kapocsi.ferenc
2008. november 12. 15:56
#6
Nemrég találtam erre az oldalra és erre a történetre. Nagyon izgalmasnak ésjónak találtam az eddigieket. csak gratulálni tudok ehhez a témához és a stílusa is kitűnő.Megérné kiadni könyv formában is.
1