Hibák az oldalon

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

T
Törté-Net
2013. április 8. 21:50
#971
Kedves axelley!

Direkt helyeztük át oda, adva egy utolsó esélyt a beszélgetésnek.
Mostantól kicsit keményítünk, a következő személyeskedő, sértegető üzenet íróját letiltjuk.

Üdvözlettel: Törté-Net Szerkesztőség
1
axelley
2013. április 8. 19:28
#970
Tisztelt Törté-Net!
Nem tudom ide illik- e írni?
De ilyet nem tapasztaltam it.
De ezt a "Női anális orgazmus - létezik-e?" fórumot beszüntetnék.
Egyre több ott a személyeskedés.
Gyakorlatig egy ember állítja az igazát mindenkivel szemben.
Lenézve ezzel, mint írót, fordított, felhasználót.
1
T
Törté-Net
2013. április 1. 02:31
#969
Kedves Orfeus!

Jogos, a találatért jóváírtuk az ilyenkor szokásos 30 napos VIP tagságit nálad. 🙂

Üdvözlettel: Törté-Net Szerkesztőség
1
Orfeus
2013. március 28. 16:10
#968
Sziasztok az "Egy örömlány vallomásai 2. rész" minimális eltéréssel (kb 30 karakter) egyszer már megjelent "A leszbizés kezdete" címen!
1
T
Törté-Net
2013. március 18. 10:15
#967
Kedves axelley!

Köszönjük a hiba jelzését, sajnos teljesen jogos a felvetés. :(
Utánakérdezünk a beküldőnél, és annál az oldalnál is.

Üdvözlettel: Törté-Net Szerkesztőség
1
axelley
2013. március 18. 01:48
#966
Tisztelt Törté-Net!
2013.03.18. megjelent Hentai képregény a "Könyörgöm".
Itt megtalálható:
http://huntai.hu/manga/-_Hentai_mangak_-_OneShot-ok/Coelacanth- _I_Beg_You/1
A fordító ugyan kérdéses, de a képregény a "HUNTAI.HU" TULAJDONA. legelső képnél ez a szöveg van (itt a fordító törölte a képet)
-"Ha ezen HUNTAI.HU fordítást máshol közzétenéd, az is lopás"-
Mivel már nem az első eset itt az oldalon hentai-nál.
Lássuk:"Tsunade és Naruto a fürdőben" is kérdéses volt "macsek2" szerint.(csak, hogy egy oldalról valót mondjak) Csak a "Könyörgöm" címűt teljes mértékben letöltötték az oldalról.
Szerintem jó lenne velük felvenni a kapcsolatot és meg beszélni a dolgot, mint törté-net és naruto-kun csoport között. Esetleg kölcsönös megegyezés, mert hát meg mondom ott nagyon sok hentai le van fordítva ingyen.
Gond az egésszel az,hogy ott Ingyenes itt meg VIP kértek elméletileg ti pénzt kértek.
1
csaba91
2013. március 13. 18:57
#965
Kedves Törté-Net!
A legújabb divat és a legutolsó divat szerint ugyanaz a képregény csak a fordítás más egy kicsit.
Goffena írta már a képregény fórumánál.
1
T
Törté-Net
2013. március 13. 00:42
#964
Szia!

Bár e-mailben is leírtuk, ide is megtesszük:
A probléma onnan fakad, hogy néha még az ellenőrzés ellenére is felkerül egy-egy olyan történet, ami más címen bár, de már szerepel az oldalon.
Ezeket ahogy a tudomásunkra jut, leszedjük az oldalról (történeteket duplázva könnyebb lenne nagy történet-számot elérni, de nem lenne valós), és ezek helyére a későbbiekben egy másik történetet rakunk fel, ezért található ugyanolyan azonosítóval más történet.
Az egyetlen probléma, hogy néha lemarad a történethez tartozó hír törlése, ezért fordulhatott ilyen elő. Most ezt javítottuk, éjfél utánra eltűnik ezt az eltűnt történetet jelző hír is.

