Hibák az oldalon

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Padawan001
2014. június 2. 16:01
#1072
Most került jóvá írásra, köszönöm szépen ! 🙂
1
Padawan001
2014. június 1. 12:58
#1071
Tisztelt Törté-Net!

Tudom, hogy a saját hibám miatt nem tudom élvezni az oldal tartalmát, de nem kellett volna már utána nézni a problémának ? Vagy ez egy büntetés, amiért figyelmetlen voltam ?
1
i
imohos
2014. május 28. 20:28
#1070
Áprils 10-én 06:11-kor a 1159 és1160 sorszámú üzenetben jeleztem, hogy a "Marokfegyver" által feltett "Lara és Lora" történet azonos a 2013. szeptember 17-én "marokfegyver" által feltett +lara és Lora" történettel, de erre senki nem reagált.
1
sztbali
2014. május 26. 14:44
#1069
Tisztelt Törté-Net!

Köszönöm a jóváírást, de azt pontosan nem értem, hogy miért 12 nap után kaptam meg a jóváírást. Korábban is kaptam már jóváírást hibabejelentésből, de akkor nem kellet majdnem 2 hetet várni arra, hogy ismét legyen VIP tagságim.
1
T
Törté-Net
2014. május 25. 23:46
#1068
Kedves Padawan001!

Kérünk téged, hogy töltsd ki a Hibabejelentő űrlapunkat, ott ha megadod a telefonszámot, akkor az alapján utána tudunk nézni a kódod és aktiválhatjuk is.

Kedves sztbali!

Jogos a találat, jóváírtunk nálad 30 nap VIP tagságit.

Köszönettel: Törté-Net Szerkesztőség
1
Padawan001
2014. május 24. 19:55
#1067
Tisztelt Törté-Net!

Van egy olyan problémám, hogy az imént küldtem sms-ben tagságit, de sajnos nem voltam be jelentkezve, valamint a jelszót sem tudtam. Mire sikerült belépni, addigra eltűnt az sms-ben küldött kód. Most ugyan be vagyok jelentkezve, de lejárt tagságival nem sokra megyek... :( Kérlek segítsetek érvényessé tenni VIP státuszom!

Előre is köszönöm szépen ! 🙂
1
sztbali
2014. május 13. 15:39
#1066
Tisztelt Törté-Net!

A mai nap felkerült "Lebukásom története" című történet teljesen megegyezik "A lebukás" című történettel.
1
z
zl92
2014. április 20. 02:57
#1065
Tisztelt Torte-net!

Észrevettem az oldalon egy elég meglepő dolgot. Egy Steve nevű szerző Gitta című sorozatával kapcsolatos. Az a helyzet, hogy ezt a sztorit én jó régen olvastam először. Most pedig meglepődve tapasztaltam, hogy nem abban a formában szerepel az oldalon, mint annak idején. A szöveg megváltozott, például a karakterek életkora is.
Megkérdezném, hogy ezek a szerző jóváhagyásával, vagy pedig önkényesen történtek? Gyanítom, hogy az utóbbi, mert ti és Steve tudtommal nem békésen váltatok külön. Úgy emlékszem, Steve csak azért hátrált meg, mert nem talált a szerkesztőn fogást. Most viszont, hogy az engedélye nélkül belenyúltok a műveibe, már ahhoz is lehetne jogalapja, hogy pereljen. Ezért sem értem, minek kellett átírni a szöveget.
Továbbá ez nem csak az íróval, hanem velünk, olvasókkal szemben is hatalmas kicseszés.
1
axelley
2014. április 14. 09:28
#1064
Tisztelt Történet!
Ez most nálam van a hiba, vagy itt az oldalon hiba.
Mert, ha ÚJ Anyagot küldök be az úgy kerül ki, ahogy beküldtem. De a javítások...
Beküldtem, jó néhány Javítást. Javítottam a hiányos füzeteket, a szerkesztést fel javítottam és a maradék angol szöveget lefordítottam.
Viszont azt vettem észre, hogy nem úgy kerültek a képregények bemutatásra, ahogy beküldtem őket.
Ezekre gondoltam:

1. "Lara Croft - Lazító Fürdő"
https://www.torte-net.hu/kepregeny/555-Lara-Croft-Lazito-Furdo
Itt hiba: 8db kép került ki.
Kérdés: A többi képpel mi lett? (Mert még az eredeti képek is eltűntek. A kész, új fűzett meg 45 db képből áll.)

