Mi kéne még az oldalra?

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

T
Törté-Net
2021. szeptember 15. 23:07
#475
Kedves Isti7412!

Elnézést a hibáért, egy technikai hiba miatt nem került ki a főoldalra a frissítés, így csak kettő óra került ki teljes értékűen.

Üdvözlettel:
Törté-Net Szerkesztőség
1
Ez egy válasz Isti7412 2021. szeptember 15. 13:12-kor írt üzenetére.
I
Isti7412
2021. szeptember 15. 13:12
#474
Ma nem lesz uj tortenet?
1
v1p3r00
2021. augusztus 17. 13:52
#473
Biszex kategóriát/címkét nagyon szívesen látnék, mert sok történet van, amiben biszex elemek előfordulnak, de az egyetlen amit ezekkel lehet kezdeni, hogy előszóban beleírják, illetve homoerotikusként jelölik meg. Így aki nem szeretne ilyennel találkozni, az is gyakrabban kattint rá, aki meg kifejezetten ilyenre keresne rá, annak nincs lehetősége.
1
közös ülés
2021. május 17. 14:27
#472
Előre is bocsánat hogy még egyszer erről a témáról írnék, de a Hibák az oldalon topikban yozsika69 legutóbbi, ma 10:33-kor írt észrevétele, pontosabban az a két képregény amellyel kapcs. jelez nektek, kitűnően reprezentálja azt amiért előhozakodtam néhány hete ezzel az újítási kéréssel. Ugyanis mivel a két képregény így szinte ugyan az, ezért alattuk nem egy komment szerintem tényleg nagyon jól konstatálja azt amiért kértem a hozzá szólások kikapcsolásának lehetőségét. Ugyanis ezekből egyértelműen lerí, hogy ezek a jelenleg leggyakrabban kommentelgető, és azért ált. az én történeteim alá is mindig valami nagyon értelmeset odaböffentő fikanickek mennyire komolytalanok ill. így a maguk a véleményeik is mennyire érdemtelenek, feleslegesek, hiszen még saját magukhoz sem következetesek. Lásd:

feherfabia:
Dickgirls 9. rész - Szex a vonaton: itt még "Nekem 6P èr!"
Vonaton: itt meg már azt mondja hogy "Ki talál ki ilyeneket??" 😀

veteran:
Dickgirls 9. rész - Szex a vonaton: itt még szerinte a "Jobbak közé sorolható."
Vonaton: itt meg már azt mondja hogy "Elefánt ormány, borzasztó. Vonaton meztelenül, no nem. 1 pont" Hinnye, ez aztán tényleg egy igazi pálfordulás 😀

cscsu50:
Dickgirls 9. rész - Szex a vonaton: itt még szerinte "Közepesnél kicsit gyengébb."
Vonaton: itt meg már azt mondja hogy "Ormányos shemale. Minősíthetetlen." Nahát 😀

Miközben tehát még egyszer, a két képregény kvázi ugyanaz. Csak közben eltelt 2 év és most már a full fikázás a divat, most ezt követeli meg a csordaszellem azért a pár plusz pontért ami a kommentelésért (sajnos) jár.

Szóval látjátok ill. értitek kedves Törté-net, na ezért is kértem a hszek kikapcsolásának lehetőségét. Mert ilyen akkor nyilvánvalóan 0 önálló ízléssel és így véleményekkel rendelkező, tipikus napraforgó jellemű emberektől tényleg minek akarjak véleményt??? Hogy vehetném azokat komolyan? Egyáltalán mit szűrhetnék le akkor belőlük? De akkor meg minek is idegeljem magam rajtuk?

Szóval értitek.
1
Ez egy válasz Törté-Net 2021. május 16. 11:06-kor írt üzenetére.
T
Törté-Net
2021. május 16. 19:12
#471
Kedves Fijflasi!

Április végig nálunk is elérhető volt ez a lehetőség, de szintén a Telekom pár napos felkészülési idő után lezárta pár 06-90-es számtartományát, többek között azért is, amelyikbe a mi szmunk is tartozott. Folyamatban van az új emelt díjas telefonszám igénylése, ahogy ez megtörtént, rögtön újra elérhető lesz a lehetőség. 🙂

Üdvözlettel:
Törté-Net Szerekesztőség
1
Ez egy válasz Fijflasi 2021. május 16. 12:30-kor írt üzenetére.
közös ülés
2021. május 16. 17:04
#470
Ez gyorsabb volt mint gondoltam, szuper! 😀

