Első állásom története 15. rész

A témához tartozó történet:
Éva596
21 474 karakter
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Éva596
2023. április 24. 00:44
#23
Köszönöm az egészségügyi felvilágosítást, melynek 99 %-ával tisztában vagyok és voltam. Talán a legjobb válaszom az lehet, amit Andreas6-nak is írtam, a mélytorkozásnál nem a torokban teleltetik, az oda bedugottat. De komolyra fordítva a szót, van aki bírja, és van aki nem. Ezt embere válogatja. Van aki elhányja magát, és van aki gond nélkül befogadja, de egyik esetben sem percekről van szó, hanem 10-20 másodpercről legfeljebb, amit akár ki is lehet bírni levegő nélkül, de kis gyakorlással azért az orron keresztül kerül be egy kevés. Ami az írásaimban van, azt olvasásra szántam és szánom, kipróbálni belőle semmit nem kötelező, nem kell. Ezzel együtt elfogadom, és még egyszer köszönöm, amit írtatok. És ha átolvassátok az eddigi részeket, sehol nincs benne olyan, ami fulladást okozhatna. Talán két helyen van, ahol a test az orrnyílást is elzárja, de ott is időben levegőhöz jut a partner.
1
Ez egy válasz Törté-Net 2023. április 23. 23:45-kor írt üzenetére.
T
Törté-Net
2023. április 23. 23:45
#22
Kedves olvasóink, kedves Éva596!

Bár a mélytorokban csak, mint kapó fél rendelkezünk ismeretekkel, azért meglévő egészségügyi szakismeretünket megosztanánk veletek, hátha segít: 😉

A garat felső fele, a szájgarat egyszerre szolgál a légzés és a táplálék (és folyadék) bevitel céljára is. Ha ezt bármi elzárja, akkor a légzés is lehetetlenné válik. Egy hímvesszű méretű tárgy pedig bőven elzárja, főleg, hogyha a gégefedő jelentette szűkületet is eléri.
Ez önmagában képes problémát okozni, de sajnos volt már rá orvosi eset, hogy hímvessző azon túljutva valahogy a nyelőcső helyett a légcső, azaz a tüdő felé vezető járat fele kanyarodott, azt ingerelte, amire sajnos az emberi szervezet beépített reflexe (laryngospasm néven fut, alapesetben azt próbálná megelőzni, hogy véletlenül víz vagy étel jusson a tüdőben, ezért is köhögünk ilyenkor) ebben a peches esetben hermetikusan lezárta a tüdő felé vezető utat. (Ez amúgy sajnos nem csak ilyen esetben, hanem egyszerű fulladásnál is elfordulhat, amikor az áldozat nem a kezdeti fulladást okozó tárgy hatása miatt, hanem eme mentőreflex miatt fullad meg.)
És nyilván ezek nélkül is, ha az illető szája tele van, az orrát pedig szintén befogjuk (akár hashoz szorítással), az is okozhat légszomjat.

Ezzel véletlenül sem elvenni akarjuk senki kedvét a mélytorok gyakorlásától, csupán ésszel kell csinálni. 🙂
Hagyni a partnert levegőhöz jutni (már persze csak abban az esetben merül fel a kérdés, ha kényeztető önként átengedi az irányítást!), és akkor sem "bevágni", főleg akkor nem ha jelentős hosszal rendelkezünk.

Reméljük valakinek hasznos volt eme betekintés a garat és algarat hevenyészett működésébe. 😉