Végül pedig az eredeti történet ennek a duplikációja volt: https://www.torte-net.hu/tortenet/5790-Szigeten-1-resz
Viszont ez nem hajóval kapcsolat, ellenben ez megfelel az általad támasztott kívánalmaknak: https://www.torte-net.hu/tortenet/5363-Buvarkaland

További jó olvasgatást! 🙂
1
H
HamariBerkenye
2013. március 12. 23:14
#963
Szép estét!
Bár mail-ben már jeleztem, de azért ide is beírom.
Keresek egy történetet, egy hajókiránduláson játszódik családi/gruppen kategória emlékeim szerint és igen hosszú történet. A keresgélésem alapján 2011/03/16 - án került fel a honlapra, a címe "Utazás". Viszont ha rákattintok egy 2012 március 01 -i történet jön fel, aminek a címe "Kontroll vizsgálat" Ki tudnátok javítani?
1
sztbali
2013. március 7. 17:28
#962
Kedves Törté-Net!

A kéjencek történet jelenleg két részes, de a köztük történő "lapozás" nem lehetséges. Úgy értem nincs a történet alatt és fölött a másik rész.
1
sztbali
2013. március 1. 17:16
#961
Kedves Törté-Net!

A Velencei kaland! és a Hárman az ágyban... történet ugyanaz. Az író is megegyezik.
1
T
Törté-Net
2013. február 25. 20:22
#960
Kedves sztbali!

Javítva, fogalmunk sincs, hogy került oda, de köszönjük a jelzést. 🙂

Üdvözlettel: Törté-Net Szerkesztőség
1
sztbali
2013. február 25. 19:47
#959
Kedves Törté-Net!

A Főiskolás lányok 13 részes története után egy 14.-dik történet is szerepel a listában. Papi?...Suttogtam címmel. Más az író és a történet is más.
1
axelley
2013. február 19. 07:52
#958
Tisztelt Törté-Net!
Megoldódott a problémám. Elnézést a kellemetlenségért.
Már gördülékenyen megy a kilépés.
1
T
Törté-Net
2013. február 14. 11:24
#957
Kedves axelley!

Utánanézünk, hogy mi lehet, bár más még nem jelezte, lehet, hogy valami egyedi jelenség. Megnézzük.

Üdv: Törté-Net szerkesztőség
1
axelley
2013. február 14. 10:13
#956
Tisztelt-Törté-net!
Van egy hibám, de nem tudom, hogy nálam van, vagy nálatok.
Hiba a következő: Ha be vagyok jelentkezve és rá megyek a "Kilépés"-re
nem léptett ki a honlapról. 1 hete tart ez a dolog, de eddig, ha a "Kezdőlap"-ra mentem rá sikerült. Tegnap óta már az sem jön be.
Előre is Köszönöm
1
T
Törté-Net
2013. január 20. 23:19
#955
Kedves axelley!

Jogos a felvetés, megfontoljuk a szigorúbb szabályokat a rövid, nem teljes képregényekkel kapcsolatban.

Üdv: Szereksztőség
1
axelley
2013. január 17. 18:01
#954
Tisztelt-Törté-net!
Csak felhivnám a figyelmet arra, hogy sajnos új fajta "VIP vadászat" van az oldalon kialakuloban. Már a sokadik képregényt töltötték fel ide, úgy hogy szét van darabolva.pl.:("Karibi Ünnepek" 25 db-os képregény volt és lett belöle 11db) ennél még nem szóltam, mert innen nézve tényleg csak 11 db van benne:http://svscomics.com/hentai_comics/39595-the-caribbean-h- olidays.html
Viszont azotta frissiteték a képregényt:
http://g.e-hentai.org/g/487670/1e7390e97a/

Én két tippet tudnék ide ajánlani: "Tölts fel Te is!" részt ki bővitenni
1.: Képregény oldal száma: 10/16/24/db ennél nagyobb (???)pl.40db kép általában ekkora mérete van a képregényeknek, mangáknak,
2.: A letöltött oldal címe(cimei),pl.:"Mária a Fotózáson" képregényemnél
link:http://svscomics.com/3d-comics/71728-maria-interracial-by- -zzomp.html
1
sztbali
2013. január 16. 20:32
#953
Kedves Bob__!

Igazad van, de ahogy írta a szerkesztőség, ők itt jobban észreveszik. Egyébként engem is megelőztek már itt, ezért átérzem a helyzetet.
1
T
Törté-Net
2013. január 14. 22:53
#952
Kedves Bob__!

Mi hibáztunk, a napot nem, csak az órát néztük. Természetesen így megmarad sztbali-nak is a VIP, viszont x124-nek is jár, jóvá is írtuk.
(Amúgy szerencsésebb, ha ide van beírva, nekünk egyszerűbb, de amúgy az első felfedezőnek jár, max. ott nem vesszük észre. 😉)

És az Emlékeim 4. részénél javítottuk a címkét, köszönjük, sztbali!
1