Hibák az oldalon

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

sztbali
2018. október 3. 22:42
#1392
Tisztelt Törté-Net!

Ma felkerült Singer-szomszéd - A felvezetes című történetnél (https://www.torte-net.hu/tortenet/9390-Swinger-szomszed-A-fel- vezetes) a férj-feleség címke hiányzik.
1
Robespierre
2018. október 3. 15:10
#1391
Sziasztok!

Írtam több emailt is. Megkaptátok?
1
T
Törté-Net
2018. szeptember 18. 20:14
#1390
Kedves BalGa!

Köszönjük a jelzést, jóváírtuk a 30 nap VIP tagságit a találatért, rövidesen ezt a duplikátumot is eltávolítjuk.

Köszönettel: Törté-Net Szerkesztőség
1
BalGa
2018. szeptember 6. 03:55
#1389
A ma felkerült „Hurrá nyaralunk!” sztori ismétlés...
Előző megjelenése 2010. május 26, www.torte-net.hu/tortenet/5386-Hurra-nyaralunk.
Hoppá...
1
T
Törté-Net
2018. szeptember 2. 17:53
#1388
Kedves A57L!

Az egyes kategóriák az oldalon való megjelenéséről nem szeretnénk ilyen jellegű vitát nyitni, több kategóriát bármikor szívesen nyitunk, de kiutálni nem szeretnénk innen semmilyen kategóriát.

A legtöbb belépési probléma egyéni problémákra vezethetőek vissza, azokkal kapcsolatban sajnos a tanácson túl nem sokat tudunk segíteni. Természetesen ha az oldalon van hiba azt javítjuk.
Viszont az okoktól függetlenül minden érintett felhasználót kárpótolunk, nem hagyjuk, hogy elvesszen a VIP tagságija senkinek, ha kell meghosszabbítjuk, ha szükséges, újat adunk, ezzel igyekezni abszolút korrekten állni az íróinkhoz, olvasóinkhoz.

Üdvözlettel: Törté-Net Szerkesztőség

Üdvözlettel: Törté-Net Szerkesztőség
1
a
A57L
2018. augusztus 22. 16:13
#1387
Egyébként felháborítónak tartom most is,hogy törölték a hozzászólásaimat,mert nem írtam semmilyen becsmérlőt,csak azt,hogy kifulladt a sorozat és vajon ki olvas ilyen sok homót.Két éve majdnem két hétig nem tudtam belépni az oldalra,akkor a sok kérdésemre,hogy mi van,csak kaptam egy külön belépést,mást semmit,ez nem volt korrekt,mert sok éve vagyok tag és remélem nem az a baj,hogy aktívan részt veszek itt,itthon fekszek betegen,néha csak ez az oldal az örömöm,de gondolkodok az elhagyásán,ha így a jó önöknek.
1
T
Törté-Net
2018. augusztus 22. 15:19
#1386
Kedves sztbali!

Köszönjük, pótoltuk.

Kedves A57L!

A kritika természetesen elfogadható, szívesen vesszük, akár az oldallal, akár egyes történetekkel kapcsolatban. Amit viszont továbbra sem fogunk engedélyezni az a más írók/olvasók szexuális beállítottságának, szexuális ízlésének becsmérlése, illetve ezen csoportoknak az oldalról való eltávolításának kérdése. A Törté-Net-en a továbbiakban is teret kívánunk adni akár homoerotikus, akár leszbikus történeteknek is, a többi kategória mellett is.
Aki a jól látható címkézés ellenére mégis beírja a történetekhez hozzászólásként, hogy menjenek máshova, az esetben minimum a hozzászólás törlésre kerül (az érte kapott T-pontokkal együtt), súlyosabb esetben (buzizás) az illető több napos tiltásra kerül, azaz a VIP tagságija érintetlen marad, viszont nem fog tudni sem szavazni, sem hozzászólni a tartalmakhoz. Ennek ismételt elkövetésére a regisztrációja törlésre is kerülhet.
A te esetben csak a hozzászólás került törlésre.

