A haverom anyja 1. rész

A témához tartozó történet:
Stentor
5 933 karakter
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

magus022
2013. augusztus 8. 00:52
#3
Ne haragudj, de nekem (személy szerint) nem tetszett a történeted. Nincs benne hiba, jól indul, jól van felépítve, egészen életszagú, el tudom róla hinni, hogy akár meg is történhetne. De ami zavar, ez a hatásvadász baromság, hogy "ha teccett, dobjá' mán' egy lájkot, oszt akkó' fojtatom 😀". Hát ló*** a s***be, barátom! Egyszerűen agyoncsapta az egészet ez a befejezetlen, hatásvadász vacak a végén. Értem én, hogy ez a trendi, csak épp pont le***. Ha el akarsz mondani egy történetet, tedd meg! Az írásképed jó, helyesírási hibák sem hemzsegnek az irományodban, jól is indul. Irodalmi nobelt ne várj ugyan, de tényleg érdekelt volna, mi fog kialakulni, kíváncsivá tett. De ez a lájkoljadmábelécci sz*** a végén teljesen agyoncsapta, a kedvem is elment tőle. De a te kedvedet nem akarom elvenni az írástól, ezért amondó vagyok, írd meg a teljes történetet. Lehet darabokban, nincs azzal semmi baj, de ne csapd le így. Remélem nem haragszol a kemény kritika miatt, misem áll tőlem távolabb, mint hogy kedved szegjem. Csak próbálom még most elfojtani benned a hajlamot erre a hülyeségre. Maradok tisztelettel: magus022!
1
sikamika
2013. augusztus 8. 00:52
#2
érdemes folytatni 🙂
1
T
Törté-Net
2013. augusztus 8. 00:00
#1
Mi a véleményed a történetről?
1