2. "Dickgirls01"
https://www.torte-net.hu/kepregeny/749-DickGirls
Itt a hibák:
- Ha a képregény szekcióra megyek még mindig így szerepel, hogy
"Lara Croft - Duckgirls"
- Ha a képregényre megyek, viszont ezt olvassa az ember "Dickgirls"
-A másik, hogy maradt a 40 db kép. Az egész fűzett viszont 52 db képből áll.(Puska: A 2. képnél oda is van írva az adatok a füzetnél, de mindegy.)

3. "Limonádé"
Itt a hibák:
- A cím amit adtak neki, nem változott. Ez volt az igazi címe és ezt adtam meg neki, így küldtem be: Limonádé 1 rész
- Meg maradtak a hiányzó oldalak és nem történt meg a frissítés. Ami nem lenne gond, de beküldtem a teljes verziót a füzetből, vagyis a 22 db képet.
Most beküldjem újra a füzeteket?

Tisztelettel: axelley
1
i
imohos
2014. április 10. 06:12
#1063
Bocs a dátum helyesen szeptember 17.
1
i
imohos
2014. április 10. 06:11
#1062
A "Lara és Lora" 2013. szeptember 13-án már egyszer felkerült az oldalra marokfegyver tollából.
1
axelley
2014. március 5. 08:44
#1061
Tisztelt Történet!

Mivel hibák az oldalon a szekció a neve:

A mai "dark shid" frissítés ismét a Huntai/Naruto Kun csapattól van.

http://huntai.hu/manga/Genshiken_hentaik/Iron_Virgin/1

1 kép hiányzik, amin rajta van: A bemutató szöveg és a fordító és szerkesztő irata, hogy "ingyenes rajongói munka"

Így Fordító és a Szerkesztő: Manson

Szeretnék kérdezni néhány dolgot, mert nem értem.
Mert akkor befejezem (unom már), hogy állandóan jelezem. Meg semmi haszna, ahogy elnézem.

Mi kell egy Plágium bejelentéséhez?
(Mondjuk az Önök szemszögéből nézve ezt a dolgot.)

Nekem talán ez:
-Ha már többen jelzik, hogy honnan van a mű/képregény,
-Ha lehet tudni és jelzik is az író, fordító, szerkesztő, nevét,
-Linkelve van az oldal neve/elérése a képregényhez, történethez,
-Képregény teljesen megegyeznek, ami lehet véletlen is, de, hogy még a helyesírási hibák is ugyan azok,
-Az eredeti oldalon ingyenes, ide miért VIP-be kerül a munka. Ez furcsa.
-Miért törlik ki a neveket (oldal, szerkesztő fordító) ingyenesen felvállalják, VIp-ben már nem,
-Miért törlik ki a "Műfaji Leírásról" a képet,

Mert úgy néz ki csak, akkor van intézkedés, ha az a személy szólal, meg akié a munka. Csak az a baj ezzel, hogy sokan már visszavonultak a "szakmából", vagy szimplán nem érdekli őket ez az oldal.

Ebben az esetben minden rendben van? Semmi ok az intézkedésre?

Választ előre is köszönöm: axelley
ÜDV
1
sztbali
2014. február 27. 16:23
#1060
Tisztelt Törté-Net!

A mai napon a "Más férfival" című történet anált is említ. Az anál címke nincs ott, de nem vagyok benne biztos, hogy kellene, mert csak egy említés szerepel a történetben.
1
T
Törté-Net
2014. február 26. 19:45
#1059
Kedves axelley!

Minden eddigi esetben, amikor valaki jelezte, hogy egy történet vagy képregény duplán került fel az oldalra, úgy eltávolítottuk a másolatot és elvettük a másoló VIP tagságát. Ennek köszönhetően most (tudomásunk szerint) nincs egyetlen történet vagy képregény sem, ami duplán szerepelne az oldalon. (Ahogy idéztél is tőlünk.)
Ezenkívül minden alkalommal, amikor egy történet/képregény eredeti írója jelezte (akár itt, akár e-mailben), hogy a művét engedély nélkül rakták fel ide, intézkedtünk és kérésének megfelelően jártunk el a történetet/képregényt illetően.
(Ugyanúgy ahogy bármilyen nekünk küldött ügyfélszolgálati panasz esetén.)

Ugyanígy megtörtént a "Az ezred Mennyasszonya" című történet ingyenes részlegbe helyezése is már a jelzések utána, valamint felkerült a teljes könyv címe, és megvásárlási lehetősége.