Üdvözlettel: Törté-Net Szerkesztőség
1
a
A57L
2018. augusztus 22. 13:52
#1385
A kritikát el kell fogadni és ha nem akarják,hogy itt legyek az oldalon,akkor szólni kell,akkor jó lenne ha a hátra levő időmet visszakapnám.
1
a
A57L
2018. augusztus 22. 13:44
#1384
Szeretném tudni,miért törölték a mai új írásokra feltett hozzászólásomat.
1
sztbali
2018. augusztus 17. 10:16
#1383
Tisztelt Törté-Net!
A ma felkerült Alice naplója 5. rész - Túl dögös taxis című képregénynél a szöveg nélküli címke hiányzik.
1
T
Törté-Net
2018. augusztus 16. 20:46
#1382
Kedves Olvasó!

Köszönjük a jelzést, elnézést a hibáért, és jóváírtuk a 30 nap VIP tagságit a találatért.

Köszönettel: Törté-Net Szerkesztőség
1
O
Olvasó
2018. augusztus 16. 00:51
#1381
Sziasztok! A mai :Csak egy kirándulás? 1. rész - Simon történet februárban már volt egyszer.
1
Koriander
2018. augusztus 10. 06:27
#1380
Tisztelt Törté-net

Köszönöm a visszajelzést, a fórum olvasása előtt már ismételten feltöltöttem a kilencedik részt, (elnézést kérek) 🙂), ránéztem arra a történetre, amelyikben úgy emlékeztem ez a hiba fennáll, most jó!
Üdvözlettel
Koriander
1
T
Törté-Net
2018. augusztus 9. 23:02
#1379
Kedves Koriander!

A történeted nem veszett el, hétfőre van beidőzítve az újabb remek rész. 🙂
A VIP tagság természetesen az elbíráláskor jóvá lett írva, ennek megfelelően nem lenne szabad olyan esetnek előfordulni, hogy bármely történetet nem enged végigolvasni. Esetleg tudnál példát mutatni rá? Ebben az esetben a felhívás is megjelenik, hogy "Ez csak a történet eleje, a történet egészéhez VIP tagság szükséges"?

Kedves Orfeus, sztbali, andriska78!

Köszönjük a jelzéseket, jóváírtuk a 30 nap VIP tagságikat a találatért.

Köszönettel: Törté-Net Szerkesztőség
1
Koriander
2018. augusztus 9. 06:12
#1378
Tisztelt Törté-net.hu,
Múlt hét kedden töltöttem fel a Jótestvéri viszony 9.részét, de az azóta sem jelent meg, bár akkor csak 6 elbírálatlan történetet mutatott a rendszer. Van bármi oka, hogy nem jelentetik meg? Ha igen kérem jelezzenek vissza és ismét feltöltöm, érdekes még hogy kaptam vip hozzáférést is bár van olyan történet, amit nem enged csak bemutató részletig olvasni.
Köszönöm, hogy utána járnak ennek a 'hibának'!
Üdvözlettel
Koriander
1
Orfeus
2018. július 28. 15:03
#1377
Tisztelt Törté-Net!

A július 27-én felkerült "Alice 2. rész - Hobókkal" című képregény szinte teljesen megegyezik az általam még 2014 áprilisában feltöltött "Vidéki lány a nagyvárosban" című képregénnyel!
1
sztbali
2018. július 27. 22:59
#1376
Tisztelt Törté-Net!

Marcell22 író két története teljesen azonos. https://www.torte-net.hu/tortenet/8338-17-evesen-a-kezdetek-1-- resz
https://www.torte-net.hu/tortenet/8077-Tizenhet-evesen-A-kezde- tek-1-resz
1
a
andriska78
2018. július 11. 15:58
#1375
Kedves Törte-Net!

A két történet szinte, teljesen azonos: https://www.torte-net.hu/tortenet/9231-Csaladi-gruppen
https://www.torte-net.hu/tortenet/6535-Meglepetes
1
T
Törté-Net
2018. július 2. 10:07
#1374
Kedves A57L!

Nem, már fel is került. 🙂

Köszönettel: Törté-Net Szerkesztőség
1
a
A57L
2018. július 2. 04:55
#1373
Szeretném megkérdezni,hogy a mai képregény kimarad?
1