Mondjuk hótziher hogy így meg majd külön is, már csak azért is fogok 1 pontos osztályzatokat kapni mert eleve feldühíti hogy nem tud semmi epét odahányni a történet alá 😀 Dehát valamit valamiért 😀
1
Ez egy válasz Törté-Net 2021. május 16. 11:06-kor írt üzenetére.
közös ülés
2021. május 16. 17:01
#469
Köszi hogy most ezt írod, de amúgy meg látod, pont erről beszéltem. Tehát hogy te is csak most és itt mondod, bezzeg a fikázók...
1
Ez egy válasz JakeAmazing 2021. május 4. 01:19-kor írt üzenetére.
F
Fijflasi
2021. május 16. 12:30
#468
Más helyeken a telekom sms-t így oldották meg:
Emelt díjas hívásA fizetés menete:
[list]
[*]Miután kiválasztottad, mennyit szeretnél vásárolni, megjelenik egy emelt díjas telefonszám, mellette a hívás díjával, azt a telefonszámot kell felhívnod.
[*]A telefonhívása során hallani fogsz egy PIN kódot, ezt kell a lenti "PIN kód" mezőbe beírni.
[*]A PIN kód elküldése gombra kattintva leellenőrizzük a kódot, és amennyiben helyes, rögtön megkapod az ősköveket.
[/list]
 [center] [/center]Előnyök: gyors és egyszerű, a szolgáltatást rövid időn belül megkapod.Hátrány: magasabb költség.Ez a fizetési mód minden magyarországi mobil és vezetékes szolgáltató hálózatából elérhető.
Vezetékes és mobil telefonkészülékről vehető igénybe abban az esetben, ha az emelt díjas (06-91 / 06-90-nel kezdődő) telefonszámok nincsenek letiltva.

A szám kapcsolásakor számládat automatikusan megterheljük a jelzett összeggel.
Kérjük, hogy pontosan kövesd a fizetés lépéseit, mert a hibás kezelésből eredő károkért (pl. szükségtelen telefonhívásért) felelősséget nem vállalunk.
1
T
Törté-Net
2021. május 16. 11:06
#467
Kedves közös ülés, kedves Íróink!

Elkészült a kérés: a történetek (és képregények) feltöltésékor az író letilthatja a kommentelést az adott anyaghoz. Reméljük ez segíteni fog azon ritka esetekben, amikor a mentális szűrés nem elegendő. 🙂

Illetve elkészült az a kérés is, hogy az eddigi teljesen véletlenszerű történet-ajánló helyett azokat a tartalmakat mutassuk, amiket éppen mások is olvasnak. (Ez két percenként frissül, és a legfrisebb - az utolsó 5 napban felkerült - történeteket kihagyja, hogy ne legyen túl repetatív.)

Üdvözlettel:
Törté-Net Szerkesztőség
1
Ez egy válasz közös ülés 2021. május 3. 20:26-kor írt üzenetére.
JakeAmazing
2021. május 14. 00:59
#466
Igen a pontok is közrejátszanak. Az anál szex régen volt elég a felpontozáshoz, ma már családi szex kell hozzá 🙂
1
Ez egy válasz cvirag 2021. május 13. 21:07-kor írt üzenetére.
S
Szomorú tarisznyarák
2021. május 13. 21:48
#465
A keresőben legyen olyan opció, hogy ingyenes tartalom. Vannak csórók is 🙂
1
cvirag
2021. május 13. 21:07
#464
Értem, köszönöm. 
1
Ez egy válasz Törté-Net 2021. május 2. 23:23-kor írt üzenetére.
cvirag
2021. május 13. 21:07
#463
Tökre igazad van, de nézd meg, hogy alapvetően pontot ér minden hozzászólás és a pár szavas kritikák jobbára ezért kerülnek bele. Szerintem.
Ne vedd a szívedre, hogy beszólnak, inkább gondolj úgy erre a dologra, hogy a legtöbb lány is kap hideget, meleget az utcán, vagy szórakozóhelyen, csak mert tetszik, vagy nem tetszik. Ez sajnos az élet velejárója. 🙂 Mint itt is a beszólogatás. A minőségről pedig vegyük tudomásul, hogy a legtöbb embernek elég, ha egy történetben popsiszex van és máris felpontozza, függetlenül annak minőségétől - ettől például én sikítófrászt kapok. De ez van, ösztönlények vagyunk mindannyian. 
1
Ez egy válasz közös ülés 2021. május 3. 20:26-kor írt üzenetére.
T
Törté-Net
2021. május 8. 22:24
#462
Kedves közös ülés!