Ez történt Gorgiasz esetében is, a képregénye átkerült az ingyenesen elérhető részlegbe, valamint a VIP tagságik kérdését is rendeztük. Ez ügyben sajnos megbocsájthatatlanul elkéstünk vele, sajnos az ő itteni hozzászólásából nem "esett le" nekünk, hogy ő az eredeti író, és sajnos axelley ottani hozzászólását, amiben említette a nevét, sem kötöttük össze az itteni hozzászólással. Ez sajnos valóban komoly hiba, elnézéseteket kérjük, de elsősorban tőle. :(
Kérjük, hogy ha van olyan író, aki saját történetét/képregényét véli felfedezni, az jelezze nekünk (e-mailben gyorsabb), és azonnal intézkedünk. (intézkedés alatt többek között a másoló VIP tagságijának visszavonását is értjük.)

Sajnos jelenleg a Törté-Net munkáiért felelős "csapat" egyszemélyes, ebben beletartozik a fejlesztés, ügyfélszolgálat, frissítés is. :( (Maga a döntések viszont nem egyszemélyiek.)

Kedves Leona!

Az utóbbi időben a 3D, illetve szöveg-nélküli képregényekért kapott VIP tagságit mennyiségét drasztikusan visszavágtuk, visszaszorítandó a VIP-vadászatot.

Ezek szerintünk elférnek az oldalon, nincs korlát a képregények számát tekintve, viszont címkék alapján szűrhetőek.
Amennyiben még több és minőségibb képregény érkezne, úgy természetesen azok is felkerülnének, természetesen nem szorulnának háttérbe a "nem olyan jól sikerültekkel" szemben.

És semmilyen konstruktív kritikát nem kívánunk törölni, ellenben köszönjük őket.

Üdvözlettel: Törté-Net Szerkesztőség
1
axelley
2014. február 26. 12:17
#1058
Tisztelt Leona!

Már Novemberben elhatároztam, hogy nem teszek fel több munkát ide.(Legalább is VIP-ért, hogy ne hosszabbítsam meg.) Amíg tart-tart kész, de előfizetést nem veszek többé, miért is HAVI EGY FÜZETÉRT Februárban ennyiért fizetem volna 1 db-ért ami megüti a minőségi szintet. Sajnálatos, de ez van. Csak tudd.

Sok minden belet ígérve a Szerkesztőktől, hogy valami változások lesznek.
Mind képregény, mind történet terén. Meg is kaptuk érte a VIP-et. Kezdem azt hinni csak azért, hogy fogjuk be a szánkat. (Lefizetés röviden, bevált módszer. Mit mondjak erre...)
Semmi nem lett belőle, amit felhoztunk. Ja de a "Fórum a pároknak" nem értem különben engem, aki tudott eddig mindig megtalált. Nem egy munkában már bent van kezem és nem csak ezen az oldalon. Aki ismer az tudja mit várhat tőlem. Különbség, hogy a másik két oldalon a "minőséget" komolyan veszik és ingyen saját szórakozásomra dolgozok/dolgoznak párban az emberek és mindenkinek meg van a maga szerepkörre, nem pedig VIP-ért és persze nem csak a szájuk jár ott a szerkesztőknek.

Lopásokról meg csak annyit, hogy idézem az oldalt:
"Amit komolyan veszünk az a plágium esete, amire sajnos volt már példa, azaz mikor egy, az oldalon már szereplő történetet 1-2 szó, illetve a nevek átírásával (vagy még ennyivel sem) valaki megpróbál a saját neve alatt megjelentetni.
Figyelünk, hogy az ilyenek ne történhessenek meg, de ha mégis, akkor a fórumban lehet ilyeneket jelezni, és ez esetben törlésre kerül a történet."

Tehát, ha ez csak történetekre lenne igaz, akkor XXIII.István miért jelezte "Az ezred Mennyasszonyát", hogy csak bemásolták ide. Mégsem történt semmi.

Így kiindulva képregényekre nem igaz.
Szóval, ha a "szerkesztők" szarnak a saját szabályaikra ott már nincs mit tenni, mint felhasználó. Gorgiasz példa "A webkamera előtt" című munkája jól mutatja, ideess tova, már több hónapja jelezte az oldalnak, hogy visszaéltek a képregényével, amit nem ide készített.
(Megjegyezném: dark shid összes képregénye másoldalakról van leszedegetve és jelezve is volt már több alkalommal. Mégsem történt semmi.)

Választ még nem kapott. Erre mire lehet következtetni?

