Egy másik évfolyamtárs

A témához tartozó történet:
Arletta
30 966 karakter
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

t
tibee72
2023. május 8. 15:36
#117
Nekem annyira nem tetszett.
1
én55
2021. április 24. 16:10
#116
Szép történet.
1
Andreas6
2017. november 5. 05:39
#115
Nagyon szép, megható történet.
1
l
listike
2014. november 28. 06:40
#114
Nagyon szép történet.
1
sihupapa
2008. november 23. 04:22
#113
gyönygy
1
eznemigaz
2008. január 27. 23:37
#112
Szép történet,nagyon szomorú végzettel.
1
azy
2004. április 23. 13:30
#111
Szia ARletta, mi van veled?
MEgszünt az emailed?
1
stabil
2003. december 9. 22:31
#110
nagyon helyes a döntés. soha nem értettem, miért mindig ez a két leszbi történet van a lista élén.
1
T
Törté-Net
2003. november 27. 11:23
#109
Fair Play: Köszönet az információért. A fenti író műveivel nem először fordul elő hasonló csalás így az ő két érintett történetének a pontszámát a felére csökkentettem.
1
Fair Play
2003. november 25. 09:12
#108
és persze az Egy asszony a parkban 26:207-es lett, thát az is kapott 1 egész pontot:(
na mind1...
1
Fair Play
2003. november 25. 09:09
#107
Szerettem volna, ha nem kell ezt megírnom. De régóta gyanús volt, hogy „Az egy másik évfolyamtárs” történet, ami most az első, miért is első. Előrebocsátom, hogy a sztori nagyon jó, stb, stb. Viszont figyelem egy ideje, hogy ha egy történet valamikor is megelőzi, jó ha egy napig bírja, de legtöbb esetben csak órákig. És nem azért mert fokozatosan hátrébb szorul, mert mondjuk az első 3-4 szavazó 9-10 pontokkal értékeli és a többiek meg 8-7-6-5, stb. Hanem rögtön kap egy 1-est, amitől természetesen jó sok hellyel (7 egész valamennyis átlaggal) hátracsúszik, miközben a fenti sztori kap hirtelen egy-két 10 pontos szavazatot.
Az egybeesés is elég fura: egyik történet hirtelen egy pontot kap, a másik meg hirtelen tízet…
Most például direkt figyeltem, hogy a szavazatok a következő módon alakultak:
Megrontás? 8 szavazat 70 pont
Megcsalatva…3. rész: 4 szavazat 35 pont
Egy asszony a parkban: 25 szavazat 206 pont és csak ezek után jött a
Másik évfolyamtárs: 1027 szavazat 8433 ponttal.
Ehhez képes ma reggelre a
Másik évfolyamtárs: 1029 szavazat 8453 ponttal két 10-est kapott, míg a többiek mind beszedtek egy 1-est:
Megrontás?: 9 szavazat 71 pont (plusz még szavaztak rá és most 11:82 az arány)
Megcsalatva…3. rész: 5 szavazat 36 pont.
Nem tudom kinek áll érdekében, hogy ezt rendszeresen eljátssza, lehet, hogy egy rajongónak.
Viszont ez így tisztességtelen játék, mert a többi történetnek esélye sincs rá, hogy ismert legyen. És nem az a baj, hogy az ominózus sztori kap néhány tízest, mert akkor csak átvenné a vezetés és kész. Viszont a többinek lenne esélye rá, hogy szem előtt maradjon, és további szavazatokat gyűjtsön. Így viszont, hogy valaki rendszeresen lepontozza az új és jó történeteket 1 ponttal, hátra csúsznak a kétszázakárhanyadik helyre és többé esélyük sincs, hogy valaki a top 10-ben felfigyeljen rájuk. A megoldást nem tudom, találják ki azok, akiknek fontos, hogy az oldal megőrizze a renoméját. Egyébként pedig a szavazás csak egy keserű szájízű bohóckodássá degradálódik….
1
így van
2003. november 3. 16:57
#106
egyetértek
1
THC
2003. október 20. 00:25
#105
mi a f....tol olyan jó ez a történet szerintem GAGYISZTIKUS!
1
Arletta
2003. szeptember 21. 13:38
#104
Kedves fórumozók!

Megjelent a folytatás, címe: Gépkocsivezetés-oktatónőm.
Kint van a kapcsoló is.

A jövőben már csak az ottani fórumban írtakra reagálok.

Arletta
1
Arletta
2003. augusztus 23. 12:09
#103
Kedves :Dylara!
Én köszönöm!

Kedves lupuss!
Mindenkinek válaszolok!
Ha figyelmesen végigolvasod valamennyi történetem fórumát, láthatod, hogy az ilyen jellegű dolgokat mindig leszerelem. De ez csak a dolgok egyik oldala. Nekem semmi kifogásom nincs az ellen, ha valakik próbálkoznak. Nem is lennének emberek, ha nem tennék. Abba viszont nem megyek bele, hogy szerpeljen az e-mail címem. Nem azért, mert egyesek esetleg ott próbálnák a neked nem tetsző dolgokat. Ellenkezőleg, azért, mert azt nem akarom, hogy nekem nem tetsző dolgokat küldözgessenek. Ha netán valakivel a nyilvánosságra nem tartozó dolgokról kívánok kommunikálni, megtalálom a módját.
És már ne is haragudj, de ameddig Törté-net és én nem emelünk kifogást az ellen, ami az itteni fórumba kerül, nem vagyok hajlandó ezen változtatni. Ez pedig, azt hiszem, nem fog bekövetkezni.