Azt hiszem értjük a problémát, ez úgy általánosságban véve a globális internetre jellemző, youtube-on, facebook-on, mindenhol hasonlóan megy sajnos.
Egyrészt muszáj az embernek a pozitív (vagy pontosabban a konstruktív) kritikára koncentrálnia, mert különben az élettől is elmegy a kedve. Ez a rinocérusz-bőr hatás amúgy az élet egyéb területein is jól jön. 😉

Ettől függetlenül megfontolandó a felvetés, igyekszünk az elkövetkező két hétben megvalósítani, hogy feltöltéskor kiválasztható legyen ez az opció is bármely író számára, bár reméljük, hogy az írók többsége nem fog vele élni, reméljük, hogy a többség azért talál hasznos, szívmelengető göngyszemet is a hozzászólások között. 🙂

Üdvözlettel:
Törté-Net Szerkesztőség
1
Ez egy válasz közös ülés 2021. május 3. 20:26-kor írt üzenetére.
JakeAmazing
2021. május 4. 01:20
#461
*azért
1
Ez egy válasz JakeAmazing 2021. május 4. 01:19-kor írt üzenetére.
JakeAmazing
2021. május 4. 01:19
#460
Ne keres logikát az itteni kommentekben, azt meg ne felejtsd el, hogy nagyjából ugyanaz a 10 ember ír oda minden történethez. Én úgy vagyok vele, hogy mindenki elmondhatja a negatív véleményét, de azt ezért illene valamennyire kifejteni. Itt leginkább csak a beböfögések mennek. Remélem folytatod A céget, kár lenne abbahagyni.
1
Ez egy válasz közös ülés 2021. május 3. 20:26-kor írt üzenetére.
Robespierre
2021. május 3. 21:25
#459
Nálam a képregényeim pontozása és a méltató kommentek fordított arányban állnak egymással.🙂))
1
Ez egy válasz közös ülés 2021. május 3. 20:26-kor írt üzenetére.
közös ülés
2021. május 3. 20:26
#458
A hozzászólások kikapcsolásának lehetősége a történet ill. képregény feltöltők számára (ahogy az pl. a youtube-on is van).

És hogy miért volna ez itt is jó, ill. fontos? Mutatom máris az én feltöltött történeteimen keresztül:

Éva története 4. rész - Az első büntetés. Szavazás átlaga: 5.33 pont. Vagyis úgy is mondhatjuk hogy a törté-net.hu olvasói körében 53%-os tetszési indexen áll. Ehhez képest a pozitív/dícsérő és a negatív/lehúzó, sőt egyik-másik esetben egyenesen sértegető, engem becsmérlő kommentek aránya: 0:7. Vagyis úgy is mondhatjuk hogy a pozitív vélemények %-os aránya ebben az esetben nulla, azaz 0%. Tehát van egy 53%-on álló szavazás és egy 0%-on álló véleménysor. Jó arány nem?

Éva története 5. rész - A második büntetés. Szavazás átlaga: 6.71 pont. Vagyis.... na de mostmár akkor egy kicsit rövidebben: 67% Mindeközben a pozitív vélemények %-os aránya: 12% (merthogy 1 db a 8-ból). Tehát itt meg 67% kontra 12%. Jó arány nem?

Éva története 6. rész - A harmadik büntetés. Szavazás átlaga: 4.89 pont. Tehát 48%. Mindeközben a pozitív vélemények %-os aránya: 0% (merthogy 0 db a 10-ből). Tehát itt meg 48% kontra 0%. Jó arány nem?

A cég 1. rész - Mikulásparty fehér zuhatagban. Na ez egy igazi kakukktojás lesz, de azért beteszem ezt is, mert így fair meg talán így lesz kerek is az egész. Szavazás átlaga: 8.29 pont. Tehát 82%. Mindeközben a pozitív vélemények %-os aránya: 88% (merthogy 11 és fél db a 13-ból, és azért 11 és fél mert egyet kb. semlegesnek vettem). Tehát itt meg 82% kontra 88%. Szóval ez az egy tényleg, kétség kívül rendben van.

A cég 2. rész - Ünnepek közötti dolgos hétköznapok. Szavazás átlaga: 6.31 pont. Tehát 63%. Itt kaptam egy csomó nem rossz-t is, amiket nem igazán tudom hova tegyek, de nyilván nem lehet se egyértelműen dicséretnek, se egyértelműen kritikának se felfogni ezeket. De mondjuk akkor érjenek ezek is fél pontokat. Akkor az itteni vélemények %-os aránya, vagyis tetszési indexe: 40% (merthogy 4 db a 10-ből). Tehát itt meg 63% kontra 40%. De oké, ez is még azért bőven elmegy. Na de akkor itt van megint a legutolsó feltöltésem:

A cég 3. rész - Karácsonyi ajándék mindenkinek. Szavazás átlaga: 5.06 pont. Tehát 50% (magyarán kb. pont az emberek egyik felének tetszett, míg a másik felének meg nem, legalábbis a szavazás alapján tehát). Mindeközben a pozitív vélemények %-os aránya: 20% (merthogy 2 db a 10-ből). Tehát itt meg 50% kontra 20%. Jó arány nem?