Üdvözlettel:
Törté-Net Szerkesztőség
 
1
Éva596
2023. április 23. 18:14
#21
Csak a téma lezárásaként. Az eddig megjelent 15 rész pontátlaga 7,82. Ennyit az 5 pontról.
1
Ez egy válasz JakeAmazing 2023. április 23. 16:59-kor írt üzenetére.
JakeAmazing
2023. április 23. 16:59
#20
Ha 5 pontnál kevesebbet adnak, akkor az azért van, mert ők úgy gondolják. Ennek semmi köze az átlaghoz vagy a szakértelemhez, a kommentek ide rángatása meg tényleg érthetetlen. Hiába írod, hogy nem, a kommented alapján nagyon is el vagy szállva magadtól. Irigység vagy kóklerség, ez egy vicc 😀 Szoktak az itteniek bosszúból pontozni, de a te történeteidnél szerintem nem.
-1
Ez egy válasz Éva596 2023. április 18. 16:55-kor írt üzenetére.
Éva596
2023. április 19. 11:02
#19
Az előbbi válaszom a magyarázat a korábbi részben írt fulladásos jelenethez. Torka tömve fasszal, orrát a partner hasa elzárja, Ráadásul a partner magához húzza a fejét. Persze, hogy nem jut levegőhöz. Néha ez is a cél, egy kicsit a partner kínzása. De mindig megkapja időben az áhított oxigént!
1
Ez egy válasz Waderlaci 2023. április 19. 10:01-kor írt üzenetére.
Éva596
2023. április 19. 10:57
#18
Gondolom, hogy azt sehol nem olvastad, hogy ott teleltetik. Akkor kell kihúzva levegőhöz juttatni a partnert, ha olyan mélyen van bent, hogy az arca a férfi hasának szorul, és így az orra képtelen levegőt venni. Ez pedig a magyarázó pont volt.
1
Ez egy válasz Andreas6 2023. április 19. 07:02-kor írt üzenetére.
Waderlaci
2023. április 19. 10:01
#17
Csak megjegyezném, hogy valamelyik korábbi részben volt példa olyan leírásra, ahol a főszerepló csaj fullladozni kezdett egy hasonló esetben, az ővatlan partner miatt. Szóval... bízzuk az íróra, hogy mikor mi mennyire megy neki!
2
Ez egy válasz Andreas6 2023. április 19. 07:02-kor írt üzenetére.
Andreas6
2023. április 19. 07:02
#16
Nem sok tapasztalatom van - egyszer részesültem ilyen kényeztetésben, felejthetetlen élmény volt, viszont sok leírásban olvastam, hogy menet közben időnként kihúzzák a szerszámot, hogy levegőhöz jusson a partner. Ez volt a kiindulási pont. Legyen szép napod!
0
Ez egy válasz Éva596 2023. április 18. 18:51-kor írt üzenetére.
Álmoska5
2023. április 19. 05:20
#15
Nagyon is egyetértek veled. Én is tapasztalom, látom mások írásainál is  - most nem a magamére gondolok - igen sokan, érdemtelenűl ( esetleg írói irigységből ) pontozzák le a jó és izgalmakat ébresztő írásokat.
1
Ez egy válasz Éva596 2023. április 18. 16:55-kor írt üzenetére.
Éva596
2023. április 18. 18:51
#14
Ha úgy lenne, ahogy gondolod, már sok nő megfulladt volna. De még egyszer sem halottam, hogy valaki a mélytorokba belehalt. Amit írtál az részedről tapasztalat, vagy csak úgy gondolod?
 
1
Ez egy válasz Andreas6 2023. április 18. 18:46-kor írt üzenetére.
Éva596
2023. április 18. 16:55
#12
Általam igen tisztelt szakértő hölgyek és urak! Megkérdezhetem miben szakértők azok, akik a történeteknek erre a részére mindhárom részkérdés vonatkozásában 5 pontnál kevesebbet adtak? Az átlag ugyanis mindhárom témában 5 pont, ami azt jelenti számomra, hogy volt aki felette és volt aki alatta pontozott. Nem vagyok eltelve magamtól, de aki erre az írásra 5 pont alatt adott, az a szememben nem szakértő, hanem irigy, vagy kókler. Ajánlom nekik a hozzászólások olvasását. Ha nem értenek hozzá, hogy nevezhetik magukat szakértőnek? Üdvözletem mindegyiknek!
1
t
tibee72
2023. április 18. 15:44
#11
Jó mint az előző részek.
2
sztbali
2023. április 18. 09:59
#8
színvonal még mindig nagyon jó.
2
Fluxus
2023. április 18. 09:23
#7
Tetszik ez a rész!
2
Waderlaci
2023. április 18. 09:16
#6
Huh! Minden mindenhová... és mindegyik rendesen leírva! Nagyon jó lett ez a rész is! 
2
Andreas6
2023. április 18. 07:35
#5
Az írás tetszett, bár nehezen tudom elhinni, hogy egy nő el tud élvezni a mélytorkozástól. Még szerencse, ha közben egyáltalán levegőt tud venni.
0
Ulysses
2023. április 18. 06:48
#4
Várom a 17. epizódot. Ebben csak a párbeszédben helyenként erőltetettnek tűnő monológok nem tetszettek, és a "kezd" ige kisebb burjánzása szúrt szemet.
2