Tenisz Noémivel

A témához tartozó történet:
comcast
11 314 karakter
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Csodakapus
2004. szeptember 10. 19:52
#8
a történet jó volt de az értékelés viccesebb
1
Salix
2004. július 21. 14:07
#7
Egyetertek Mokamisivel es Jaksy-val! Figyelj a reszletekre is!
1
Mókamester
2004. január 13. 08:44
#6
Ja még valami...
"...nyelvem már a méhében járt..."
Neked vagy télleg fogalomzavaraid vannak, vagy legalabb 15 centis nyelved van :D
1
Mókamester
2004. január 13. 08:43
#5
Emberke....
Lehet hogy én vagyok a hülye de vénuszdombból 1 darab van :D
Nah mindegy eccer majd neked is lesz szerencséd nőhöz, csak ne ess pánikba hogy nem találod a másikat :D
1
Jaksy
2003. december 28. 14:24
#4
Valami miatt nem tudok szevazni, de 7 (6,5).
1
Jaksy
2003. december 28. 14:22
#3
Jó kis sztori.
Csak kicsit nyálas: jéggel végigkenem a testrészét, meg a méhébe voltam.....
Meg ha annyira fájt volna a háta, akkor nem tudtad volna megdöngetni úgy, hogy háton fekszik.
Meg egy pár órával utána hoztad be a vizet. Addig meg kiszáradt a csaj? vagy mi? Kitöltöted a vizet, addigra meg megposhadt, meg a szénsav is kiment belőle (minimum olyan meleg lett, miint a pisi).
Noémi asnnyiszor libabőrös lett, hogy már követni se tudtam, hogy fázik a 30 fokban, vagy mi.
Írtad hogy a szobák elrendezésének később fontos szerepe lesz: szerintem semmilyen szerepe nem lett benne.
Mi volt a pufanás? Noi padlót fogott?
"Vödör jég...": egy nagy felmosó veder jeget bevittél a szobába, ráteted az ágyra? Műanyag vödör volt? Vagy aluminium, amivel nagyanyám mos fel a verandán?
Az én szavazatom 6,5-es, de miev la a hivatalos kerekítési szabályokat vettem figyelembe és itt nincs fél szám, ezért 7.
További kellems írogatást, ilyen jó kis sztorik jöhetnek, csak csiszolni kell őket!

Jaksy
1
hartley
2003. december 27. 08:08
#2
a tenisz tényleg jó sport...
1
T
Törté-Net
2003. december 27. 00:00
#1
Mi a véleményed a történetről?
1