Hibák az oldalon

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

kac5a
2013. augusztus 8. 20:38
#991
"Kedves" TÖRTÉ-NET weboldal.

Nem tudom, hogy hogyan képzelitek, hogy kérdezés nélkül loptok egy fordítást. Az "Alvó Nővér" című mangát én fordítottam, elég régen, még mikor elkezdtem ezt az egészet. Azzal még nem is lenne baj, hogy felteszitek az oldalra, mert oké, nyilvános fórumról szedtétek le, megértem, de hogy még VIP szekcióba is teszitek az már röhej... Regisztrálni akartam az oldalra, a megszokott kac5amar felhasználónevemmel, de sajnos nem ment, mivel már léteik ilyen felhasználó, holott soha életemben nem láttam még ezt az oldalt korábban. Kérlek titeket, szedjétek le a mangát, vagy az is elég, ha nem VIP, tehát pénzt nem kaptok azért, amit nem is ti csináltatok...

Pár oldal bizonyításként:

Az eredeti fordításom: https://g.e-hentai.org/g/313846/406e054f1e/
A lopásotok: https://www.torte-net.hu/kepregeny/682-Alvo-Nover

Tisztelettel, a valódi kac5amar!
1
T
Törté-Net
2013. augusztus 8. 16:58
#990
Kedves Olvasóink!

Mind a két jelzett tartalomnál ("Alvó nővér" és "A haverom anyja 1. rész"😉 megtettük a kötelező lépéseket, a jogtalanul szerzett VIP tagságikat töröltük, és a valós írókat/fordítókat tüntettük fel náluk.

Köszönettel: Törté-Net Szerkesztőség
1
T
Törté-Net
2013. július 14. 23:32
#989
Kedves Padawan001!

Elnézést a késésért, már felkerült, köszönjük a türelmet.

Kedves sztbali!

Köszönjük, javítottuk.

Üdvözlettel: Törté-Net Szerkesztőség
1
sztbali
2013. július 12. 14:52
#988
Tisztelt Törté-Net!

A mai napon felkerült egy történet Napfürdőzés 1.rész címmel. Illusztrált besorolást is kapott, de semmilyen illusztráció nincs benne.
1
Padawan001
2013. július 7. 12:01
#987
Tiszteletem!

Az lenne a gondom, hogy amit be küldtem képregényt, azt még nem tettétek ki az oldalra. Persze megkaptam a VIP tagságit, de nem érzem jogosnak, hogy valamim legyen amit igazából meg sem érdemlek. Mert ha túl rossz és azért nem került ki, akkor szerintem az előző VIP tagságit nem kellett volna elküldeni. Egész eddig vártam, hát ha ki kerül a képregény, de mivel nincs kint ezért most írok.

Előre is köszönök minden választ! 🙂
1
axelley
2013. június 21. 00:35
#986
Tisztelt Történet!

dark shid ügyében úgy látszik, nem történik semmi.
"A pletyka mögötti igazság" megint a huntai csapattól lopta.
Így van egy meg felelő ötletem. Mert unalmas állandóan jelezni amit már csinál. Így a kérdésem és az ötletem.

Kérdésem annyi lenne, hogy ha én felveszem a www.huntai.hu Adminjával a kapcsolatot. Elkérem az összes Lefordított hentait. És engedélyükkel az ingyenes szekcióban feltelepítem ide az őszeset.
Meg hagyva az
-oldal nevét,
-az eredeti fordítót,
-a lektor nevét,
-és a szerkesztő nevét,
Meg jelenítitek?
Mert akkor felveszem a kapcsolatot velük.
Üdv:axelley
1
g
gaborthefirst
2013. május 28. 16:37
#985
Kedves Szerkesztőség!

Indítványozom, hogy szüntessétek meg a lehetőségét annak, hogy a szerzők saját műveikre szavazhassanak. Álláspontom szerint a szavazás lényege és célja az olvasói vélemények megismerése, és ezen vélemények összesített eredménye alapján közvélemény szerinti toplisták kialakítása. A saját alkotására szavazatot leadó szerző - különben etikátlan tettével - torzítja a 'népítélet' objektivítását, egyben csökkenti a versenyben morális értelemben tisztességesen részt vevő (önmagára nem szavazó) írótársai esélyeit.
Indokolt tehát a minden áron való görcsös feljebbjutást megakadályozni, értésükre adva az érintett szerzőknek, hogy publikált műveik minősítése az olvasók feladata, mert az önkritika valami mást jelent, azt gyakorolják pl a tükör előtt!

Üdv!
1
g
gaborthefirst
2013. május 28. 14:55
#984
Bocs hogy van véleményem. Mea culpa, mea maxima culpa!
1
T
Törté-Net
2013. május 28. 13:14
#983
Kedves emberek!

