az oldalon, az enyém meg nem rakják ki...
1
Turu
2008. október 23. 21:24
#118
A szerelem furdoje c. animenek mi az angol cime?
1
and
2008. augusztus 6. 15:35
#117
Szerintem ez a Szolgáltatás!
1
mmomp
2008. július 26. 23:20
#116
Helló!

Kérlek segítsetek. Keresek egy családi történetet amiből csak emlékfoszlányaim vannak:
Ha jól emlékszem több részes (nem biztos),
A két "főszereplő" testvérek. Elhangzik a lány szájából egy olyan mondat, hogy (nem szó szerint) a bátyja is csak egy fasz miért ne csinálhatná vele.
AZ anyuka a testvérpár ismerősének az apjával (talán) megcsalja a férjét a testvérpár fiú tagjapedig bemegy a szobába miközben csinálják és megujjazza az anyját.
Emlékszem egy mondatra (nem szó szerint) melyben az anyuka a fiával beszélgetve céloz a viszonára és azt mondja, hogy "a te kezed is benne volt"

Ráismer valaki a történetre?
Mi a címe?

Köszönöm.
1
T
Törté-Net
2008. július 1. 22:51
#115
A küldéstől, de amennyiben valami közbejött (volt már élő tagsági, vagy egyéb okból nem lett felhaszálva), úgy megoldható a pótlása, csak küldj egy e-mailt :)
1
Cave
2008. július 1. 12:55
#114
Az írásokért küldött tagsági a küldéstől, vagy az első felhasználástól érvényes?
1
szldro
2007. december 13. 21:31
#113
Valaki meg tudná adni Steve-nek az e-mail cimét vagy esetleg a történeteinek a folytatását tudja h hol van?
A cimem szldro@gmail.com
1