Csajos este - Remake

Szavazás átlaga: 5 pont (1 szavazat)
Megjelenés: ma
Hossz: 21 988 karakter
Elolvasva: 15 alkalommal
Az alábbi történetet megírtam már egyszer, de úgy éreztem kell neki egy kis frissítés. Kétségkívül ez az egyik olyan fantázia, ami az én és párom képzeletét is leginkább megmozgatja. A napokban ismét szóba került közöttünk ez a téma, és arra jutottunk, hogy kicsit finomtani kellene a már megírt történeten, mint ahogy egy festő vagy költő is időről időre visszatér egy témához, és más szemszögből dolgozza azt fel. Néhány dolgot megváltoztattunk, de maradtak az eredetiből is benne részletek. Fogadjátok sok szeretettel.
Alig vártam a szombat estét. Hosszú idő óta, a gyermekkori legjobb barátnőm Barbi a városba látogatott és megbeszéltük hogy belevetjük magunkat az éjszakába. Az idejét sem tudom hogy mikor találkoztam vele utoljáta. Ilyenkor mindig órákat tudunk beszélgetni, új pletykák, régi szerelmek, kinek hogyan halad az élete, így aztán meegbeszéltük hogy tartunk egy csajos napot, amit megkoronázunk egy kis iszogatással.

Engem Lizának hívnak, 25 éves vagyok, és több mint 3 éve a barátommal, Mátéval élek. A múlni nem akaró gyerekkori szerelem lassan egyre komolyabbá vált, és kitartó udvarlásának köszönhetően már jó pár éve egy pár vagyunk. Szerencsésnek érzem magamat, hogy rátaláltam, odaadó és mindig figyelmes velem. Voltak hosszabb, rövidebb kalandjaim, de mellette egésznek érzem magamat, és az életemet le tudnám vele élni.

– Aztán ne a detoxba kelljen összeszednem téged édes. – Mondta nekem Máté poénosan.
– Ne aggódj. Ne aggódj azok az idők elmúltak. – kacsintottam rá – És amúgy is, valakinek vigyáznia kell Barbira. Tudod hogy mindig ő volt a bulizósabb... "

Valahogy mindig Barbi volt a nagyobb parti arc de én is ott voltam mellette folyton és megóvtam a nagy hülyeségektől. Máté is pontosan tudta hogy milyen, de az összes vad kalandunkról azért nem számoltam be neki. Elég vad volt a bulis korszakunk és persze sokat pasiztunk is, és itt most a képzletre hagyom a többit. Szerencsére már megkomolyodtam amiben Máténak is nagy szerepe volt. Most tényleg csak lazítani akartam egy kicsit Barbival, és felelveníteni a régi emlékeket.

– Amúgy meg. Most szakított Mikivel és ki van borulva. Tudod hogy hosszú kapcsolat volt. Pasikat most látni sem akar. – Ez volt az egyik legfőbb oka a találkozásunknak is. A szakítás egy hosszú kapcsolat után mindig fájdalmas tud lenni és ilyenkor a barátnőknek egymásra van szükségük. Nyilván Máté is bízott bennem, és a megcsalás mindig is távolt állt tőlem, de nyilván ilyenkor előjön az emberből egyfajta féltékenység. Ezt láttam Mátén is, és őszintén szólva én is ezt éreztem volna fordított helyzetben.
– Tudom kicsim. Bízok benned. Csak vigyázzatok magatokra. Vagy inkább te Barbira... – mondta mosolyogva – Egyébként fantasztikusan nézel ki. Kár hogy nem lehetek ott és nem szedhetlek fel.
Ez csak a történet kezdete, még 10 oldal van hátra!
Érdekel a teljes történet és a több, mint tízezer további?
Regisztrálj VIP-fiókot!
A szavazáshoz VIP-tagsági szükséges!
Szavazás átlaga: 5 pont (1 szavazat)
Rakd a kedvenceid közé!
Oszd meg másokkal is! Facebook Twitter

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!
T
Törté-Net
ma 00:00
#1
Mi a véleményed a történetről?
1