Mi kéne még az oldalra?

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

sztbali
2020. február 1. 11:53
#435
Tisztelt Törté-Net!

Köszönöm a választ. Viszont eszembe jutott egy hasonló ötlet. Az oldal jobb oldalán vannak a legfrissebbet hozzászólások. Ide lehetne tenni egy ugyanilyen ötös listát a jelenleg megnyitott/olvasott történetekből. Szerintem ez jobb ötlet. Ha véletlen történetek vannak így; akkor ez az egész tárgytalan.
1
T
Törté-Net
2020. január 26. 23:32
#434
Kedves sztbali!

Valóban, ilyen listázás tényleg nincs az oldalon, de pont azért ez a lista tévesen keltené azt a képzetet, hogy ez ez egy "rangsor" lenne, mivel ez csak egy olvasási darabszámot jelentene, ami szükségszerűen nem tudna differenciálni a megnyitott, majd két sor után mérgesen lezárt történetek, valamint az "elment" és a "csodálatos" történetek között, hisz mindkettőt végigolvasva eggyel nőne a "pontszámuk". Arról nem is beszélve, hogy micsoda egyenlőtlenség jönne létre a régen (akár majdnem 20 éve!) fent lévő történetek és az frissen felkerülő, de akár sokkal jobb történetek között, ahol az utóbbiaknak szinte lehetetlen lenne legyőzni a régi történeteket, így ez az olvasottsági lista (legalábbis az eleje) szinte kőbe lenne vésve. (Csak például, a hatodik legtöbb olvasottsággal rendelkező történetünk átlaga 6.32.)
Ezért tartjuk sokkal szerencsésebbnek a szavazat alapú rangsorolást, ahol 1-10-ig lehet skálázni, nem függ az eltelt időtől a helyezés, valamint nem lehet egyszerű oldal-újratöltéssel visszaélni a rangsorolással.
Természetesen szívesen várjuk az érveket/ellenvéleményeket a témában. 🙂

Köszönettel: Törté-Net Szerkesztőség
1
Ez egy válasz sztbali 2020. január 23. 18:46-kor írt üzenetére.
sztbali
2020. január 23. 18:46
#433
Tisztelt Törté-Net!

Azt jutott eszembe, hogy lehetne úgy rangsorolni a történeteket, hogy elolvasott alkalmak száma szerint. A lista elején a legolvasottabb a végén pedig a legkevésbé olvasottabb szerepelne. Ha jól tudom ilyen besorolás még nincs az oldalon.
1
Robespierre
2018. október 28. 15:46
#432
Ok, köszi, így már megvan.
1
sztbali
2018. október 27. 23:15
#431
Kiválasztod az adott címkét a toplista alatt vagy beírod a toplista felett a keresőbe és akkor kidobja a történeteket. Amikor ez megvan akkor a kereső alatt beállítod, hogy átlag szerint és akkor a pontozás alapján lesznek sorrendbe a történetek. Képregényeknél is ez a folyamat. Remélem így már érthető.
1
Robespierre
2018. október 27. 17:33
#430
Kérdés: A toplistákat(kategória szerint), hogyan lehet lekérni az oldalon? Mert kidob ilyeneket, hogy anál, gruppen stb.. De nem jöttem rá, hogyan tudok ezekre rákeresni.
1
Liloka
2018. május 23. 09:01
#429
Lesz még az oldalon történetíró verseny?
1
T
Törté-Net
2018. február 18. 21:50
#428
Kedves don_key!

Az írói oldalon megjelentek az átaluk leggyakrabban használt címkék listája, köszönjük az ötletet. 🙂

Üdvözlettel: Törté-Net Szerkesztőség
1
T
Törté-Net
2017. szeptember 27. 23:23
#427
Kedves don_key!

1.) Köszönjük az ötletet, mindenképpen megfontoljuk. Elsőként úgy tudjuk elképzelni, hogy feltüntetjük az írók mellett az általuk leginkább használt főbb címkéket. (pl. hetero, gruppen, családi, stb.)
Később természetesen akár kereshetővé is tehetjük ezeket. 🙂
2.) Teljesen jogos, felírtuk.

Kedves előző hozzászólók!

