Munkahelyi 3. fejezet - Buszon

A témához tartozó történet:
Shavo
32 215 karakter
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

T
Tom57
ma 01:24
#13
Nehezen alakul a sorozat.
1
v
vasas62
2025. május 19. 14:37
#12
Kezd betörni.
1
deajk2008
2023. május 27. 14:41
#11
A történet hosszára semmi rosszat nem tudok mondani, 8p lett
1
SikeresOtto
2021. november 2. 08:39
#10
Szerintem kifejezetten jó. A "vontatottság" arra vonatkozik, hogy ez a cél közönség azt szereti, ha a 20-dik mondat után, már "esemény" van. 
Szerintem igenis helye van annak, hogy el van húzva. Egyfajta feszültségkeltés. … és milyen jó lesz majd a beteljesülés.
1
Andreas6
2020. január 21. 10:28
#9
Nem tudtam végiolvasni, túlságosan vontatott.
1
veteran
2019. október 30. 08:49
#8
Kezd alakulni.
1
j
joe013
2019. október 16. 20:42
#7
alakul, de ugye ez nem a vége....
1
cscsu50
2019. október 15. 23:38
#6
tényleg elég vontatott
1
sunyilo
2019. október 15. 19:53
#5
Nem rossz, csak vontatott...
1
l
listike
2019. október 15. 19:17
#4
Volt ennél jobb is.
1
D
Dollyka82
2019. október 15. 10:33
#3
Nem csak kicsit unalmas.
1
f
feherfabia
2019. október 15. 05:51
#2
Kicsit unalmas!
1
a
A57L
2019. október 15. 04:43
#1
Ez nem rossz,a közepest meghaladja.
1