Arletta
1
lupuss
2003. augusztus 21. 10:52
#102
Kedves Arletta !

Egyrészt köszönöm, hogy válaszoltál, másrészt viszont azt hiszem félreértettél...nekem nem azzal van gondom, hogy értelmes emberek - itt most nem magamra gondolok - jóízüen beszélgetnek az adott történetről, esetleg megvitatják mit, hogy, merre stb...Engem az zavart nagyon, hogy általam ugyan nem ismert, de feltételezem erőteljes férfiúi hevülettel bíró emberek, a story dícsérete címszóval, folyamatosan és finoman szólva elég giccsesen azon dolgoznak, hogy némi-nemi interperszonális kapcsolatra próbáljanak rávenni..Ha te ebbe belemész az a te dolgod..Ha elutasítod az is...De nekem könnyezik a szemem őszintén szólva, ha hosszú tömött sorokon keresztül Tifanny és Romana szintű pátosszal és kangörcstől telített sorokat kell olvasnom..Ennyi...Sokan nyilván az én idétlenségeimet nem bírják, de hát istenem...különbözőek vagyunk...
Ha pedig te vevő vagy az ilyen habos/bambis jellegű édes kettes/hármas/sokas beszélgetésekre, akkor könyörögve kérlek tedd lehetővé, hogy az érted epekedő férfiak ( nem részletezem név szerint ) e-mail-en is elérhessenek, ott aztán tőlem annyit ömlengtek amennyit akartok..Ezt a fórumot, meg hagyjuk meg annak aminek szánták...Lehetne ?

Köszike...
1
:Dylara
2003. augusztus 20. 10:12
#101
Kedves Arletta!
Szép :)
Köszönöm. 10 pont :Dy
1
Arletta
2003. augusztus 19. 21:18
#100
Kedves globelia!
Köszönöm a dícsérő szavakat és az együttérzést.
A beállítottságomat meg már eléggé kiveséztük a korábbi fórumokban, esetleg vedd a fáradságot, és olvasd végig. Tudom, nem könnyű, mert elég sok. De azt hiszem, a lényeget te is megláttad.
És bíztatlak, írd csak meg azt a törést. Ha csak magadnak, ha csak az "asztalfióknak" is. A legelsőt én sem publikálásra szántam; eredetileg már évekkel korábban megírtam, és ott lapult a gépemen. Aztán amikor rátaláltam erre a helyre, úgy döntöttem, hogy némi átdolgozás (értsd: rövidítések) után elküldöm, hátha... És igazam lett.
Az életem tényleg teljes, minden értelemben. De ezt nem részletezem.

Kedvess lupuss!
Eredetileg tényleg arra van. Az már más kérdés, hogy miután én egyike vagyok a keveseknek, akik válaszolnak is a megjegyzésekre, olykor igen tartalmas és élvezetes viták és egyebek alakulnak ki.
Örülök, hogy tetszik. Olvasd el a többit is.

Arletta
1
lupuss
2003. augusztus 18. 13:08
#99
mi vaaaan ??? én azt hittem ez a fórum azért van hogy a történetről mondjunk véleményt ( ami amúgy nagyon kellemes ) nem pedig azért hogy laokoon csoportba rendeződve megpróbáljuk kiudvarolni a szerzőt a bugyijából...egyszerű paraszti eszemnek az a magasság amit a fenkölt parnasszusi hangok itt ostromolnak kicsit idegen...de hát ti tudjátok..mindenesetre a story jó...
1
globelia
2003. augusztus 16. 18:49
#98
Kedves Arletta!
Nagyon tetszett a történeted, elsősorban a szépen kidolgozott stílusod miatt.
Kíváncsi volnék,... ha nem lennél leszbi (jaj, ezt olyan nehéz leírnom) ...biztosan nagyon szép hetero történeteket írnál, sokunk örömére.
Persze részemről ez nem kérés, csak 1 megállapítás volt.
Olvastam előző és első történetedet is (+ a többit is elfogom...) Az elsőhöz annyit, nagyon megdöbbentő, és igen meghatódtam, a szemem is könnyes lett. Gondolok itt az elejére, gyermekkorodra.
De szerintem ennek a traumának nem sok köze lehet a Te beállítottságodhoz. A hozzászólásokat is el kezdtem olvasgatni, s igazat adok somebodynak (2003.01.12.), ha csak azon a gyermekkori sérelmen múlott volna a dolog, akkor Ancsa még segíthetett volna a férfiak felé "terelgetni" Téged, illetve Te magad is kerested volna ffipárodat.
Az én életemben is volt egy nagy törés, sajnos még nem tudtam kiírni magamból, ( ami azt jelenti, a mai napig nem hevertem ki, s több, mint 20 év után sem tudok megbocsájtani...)
Örülök, hogy Neked sikerült, ez nagyon nemes lélekre vall. Remélem teljes az életed, nem hiányzik belőle semmi, (és itt nem az anyagiakra gondolok).
Gratulálok írásaidhoz, helyezéseidhez, én is nagyon várom a folytatásokat: 10p. G.-tól
1