Gitta 9. rész

A témához tartozó történet:
Steve
34 488 karakter
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

kapocsi.ferenc
2008. november 12. 15:56
#6
Nemrég találtam erre az oldalra és erre a történetre. Nagyon izgalmasnak ésjónak találtam az eddigieket. csak gratulálni tudok ehhez a témához és a stílusa is kitűnő.Megérné kiadni könyv formában is.
1
testekszer
2008. november 11. 20:35
#5
Csodálatos kis kerek történet , élvezetes és irigylésre méltó.Várom a folytatást
1
Pier
2008. november 10. 10:56
#4
gratulálok ehhez is ugyanolyan színvonalas mint az előzőek. 10p
1
Tüse
2008. november 10. 10:07
#3
Ugye a folytatásra nem kell ennyit várni ? 10-es.
1
Waki
2008. november 10. 08:14
#2
Már alig vártam. Tutti lett.
1
T
Törté-Net
2008. november 10. 00:00
#1
Mi a véleményed a történetről?
1