Így mivel Hibák az oldalon szekció ez.
Hiba: talán a szerkesztők hozzáállása, vagy nem értése.
Meg az a rohadt VIP. Mindenkinek adják át gondolás nélkül. Talán ezért a sok szar munka meg a lopások.
Egy kiváló csapat így nézne ki (sajnos ezt csak ÉN láttom így):
-Fordító (angol)
-Író (Történet)
-Szerkesztő (szöveg)
-Szerkesztő (effektek, borítózás, tisztító)
-Lektorok (Történethez, Képregényekhez)
-Moderátor (Segítségnyújtás történeteknél, képregényeknél)
-Elbírálók (Utánna néznek egy adott történetnek, képregénynek)

Szóval Leona meg mondom őszintén ÉN már lemondtam erről az oldalról.
Meg lemondtam, hogy itt valami minőségi munkák legyenek fent. Minden téren lemondtam az oldalról.
Ja és tudd ha néhány fórumon körbe nézel, az a bizonyos fizetős oldallal mindig találkozni lehet és nem pozitívan szokták emlegetni.

És megint csak mi járatjuk a szánkat, mert talán mi elvárnánk valami féle minőségi munkát is a pénzünkért és mi nem „tini gyerekek vagyunk már”, mint az átlag.

ÜDV
1
Leona
2014. február 26. 06:36
#1057
Tisztelt Szerkesztőség!

Írok önök felé, bár tudom, hogy ez is süket fülekre fog találni. Hibába no, az oldal nem az igényességéről kezd elhíresülni. Viszont a lopásoktól függetlenül azért jó volna egy kis fogalomzavart tisztázni. Az elmúlt időben egyre több 3d-s alkotás kerül ki kétnaponta, a frissítsek közzé. Én nem firtatom azt, hogy ezekkel az égadta világon semmi munka nincs és bárki rájuk talál ingyenesen is. Az se érdekel, hogy ezeket vipért rakják ki. (Max nem vesszek több vip tagságot.) Ami engem zavar, hogy ezek a szöveg nélküli sok esetben erősen hiányos (mert bizony jó pár oldalt kihagynak a kedves feltöltők) alkotások, képregényként kerülnek ki. Ezek ugyanis rohadtul nem képregények! Ahhoz, hogy ezekre ezt lehessen mondani kellene legalább egy két írót mondat is a képeken. Ezek így maximum képsorozatok. Tehát, ha megoldható és maradt még önökben egy icipici tisztelet a vipet vásárlók felé, akkor ezeknek létrehoznak egy külön fület "képek", képsorozatok" vagy "szöveg nélküli képsorok" néven.
A másik dolog, hogy az oldal szerkesztőit tényleg ennyire nem zavarja, hogy egyre több a más oldalról lelopott képregény? Nem érdekel senkit se, hogy mit raknak ki? A lényeg, hogy legyen valami kint? Mert azt nem hiszem el, hogy ne lenne az egyik szerkesztői stábtagnak annyi ideje, hogy átfussa a kikerülő munkákat. (Ha nincs akkor meg mitől szerkesztő?)
Elég, ha az első két oldalt megnézni valaki. Egyből látszik, hogy az adott munka megüti e minimumot. Jó tudom, hogy itt ilyen nincs. Ezt a hozászolást meg úgy is törlik, de azért bízom benne, hogy más csalódót vip vásárlók is hallatják majd a hangjuk.
1
T
Törté-Net
2014. február 25. 17:08
#1056
Kedves sztbali!

Köszönjük, javítva.

Üdvözlettel: Törté-Net Szerkesztőség
1
sztbali
2014. február 25. 12:25
#1055
Tisztelt Törté-Net!

A tegnapi napon (2014-02-25) felkerült "Dorina története 2-3.rész" című történet tartalmaz anális szexet, de az anál címke nincs ott.
1
T
Törté-Net
2014. február 23. 13:58
#1054
Kedves Jahhny!

Megtörtént!

Kedves tomasz38!

Jogos kérdés, elnézést, ma pótoljuk az összes lemaradásunkat.

Kedves Olvasók!

Sajnos a külföldi (szlovák, román) SMS-szolgáltatóknál problémák vannak, így egy ideje némely SMS nem érkezik meg tőlük, ezeket az Ügyfélszolgálatunkra küldött hibajelzést követően pótoljuk.
Sajnos amennyiben a hiba tartós lesz, így elképzelhető, hogy ezek az SMS lehetőségek megszűnnek, és csak bankkártyás fizetési lehetőséget tudunk nyújtani határon túli olvasóinknak. :(

Üdvözlettel: Törté-Net Szerkesztőség
1
tomasz38
2014. február 17. 21:11
#1053
Tisztelt Törté-net!

Érdeklődöm, hogy most meddig tart egy elbírálás? Hosszabbodott az idő?
1