J4 2. rész

A témához tartozó történet:
Lasziééé
13 171 karakter
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

v
vasas62
2023. február 24. 14:37
#13
Minden  jó véget ér.
1
a
angel234
2022. július 5. 03:26
#12
Közepes lett a két rész.
1
f
feherfabia
2015. október 15. 06:15
#11
Nagyon gyenge!
1
genius33
2013. június 8. 10:12
#10
Gyenge mint a téli harmat...
1
Novák János
2007. május 25. 06:53
#9
PRIMITÍV !!!!!
1
a szerző
2007. február 2. 09:27
#8
amugy közel 55 ezer karakterben csak ennyi hibát ejteni ... igazán JÓ helyesírásról tanúskodik ... :))))))

Üdv Lasziééé
1
a szerző
2007. február 2. 09:25
#7
kis hálátlanok ... :) ... helyesírási hibák ... ha a word sem javította ki akkor mi a f*szt kezdjek vele? ... amugy meg mindneki rájött h mit akartam írni ... nem? :)

Sacco: a melltartót hagyd a barátnődön, de emeld ki belőle a kebleit, akkor a kosaras melltartó kb. úgy funkcionál, mint a mellemelős melltartók ... ha nem láttál még ilyet menj be egy fehérnemű boltba ... :) ...

Andreas: van ejakuláció és erekció is ... /az első amikor a férfi elélvez, és milliomossá tesz egy nőt :) ... a másik az h a f*rk*d feláll/ ... de lehet h összekevertem :)

és lehet h a spatula nem a kis fejfedő, akkor ne csak fikázz, hanem mond meg h mit kellett volna írnom helyette ... mert fikázni könnyű ... de ha majd a te történeted olvasom ... és nem tetszik akkor majd én is fikázódom ... jó? :)

amugy lehet h az "anya"-ikrek helyett klónozni kellett volna :)

a kritikákat építő jellegűnek szántam, a hibákért és elírásokért pedig BOCSESZ!!!
1
Andreas
2007. január 16. 21:43
#6
A helyesírás borzalmas, aki meg nem ismeri az idegen szavak jelentését, az jobb, ha nem használja őket (Erekció - ejakuláció helyett)
1
Sacco
2007. január 16. 09:29
#5
"butyija" helyesen: bugyija (ált. isk. 2. o.)
"a fején viselt kis spatula" igen érdekes lehetett, John mindenesetre szukcinilkolin helyett már a röhögéstől meghalt volna, mivel ritkán láthatott nőt kis keverőlapáttal, esetleg orvosi vizsgáló lapoccal a fején. Spatula (lat.)= 1.) kis keverő lapát; 2.)(orv.):vizsgáló lapoc
"kibuttyantak" helyesen: kibuggyantak
"A dekoltázsból előkerült szexi csipkemelltartókból kibuttyantak a feszes keblek, mintegy plussz funkciót adva a melltartónak, mellemelőként viselkedhettek." - szóval... mi, minek adott micsodát és mi viselkedett miként?
"telefon katylóját" helyesen: telefon kagylóját
1
Cave
2007. január 15. 08:57
#4
Miért herélték volna ki ? Természetes halálnak akarták beállítani.Túl sok volt az egypetéjű iker. a nagynéni már nem kellett volna.
1
Hercules
2007. január 14. 15:37
#3
Tipikus feminista felfogás kiherélni az legegyszerűbb nem tök mind1 ha már meg hal. Legalább keveset szenvedett, "kiherélni" :( a nőknek meg levágni a mellüket az jobb lett volna :D az összesnek :))
1
Erzsi
2007. január 14. 12:01
#2
Jó a történet, bár én kicsit másként írtam volna meg a végét, pl a férfit a lányok a halála előtt kiherélik
1
T
Törté-Net
2007. január 14. 00:00
#1
Mi a véleményed a történetről?
1