Epizódok 4. rész - 2. fejezet

A témához tartozó történet:
Kékég
22 710 karakter
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

JakeAmazing
2022. november 17. 17:04
#10
Teljesen jogos a felvetés.
1
Ez egy válasz Kékég 2022. október 23. 15:03-kor írt üzenetére.
cscsu50
2022. október 24. 23:55
#8
Egészen jó.
1
kivancsifancsi
2022. október 24. 09:57
#7
Azzal kezdeném, hogy ,,ízlések és pofonok különböznek,, és mivel a többségi elismerés és megbecsülés mellett, most van egy negatív vélemény, ez csak aláhúzza Kékég irónő elismertségét és értékelését az oldalon. Nincs szüksége *védőügyvédre*, vagy magyarázkodásra. A legelismertebb tollforgatóknak is voltak nem mindenki által dicsért írásai. Ami pedig a nyelvtant illeti, néha a vidék nyelvezete nem éppen irodalmi szintű, ami viszont a történet beazonosításához szükséges. 
1
Álmoska5
2022. október 24. 00:55
#6
Kedves "cdr80"!
Milyen jó, hogy vannak olyan olvasók is, akik nem a helyesírás és egy-egy betű elírása miatt olvassák KÉKÉG "igenis tartalmas, írásait!
Én betegségemből kifolyólag már 25 éve - az igazi házasélet gyakorlását, önhibámon kívül szüneteltetem  -  csak olvasni és élvezkedni tudok rajtuk, de sohasem keresem a hibákat mint egyesek. 

KÉKÉG közel 20 éves múlttal rendeletik 100 nál több írással, ami NEM LEBECSÜLENDŐ!

Nem engedem leszólni, az Ő unszolására próbálkoztam az írással, de én nem írónak születtem, s higgye el nem könnyű műfaj ez. Itt olyan olvasók vannak, kik az élvezetre és az izgalmakat várják amire beindulnak és ki-ki , maga megoldja saját problémáját, legyen Nő, vagy Férfi.

Észrevettem, hogy nem tisztességes, becsületes, módon - valaki (kik) - direkt lepontozza, csak ne érje el a magas pontszámokat a megérdemelten magas pontszára esélyes írásaira!
Bízom abba, hogy nem csak én vagyok az egyedüli olvasói rajongója, aki védelmére kél!

Üdvözlettel:
"Álmoska5"
1
Ez egy válasz cdr80 2022. október 23. 14:42-kor írt üzenetére.
Kékég
2022. október 23. 15:03
#5
Kedves cdr80! Maximálisan igaza van, minden tekintetben. Öszintén tisztelem a hozzászólását. Kérdezhetek? Kérdezek. Ezen az oldalon nevezzen már meg olyan írót ( és ne fordítót) akinek az írása maradandó. Ez nem egy ( elnézést a szerkesztőktől, hiszen nagyon sokat dolgoznak ezen oldalnak a színvonaláért, nívójáért, sajnálom aki úgy gondolkodik, mint ön....) szépirodalmi oldal. Ha ön így gondolja megkérdezhetem miért van itt, miért olvass, hisz ez egy ilyen oldal. Megkérhetem, hogy alkosson már ebben a témában olyan írást amire évekig emlékezni tud az olvasó közönség, példának fogják felemlegetni.... Én kérek bocsánatot, hogy a többi író nevében, akik energiát fektetnek az írásba, megmertem szólalni. Tudom (bár szetetném ha nem így lenne) szereztem egy "nem barátot".
A helyesírás pedig már az én védjegyemmé válik, nem szeretnék már ezen változtatni.....
1
Ez egy válasz cdr80 2022. október 23. 14:42-kor írt üzenetére.
c
cdr80
2022. október 23. 14:42
#4
Az olvasottsági számokat és az átlagokat nézve a Kékég név elindult JakeAmazing útján. Véget nem érő, másnapra teljesen elfeledett jellegtelen történetek. Bár Jake legalább tudott helyesen írni.
1
a
angel234
2022. október 23. 03:50
#3
A megszokott jó színvonalú történetet olvastam.
1
Álmoska5
2022. október 23. 01:15
#2
KÉKÉG-től megszokott stílusban, egy nagyon érzéki 69 -et  élhettem át, majd érdekes dolgok piszkálják fel idegeimet...
Természetesen az elfogultság, erősen hatott rám, így: 10.P.
"Álmoska"
1
T
Törté-Net
2022. október 23. 00:00
#1
Mi a véleményed a történetről?
1