Remélem érthető így már. Valami mára nagyon elromlott ezzel az oldallal, hogy lassan szinte már csak azok akarják folyton hallatni a hangjukat akiknek egy történet vagy képregény nem tetszik. Mert tényleg, nem volt ez mindig így, csak meg kell nézni hogy mi volt, milyen kommentek voltak 10-15 éve egy-egy feltöltés alatt. Ég és föld az akkori és a mostani kommentek, beszélgetések, eszmecserék úgymond minősége, színvonala. Ill. hogy utóbbi kettő akkoriban még egyáltalán volt, mert hogy akkoriban még gondolom nem csak a pontok miatt akartak az emberek hozzászólni valamihez. Mint ahogy most meg már igen, tisztelet annak a néhány, de tényleg most már csak néhány kivételnek.

Ja, és mert persze ezek a negatív vélemények szinte kivétel nélkül csak ilyen 2-3 szavas fikázások, begügyögések ám. Mert hát még ha legalább kifejtenék, mert hát az építő szándékú kritikákat még csak-csak elfogadnám. Na de így...

Igen, lehet én vagyok túl érzékeny és nem kellene annyira a szívemre venni ezeket, mindenesetre én most megfogadtam hogy ameddig nem vezetitek be ezt az újítást én addig biztos nem töltök fel ide semmit (még ezt a mostanit, tehát A cég-et se fogom folytatni, pedig volna még belőle, mert összesen 6 részes). Mert így, lassan tényleg bármiféle pozitív visszacsatolás hiányában egyszerűen nem éri meg, így hát inkább akkor eszem ágában sincs további táptalajt biztosítani ennek az örökké hálátlan, más munkáját, adni akarását nyomokban sem tisztelő ill. értékelő, kétbites, fikagyári trollhordának.

És én még néhány hónapja ezeknek akartam egy 140 oldalas Fanfrelle-t lefordítani, meg akkor beleölni egy csomó energiát, munkaórát... :-S Áhhhh, minek. Azért hogy megint majd csak ilyen magasröptű véleményeket kapjak mint pl. hogy "Nem kéne írnod.", "nem kötött le", "Súrolja a közepes kategóriát.", meg hogy "Ez nem sikerült." ? Ezeknek?

Szóval mit gondoltok? Megoldható lenne?
1
T
Törté-Net
2021. május 2. 23:23
#457
Kedves cvirag!

Általánosságban abszolút megértjük a fentartásaidat, nem véletlenül az egyik legfontosabb biztonsági elv, hogy az ember nézze meg, hogy kinek adja meg az adatait. Reméljük, hogy a Törté-Net 20 éves fennállása (illetve az esetlegesen fórumban bejelentett hibák kezelése) alapján az olvasók többsége továbbra is bizalmat szavaz számunkra. 🙂
Illetve az EU-ban idéntől kötelezővé tett másodlagos megerősítés (SMS-ben vagy banki applikáción keresztül) szerintünk rengeteget tett az ilyen visszaélések visszaszorítása érdekében általánosságban is. (Mégha sokaknak egy felesleges, zavaró kör is csak.)

A helyzetünk annyiban speciális, hogy az erősen felnőtt tartalom miatt a legtöbb ismert fizetési szolgáltató (beleértve paypal-t, revolut-ot, skrill-t is) nem engedélyezi az ilyen tartalmakra való előfizetést a rendszerén keresztül.
Ettől függetlenül folyamatosan keresünk másik megoldást, többek között felmerült a bitcoin is (bár ez nem annyira elterjedt jelenleg és a jövőállósága is sokesélyes).
Reméljük, hogy a telefonhívásos lehetőség visszatérte majd tud megoldást nyújtani némelyik látogatónknak, de nem tekintjük tökéletesen megoldásnak azt sem.

Üdvözlettel:
Törté-Net Szerkesztőség
1
Ez egy válasz cvirag 2021. május 1. 21:29-kor írt üzenetére.
cvirag
2021. május 1. 21:29
#456
Kedves Törté-net! A PayPal, vagy Skrill/Revolut/stb. fizetési lehetőségek esetleg lehetnek opciók? Nekem borsózik a hátam, ha a bankkártya adataimat kell beírni direktben valahova. 
1