Igaz szeretet 2. rész

A témához tartozó történet:
Kékég
15 353 karakter
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

deajk2008
2023. április 1. 00:34
#13
Érdekes egy történet... 8p
1
didide
2023. március 19. 10:24
#12
Olyan mintha balódi lenne
1
l
laja.jl
2023. január 22. 18:44
#11
A kifacsarodottnak mondott szórend szerintem lakó(születési)hely szerinti jellegzetesség, az író "ujlenyomata". Nekem tetszik is. Számomra egyedivé teszik a történetet.
Aki sokat "csavarog" kicsiny hazánk eldugott területein, szóba elegyedve a helybeliekkel, és megtalálva velük a közös hangot érdekes szavakat, kifejezéseket hallhat.
A történet menete tetszik, érdekesen alakul.
2
Andreas6
2023. január 22. 06:36
#10
A vonzalom kölcsönös...
2
Ez egy válasz Kékég 2023. január 21. 12:10-kor írt üzenetére.
Drakula
2023. január 21. 15:45
#9
Sajnálom, nem tudok elvonatkoztatni. Próbáltam csak az írásra koncentrálni, de az írásnak a történet szerves része. Nekem, mint szülőnek, ez rohadtul beteg. Nem tudok elképzelni, olyan élethelyzetet, ami rávinne ilyesmire. Brutálisan sok az ilyen témájú írás, ez elkeserít. Tényleg erre gerjednek sokan? Hát tényleg megérettünk a meteoritra. Bocs, de ez a véleményem.
1
Kékég
2023. január 21. 12:10
#8
Drága Andreas barátom. Kérlek fantáziád használd miközben olvasol. A nők szeretik a lenti frizurát is alakítgatni. Van kinek az egész szemérem dombot szőr borítja, van mostanság valantin nap közelettével szívecske, háromszög és mint én írtam csak egy csík. Ezt a mai fiatalok már festik is. Ja és a férfiak kedvéért a hüvely környékét borotválják, eppilállják, gyantázzák. Így olvasd az írásom. ( Csendben megjegyzem amiket fentebb írtam mind volt, azaz fazonra nyírva, festés akkor még nem volt.)
Tudom rengeteg helyesírás hibám van, elnézést érte, próbálok javulni benne, de saját szememben a szálkát sem látom meg....
Amúgy én így szeretlek 🙂 🙂
1
Ez egy válasz Andreas6 2023. január 21. 08:37-kor írt üzenetére.
Andreas6
2023. január 21. 08:37
#7
Kedves Kékég! Kérlek, olvasd át többször írásaidat, mielőtt beküldöd! "már egy hete nem borotváltam. Apa két ujja a hüvelyem végétől a köldökömig futó szőrpamacsot simogatta, fogta ollóba, húzta fel a begöndörödött szőrt. Lekukkantva vagy 4-5 cm lehetett." 4-5 cm? Egy hét alatt? Az már őserdő... Egyébként is rengeteg hiba van benne: egybeírás-különírás, kifacsarodott szórend, stb. Te ennél sokkal jobb vagy!
3
veteran
2023. január 21. 03:21
#6
Izgalmasan megírt történet.
0
cscsu50
2023. január 20. 21:10
#5
Elég jó lett.
0
kivancsifancsi
2023. január 20. 08:48
#4
A téma jó és eléggé szépen leírva. Remélem a folytatás jobb lesz. 
0
a
angel234
2023. január 20. 02:43
#3
Izgalmas és jó történet lett.
1
Álmoska5
2023. január 20. 01:10
#2
Lehetséges, hogy ez a borongós, havasesős idő az oka a kedvtelenségemnek, de KÉKÉG igen bizsergető Apa -Lánya közötti intim kapcsolat levezetése részemről nagyon inger keltőre sikeredett. Főleg az izgatott amikor Anya agyon baszott "tág" pináját hasonlította össze kisajkak széthúzásai utáni, totál csupasz "tátongó sötét bejáratára"!

Párhuzamosan e kis aranyos szűk nunikát dicsérte Apa. Kicsimnek nem tetszett Apa bozontos nagy szőrzetei és és engedélyével ollóval körbe lenyírta;
    -"Már csak felül maradt meg farka tövétől 4-5 centire. Gondolkodtam maradjon e, végül csak rövidebbre vágtam. Izgisen nézett ki. Bele is túrtam orromat, fogtam meg fogammal kicsit húzgáltam. Már kő kemény volt. Kezemmel mozgattam a fitymát a makkon. Apa becsukta szemét, élvezte, nappal először. Én is élveztem. Észre sem vette, de benyúltam bugyimba és ujjaztam magamat, miközben már szoptam. Én gyorsan élveztem el amit észre sem vehetett, magával volt elfoglalva. Simogatta a hajam, karom. Intenzíven szoptam. Már vártam jöjjön az életet adó nedv. Jött. Lenyeltem és azonnal fel is emeltem golyóit, hogy azok alatt a gátján is levágjam a szőrt. Már nyugodt tudtam maradni.
– Apa, a golyóidról nem merem, majd vágd le  "-

Természetes ez volt eddigi életem legszebb élménye, amit KÉKÉG -től olvastam. Elfogultságomat és a hűségemet megtartva:  10. P.

"Álmoska5"

 
1
T
Törté-Net
2023. január 20. 00:00
#1
Mi a véleményed a történetről?
1