Időstop 2. rész

A témához tartozó történet:
lacka90
13 242 karakter
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

ittujfiu
2024. február 15. 14:35
#12
Harmadik rész? Nekem bejött. Pont egy hasonló történeten dolgozok.
1
sportyman (alttpg)
2023. szeptember 17. 17:07
#11
Nem biztos, hogy élmény így elveszíteni a szűzességet... Közepes történet.
1
JakeAmazing
2023. augusztus 28. 16:08
#10
Zseniàlisan megmondtad a megmondóembernek 😉 A zsebemben kinyíló bicska érzete nekem is ismerős.
1
Ez egy válasz AdranaLine 2023. augusztus 7. 07:02-kor írt üzenetére.
tomjoe
2023. augusztus 10. 12:35
#9
Nekem tetszik hasonló írást olvastam már de nem magyar oldalon
1
kivancsifancsi
2023. augusztus 9. 16:41
#8
A téma jó, mert az amerikai srácok főleg a **legjobb barátjuk** anyját kívánják meg.  
1
Andreas6
2023. augusztus 7. 07:53
#7
Remélem, nem sebesített meg a zsebedben kinyílt BICSKACA!
0
Ez egy válasz AdranaLine 2023. augusztus 7. 07:02-kor írt üzenetére.
AdranaLine
2023. augusztus 7. 07:02
#6
Még szerencse hogy nem neked írják/fordítják az írók névre szólóan a történeteket. Attól mert te 0-24 ben itt vagy az oldalon és folyamatosan olvasod a történeteket valaki heti/havi párszor jár fel.. Azt hiszed te valami istenség vagy az oldalon pedig el kell szomorítsalak te inkább csak egy ********* vagy aki mindenbe beleköt pont úgy, mint egy, boomer. Ezért is van egyre kevesebb hozzászólás lehetóség..  Mikor meglátom a neved már nyílik a bicskaca zsebemben.. 
2
Ez egy válasz Andreas6 2023. augusztus 6. 07:35-kor írt üzenetére.
SikeresOtto
2023. augusztus 6. 22:35
#5
"Gyorsan úgy döntöttem, hogy jobb ha én is játszok."
Imádom az angoloknál, hogy elmagyarázzák, a döntést.
"Tudatosult bennem, hogy teljes erekcióm van. "
Tudatosult bennem, hogy ebben ártatlan vagy, ezért nem is cikizlek. Sokan azt hiszik, könnyű élvezhető történetet írni, valószínűleg a szerző is így gondolta. De nem fog sikerülni. Lásd az én írásaímat, nekem sem megy.
Az ötlet jó, de a kivitelezés kidolgozatlan. Az ilyen 'stoper' szerkezethez a történetbe bele kellett volna vinni egy kis paradizgalmat. Mondjuk, az öregkori énje látogatja meg, aki elmondja, hogy "kiélte" magát, és ő is önmagától kapta meg a szerkezetet, pont a mai napon. (Ez egy "bootstrap" paradoxon.)
De ezer féle képpen el tudom még képzelni hogyan lehetne összekuszálni a szálakat. És ha ebbe belekavarjuk még a szex-et is, akkor a "Nagypapa" paradoxontól kezdve, az "önbeavatkozás" paradoxonon át, a "predestinációs" őaradoxonig minden összejöhet.
Szóval nem a te hibád, hogy "lapos". (És az sem, hogy "okostojás" vagyok.) 🙂
 
3
j
juharobert2
2023. augusztus 6. 07:44
#4
pedig a téma nagyon izgi, de ez a történet tényleg kicsit lapos. De hajrá, hátha kifejlődik
3
Andreas6
2023. augusztus 6. 07:35
#3
Nem kellene folytatni. Ez egy nagy marhaság.
0
N
Nonameone
2023. augusztus 6. 06:48
#2
Lehet, hogy a többiek magasra tették a mércét, de én max. 7-esre értékelném. A szexjelenet további részletezettségét hiányoltam.
1
T
Törté-Net
2023. augusztus 6. 00:00
#1
Mi a véleményed a történetről?
1