Köszönjük az ötleteket, ezek közül a legtöbb már tervbe van véve, mint például a címkék bővítése (itt egy komplexebb rendszert tervezünk, amellyel lehetővé válik címkék ajánlása történethez, így meggyorsítva az új címkék bekerülését és pontosabbá téve a címkézést), vagy mint a régóta esedékes mobilverziót. :(

Köszönettel: Törté-Net Szerkesztőség
1
d
don_key
2017. szeptember 26. 10:49
#426
Tisztelt Törte-net.hu
Javaslat/kérés:
1.
Az írók jó lenne, ha címkék szerint is rendezve lennének.
Miért is? Például ha valaki csak egy témát kedvel, akkor ahhoz keres írót is. Vagy épp az ellenkezője, ha valaki nem kedvel egy témát (és ha csak hasonló témában ír az író), akkor annak az írónak a műveit ki tudja hagyni.
2.
A hozzászólásoknál jó lenne ha a hsz.-t író nevére rá lehetne kattintani és bejönne az adatlapja.

Mások véleményét is várom erről. Ne tartsátok magatokban! 🙂
1
sztbali
2017. június 24. 13:11
#425
Szerintem a félkövér vagy a dőlt illetve az aláhúzott típusú kommentekért járhatna naponta maximum egy plusz pont ha valaki ír ilyet.
1
Ulysses
2017. április 30. 13:42
#424
Kérdés a Törté-net,hu csapatához: Megfontolnátok-e azt az ötletemet, hogy a nem VIP kategóriába beküldött sztorikat ne a naponta megjelenő két friss sztori közé tennétek, hanem bónuszként kapnák az olvasók is. Amúgy sem gyakran küldenek be a szerzők, fordítók "jótékonyságból" egy-egy írást.
Azért vetettem fel ezt a kérdést, mert a fiókomban lapul egy olyan fordítás, amiért nincs pofám elvárni a 30 napos VIP tagságot (bár elég viccesnek tartottam az eredetijét), viszont azt is pofátlanságnak tartom, hogy a fizető olvasóknak egy ehhez hasonló fajsúlyú sztorival szúrják ki a szemét.

Másik ötlet, kérdés: Nem gondoltatok még arra, hogy a sztorik kategóriáját átformáljátok? Már többen leírták, kifejtették a problémát a "családi" kategória kapcsán. Vagy meg kellene osztani, vagy alkategóriát létrehozni. Külföldi oldalakon látott "incest" kategóriát, vagy cimkét alkalmazni a valódi?, pontosabban a törvény betűje szerinti vérfertőző kapcsolatokat tartalmazó írásokra. Mert jelenleg össze van mosva pl. a testvérek közötti vagy anya-fia kapcsolatot leíró, és a nem vér szerinti rokonok, mint sógor-sógornő közötti viszonyt feldolgozó történet.
1
allajos
2017. február 18. 04:23
#423
A "versenyeink" című aloldal nevében lévő többesszámot kellene indokoltá tenni....
1
sztbali
2016. december 5. 23:47
#422
Szerintem a címkék közé bekerülhetne a sógor/sógornő is, mint a szereplők közötti rokonsági fok.
1
b
bazsarózsa
2014. július 29. 13:36
#421
Mikor lesz már mobil nézet? Haló ez itt a xxi. század!
1
bikingcrazy
2014. május 27. 18:15
#420
Ez a történet is kéne az oldalra, de nem rakják fel:
http://1drv.ms/1puYBNj
1
F
Fatima
2014. április 16. 18:15
#419
Üdvözlettel és tisztelettel a Törté-net oldal csapatának.

Szerintem igazán kerülhetnének fel az oldalra a filmek részbe
3D animációs filmek könnyű típusúak komoly fajták és keményebb nehéz súly csoportúak.
Szerintem ez eléggé megemelhetné az oldal nézettségét.

Ui.
Nagyon bízom benne hogy elnyeri a tetszéseteket.
1
sztbali
2014. április 1. 15:15
#418
Tisztelet Törté-Net!

Ebben a fórumban az #556 hozzászólásomban a említettem a dp címke és a megvalósulás ígérete volt a felelet, de eddig ez nem valósult meg. Azóta eltelt néhány hónap ezért szeretném azt tudni, hogy folyamatban van-e a megvalósulás , mert egyenlőre eredményt nem látok az oldalon.
1
k
kaktussz
2014. január 17. 19:11
#417
Keresgéltem az oldalon a történetek között szerepelnek animál címkével felszerelt írások de rákattintva teljesen más linkre visz. Mi ennek az oka? Törölté őket?
1
Peter Hun
2013. december 29. 10:39
#416
az előzőt kiegészítve:

Esetleg az író, ha értelmes, építő jellegű kritikát kapna a jövőbeni fejlődéséhez, akkor plussz pontot kérhetne a szerkesztőségtől.
Természetesen az olvasó számára.
1