Laura története 81. fejezet

A témához tartozó történet:
Jutcsi
15 716 karakter
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

axelley
2013. május 23. 19:14
#46
Nem franciául. Angolul is keresheted őket. Magyarul még nem találkoztam velük.
Nem tudom meg mondom, ősszintén neked 4 részről tudok.
De az első és második rész érzelmileg kemény "Arthell" szó szerint összetöri "Laurát". Makeda meg üzleti útra megy, és később kapcsolódik be a történetbe.
1
g
gaborthefirst
2013. május 23. 19:04
#45
A 187. rész elég hosszú, de nagyon jó! A 186-ban April még visszautasítja Laurát, de aztán beadja a derekát. 🙂
1
Jutcsi
2013. május 23. 19:03
#44
Köszi az infót.Te ezeket a könyveket magyar nyelven szerezted be?
És mi a regény vége?Kit választ?Mi lesz Laurával?
A könyvesboltban én is jól éreztem magam.Elolvastam ott jó pár könyvet.
Amúgy az érzés kölcsönös.Én is kezdelek megkedvelni.Jó veletek véleményt megosztani. 🙂
1
g
gaborthefirst
2013. május 23. 18:49
#43
176-ban Trina újra felbukkan. 🙂 A 36. is ígéretes, Yvette-tel hancúroznak.
Én részemről nem szeretném, ha - rajtam kívül más - férfi is lenne Laura életében, a Rob nevezetű pacák máris idegesít, de már látom, hogy a többiek sem lesznek a kedvenceim. Sőt ...
1
axelley
2013. május 23. 18:37
#42
Látod még így vakon is kezdelek meg kedvelni. Most irigyellek az a sok könyv és annyi jó író, mint a kis gyerek a cukorka boltban. Könyvnél jobb nincs. Ha szeretted az ilyen típusú regényeket Miranda Mars-nál jobb regényeket nem is választ hatnál. De ajánlom kezd a romantikus könyveivel, az érzelmi játékokat mutatja be két nő között. A Kemény inkább már testi dolgokat.
Én eddig jutottam a regényben, mert nehéz a regényeit beszerezni.
"Arthell" sorozatta Laura folytatása így ne olvasd, el, amit most írok.
FIGYELMEZTETTLEK:
Laura összeházasodik, Makedával akiben megtalálja a világát és egyben önmagát is. És képbe kerül a legforróbb szeretője Laurának Arthell.
És a folyamatos választások elé állítja a regény Laurát, ahol választania kell Makeda és Arthell érzései között. De közben a saját érzésével is küzdelembe kerül, Laura bizonytalan lesz és a világa összerogy.
1
Jutcsi
2013. május 23. 18:32
#41
Akkor nem bánnám ha választanál.Van olyan is,amiben fiúk vannak,vagy fiúk-lány.Írtó sok történet van,én is tanácstalan vagyok.Rajtad a világ szeme. 🙂
1
g
gaborthefirst
2013. május 23. 18:18
#40
Keisha miatt most úgy érzem megloptak. A francba!
Jutcsi gőzöm sincs, ez ügyben teljesen döntésképtelen vagyok.
axelley persze most amikor kell nem vagy okos, érdekes! 🙂
Jutcsi mi lenne, ha a véletlenre bíznád, mert úgy látszik nem tudunk mi alapján dönteni. Mellényúlni amúgy sem tudsz, mégha akarnál sem, mert egyik rész jobb mint a másik, és talán jobb nem tudni előre, hogy mi fog következni. 🙂 Valamit választok, ha nagyon muszály.
1
Jutcsi
2013. május 23. 18:09
#39
Megértelek.Én imádom a könyveket (Könyvesboltban is dolgoztam). De Arthell-t nem ismerem.Miről,kiről szól?
1
axelley
2013. május 23. 18:00
#38
Bocs "Jutcsi", de én jobban szerettem könyvben élvezni Miranda Mars munkáit/történeteit.
Abbol is inkább "Arthell" sorozatát kedvelem. Nem Laurát így nekem mindegy.
1
Jutcsi
2013. május 23. 17:44
#37
Szia gaborthefirst!Szerintem nem lesz benne többet Keisha.Van egy lista Laura barátnőiről és azok között nem szerepel.Ha már itt tartunk ha gondolod menj fel kérlek a honlapra,ahol a történetek vannak és válassz egy részt!A fejezetek elején van a hivatkozás.Én most úgyis befejeztem, tanácstalan vagyok,melyiket válasszam.Bármelyiket lefordítom neked/nektek.🙂 Válassz valakit! 🙂
1
g
gaborthefirst
2013. május 23. 17:39
#36
Szia axelley! Elmondom neked hiányozna, ha nem kötnél rögtön belém. 🙂 🙂 🙂
1
axelley
2013. május 23. 17:31
#35
Na, látod, ezek azok az érzések, amit nézni érdemes.
Legyen ez férfi, vagy nő. Nem azt, hogy nézel ki. Ha már ezzel foglalkozol régen rossz.
És megszólal Ő a férfi, akivel isten nagyon csúnyán elbánt. Adott neki 2 dolgot, ami jó egy nőnél, de nem látta el elég üzemanyaggal, hogy a két dolgot egyszerre használhassa is.
Szia gaborthefirst!(és nem én lennék, ha nem csipkelődéssel kezdeném)
1
g
gaborthefirst
2013. május 23. 17:28
#34
Szia Jutcsi! Izgatottan várom.🙂 Ne vedd kérlek követelőzésnek, arra lennék kíváncsi Keisha mikor kerül képbe, egyáltalán lesz ilyen rész? Van abban a nőben valami, izgatja - sajnos csak - a fantáziámat. 🙂 És részemről köszönöm! Szeretném ha tudnád, hogy Laura történeteinek egy-egy újabb részének olvasása bearanyozza a napomat, hála neked Jutcsi! 🙂 Puszi!
1
Jutcsi
2013. május 23. 17:10
#33
axelley! Köszi!🙂
1
Jutcsi
2013. május 23. 17:09
#32
Szia gaborthefirst! 🙂 Ma feltöltöttem a folytatást.
1
g
gaborthefirst
2013. május 23. 16:59
#31
Hárman meg is vagyunk! Hol és mikor? 😉
1
axelley
2013. május 23. 16:53
#30
De látod, most már két ember kedvel téged úgy, hogy nem is látott téged.
És te sem láttad őket.
1
Jutcsi
2013. május 23. 16:40
#29
Bevallom egy időben a páromnak próbáltam megfelelni,de ez már nem így van.Magunkért csak mi tartozunk felelőseggel.Magunkkal kell megbarátkoznunk és tennünk a boldogságunkért.Én ezt vallom.
1
axelley
2013. május 23. 16:36
#28
Nekem végig úgy tűntél, hogy nem vagy biztos magadban.
Vigyázz még szavadon foglak.
1
Jutcsi
2013. május 23. 16:30
#27
Szó sincs róla,hogy dühös lennék.Ha ismernél tudnád milyen nyugodt,higgadt természetű vagyok.Több kell ahhoz,hogy felkapjam a vizet. 🙂
És,hogy lásd komolyan gondolom-megölelhetsz. 🙂
1