Még egy vidéken élő bölcsödei nevelőnő sem feltétlenül " begyöpösödött agyú iskolázatlan parasztasszony". Főként mert a parasztok klasszikus értelemben mezőgazdasággal foglalkozik, egy bölcsödei nevelőnő meg nem.
Viszont a józan ész, IQ, értelem nem feltétlenül függ a diplomák számától, így lehet egy igazi parasztember is értelmesebb, normálisabb, mint egy doktori címmel rendelkező egyén.
Viszont ettől függetlenül a leállatozásukat, "hagyjuk nekik, hogy éljenek" szöveget töröltük, és vele együtt az ide írt panaszt is rá, mert a bunkózást sem szeretjük, úgy korrekt, ha az is eltűnik.

Üdvözlettel: Törté-Net Szerkesztőség

Ui: És a béke érdekében az erre érkező reakciókat is töröljük, megértéseteket köszönjük. :)
1
axelley
2013. május 27. 20:16
#982
Tisztelt Szerkesztőség!
Rossz linket másoltam be. Elnézést, így kell keresni.
Todo Oyamada/Onee Chance néven fut a történet.
http://huntai.hu/manga/-_Hentai_mangak_-_OneShot-ok
1
axelley
2013. május 27. 20:12
#981
Tisztelt Szerkesztőség!
Érdeklődnék, hogy levan-e tisztázva ez „Dark Shid” felhasználóval.
A második képregényét tölti ide fel, a huntai csapattól. Csak annyit tett, hogy ki törölte az eredeti fordító nevét.
Az eredeti fordító. „Veli”
http://huntai.hu/manga/-_Hentai_mangak_-_OneShot-ok/Todo_Oyama- da_Onee_Chance/4
Mert ott még mindig ingyenes szekcióban van.
1
author04
2013. május 24. 12:52
#980
Tisztelt Szerkesztőség!

Ha már kérésem ellenére sem távolítottátok el az 1. részt, a 3. rész kivételével folytassátok a 4-6. résszel, amennyiben közlésre alkalmasnak találjátok, bár így kissé megbillen a történet, viszont nincs benne pedofil motívum, ami egyébként szexuálpszichológiai szempontból magyarázza az elbeszélő főhős tetteit.

Köszönöm, és további jó munkát!
Üdv: Author04
1
author04
2013. május 23. 11:00
#979
Tisztelt Szerkesztőség!
Tisztelt Szerkesztőség!
Köszönöm, hogy eleget tettetek a kérésemnek, egyben kérem, hogy az első részt is távolítsátok el, és a folytatásokat se közöljétek.

További jó munkát!

Üdv: Author04
1
xyagon
2013. május 20. 01:32
#978
Csak én nem találom hogy hol lehet megkülönböztetni az ingyenes alkotásokat a fizetős részlegtől vagy nincs is ilyen mód a megtalálásukra?
1
g
gaborthefirst
2013. május 17. 15:08
#977
A hülyeség ragadós, íme az élő példa!
1
sztbali
2013. május 17. 14:51
#976
Kedves dönci!

az e-mail címem: sztbali@citromail.hu
ide jöhetnek és ha kész van a 3.rész akkor azt is várom. Nekem tetszettek a történeteid.
1
d
dönci
2013. május 17. 02:06
#975
Kedves sztbali!

Igen, jól látod, a történeteim törölve lettek.
A szerkesztők korrektek voltak, megírták ennek az okát, miszerint nem akarják kockára tenni az oldal jövőjét, mert mint ismeretes, egy illető a fórumon elég súlyosan megfenyegette őket.
Ha gondolod, írd le a mail címedet, és elküldöm őket.
1
sztbali
2013. május 16. 16:07
#974
Tisztelt Törté-net!

Nem tudom mi a baj az oldallal, de nem találom dönci történeteit, ami nagy vihart kavart, mert két fiatal lányról írt. Jázmin és Lexi a két lány. Az írások törlődtek, vagy megtalálhatók-e még?
1
T
Törté-Net
2013. május 7. 21:10
#973
Kedves sztbali!

Szándékos, az anál címkét az anális közösüléshez tartjuk fenn. Ettől függetlenül lehetséges egy anális-vibrátor szerű címke létrehozása is. 🙂

Üdvözlettel: Törté-Net Szerkesztőség
1
sztbali
2013. április 12. 20:55
#972
Tisztelt Törté-Net!

A mai napon megjelent egy írás a szexéhes feleség címmel. Az anál címke hiányzik itt, de nem tudom hoyg hiba-e mert vibrátorral történik az anál.
1