Laura története 81. fejezet

A témához tartozó történet:
Jutcsi
15 716 karakter
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Jutcsi
2013. május 24. 12:47
#66
gaborthefirst!Látom nagyon izgatja a fantáziádat Keisha.🙂 Jó ötlet megkérdezni Mirandát,ez nekem eszembe sem jutott,pedig én is olvastam,hogy válaszolni is szokott.
Jól haladok a fordítással, már legalább egyharmada megvan. Holnap még lesz pici időm rá. 🙂
1
g
gaborthefirst
2013. május 24. 12:18
#65
Jutcsi: biztosan csak annyit lehet tudni, hogy Miranda nyolc Laura és négy Arthell könyvben írt Lauráról. A folytatással kapcsolatosan - is - egyetértek veled, de semmit nem találtam, Laura további sorsát sajnos tökéletes homály fedi. Az lesz a legjobb, ha megkérdezem Mirandát. Írok neki, állítólag szokott válaszolni. Azt is megírom, hogy jó lenne, ha Keishával is kezdene valamit. 🙂
1
Jutcsi
2013. május 24. 05:34
#64
Jó sokat nyomoztatok, hogy mi lesz Laurával. 🙂 Én is úgy gondolom, hogy itt még nincs vége,ha nem szeretné az írónő Laurát,nem írt volna ennyit róla. Jó karakter, kár lenne abbahagyni a történetét. Szerintem is várható még folytatás. 🙂
1
g
gaborthefirst
2013. május 24. 02:05
#63
Végre sikerült kiderítenem, hogy Laura és Arthell történetéről négy könyvet írt Miranda, sorrendben:

1. Laura Loves College Girls
2. Arthell Doubles Down
3. Arthell Loves To Kiss
4. Arthell Revisited

A negyedik könyvben Makeeda (Laura férje) három napra elutazik, ezalatt Laura és Arthell újra összejönnek. Ezzel van vége ennek! a sorozatnak, de azt nem írják, hogy ezzel Laura történetének vége volna. 🙂 De nem derül ki az sem, hogy Laura történetének van-e, lesz-e folytatása. Agyamra mennek. 🙂
Szerintem adja magát, hogy Laura történetének van/lesz folytatása, mert Arthell felbukkanása miatt Laura és Makeeda házassága válságba kerül. Ez nem befejezés, ez valaminek a kezdete. 🙂
1
g
gaborthefirst
2013. május 24. 00:21
#62
axelley: azt próbálom kideríteni Laurának mi lesz a sorsa. Hogy talpra áll vagy sem, meg egyáltalán. Most a többi Miranda történetbe nem akarok belemenni, csak Laura érdekel. 🙂 Tipp?
1
axelley
2013. május 24. 00:11
#61
Nekem csak "Arthell" ből csak az első kötett van meg. Másodikat meg rendeltem, de jó kérdés mire jőnn meg. Ha Kint vagyok és könyves boltba megyek láttok egy Miranda könyvet akkor meg veszem. A neve már jellzi, hogy jó könyv lesz.
1
g
gaborthefirst
2013. május 24. 00:03
#60
axelley: jó címet adtál, de az a helyzet Mirandának 65! könyve van és a borítók alapján nem lehet tudni, hogy melyik az utolsó Laura-kötet, meg Arthell-ből is csak három van. ??? És nem lehet beleolvasni sem, szóval szerintem innen nem derül ki mi lesz a vége. Már ha van neki vége. 🙂
1
axelley
2013. május 23. 23:40
#59
gaborthefirst: Laura köttet be fejezödik azzal, hogy hozzá megy Makedához. Ha a folytatásból kiindulok.
"Arthell" címűt keresd, mert az Laura folytatássai.
De sok könyve van érdemes átlapozni ha érdekkel.
1
axelley
2013. május 23. 23:27
#58
gaborthefirst és Jutcsi: Remélem jól kerestem az oldalt, mert nem tudok angolul.
Könyvei ott vannak, cím után meg lehet keresni hát, ha a story is meg van valahol. Van benne minden, ami számomra jó és a nők hőzz vonz.
Romantikus, kemény hetero,biszex, könnyed leszbi szerelmek.
Remélem számotokra is találtok valamit témában nagyon jók.
1
g
gaborthefirst
2013. május 23. 23:20
#57
axelley: könyvkereskedés. 65 könyve van, akkor melyikben keressem, melyik az utolsó Laura kötet? 65 könyv! Nem semmi az öreg Miranda! Baszki sokan el sem tudnak addíg számolni. 😀
1
g
gaborthefirst
2013. május 23. 22:53
#56
reméled nem tudsz angolul...?! Miért vagy negatív? 🙂
Én remélem tudok, mert megnézem az oldalt. Hú de nagyon izgulok! 😉
1
axelley
2013. május 23. 22:39
#55
Jutcsi&gaborthefirst: Remélem még a történetrőll beszélgettünk.:(

Kerestem nektek egy angol oldalt.(remélem nem tudok angolul)
A könyveiről:

http://www.amazon.com/Miranda-Mars/e/B00A49PYSK
1
g
gaborthefirst
2013. május 23. 22:22
#54
Nem akartam, bocs. Igazad van ezt ki kell deríteni, jobb biztosan tudni a dolgokat. 🙂 Megkérdezem axelleyt, hátha tudja. Remélem.
1
Jutcsi
2013. május 23. 22:07
#53
Csak nem lesz rossz a vége.Bár nekem is bogarat ültettél a fülembe.
1
g
gaborthefirst
2013. május 23. 21:18
#52
Erre tippeltem. Hi-hi. 🙂
Hát, én nem vagyok biztos akarom-e tudni mi lesz a vége. Most elég rossz érzéseim vannak ezzel.
1
Jutcsi
2013. május 23. 20:31
#51
Is-is.Félig munka,félig szórakozás.🙂 De a mérleg nyelve az utóbbi felé billen.🙂
Engem is érdekel mi lesz Laurával.
1
g
gaborthefirst
2013. május 23. 19:59
#50
Örömmel tölt el, hogy hozzájárulhatok angol nyelvtudásod fejlesztéséhez. De most komolyan, köszönöm Jutcsi és jó munkát! hm vagy inkább szórakozást? 🙂
1
Jutcsi
2013. május 23. 19:35
#49
Rendben akkor 176 vagy 187 majd 220 ilyen sorrendben.Megvan a következő néhány heti angol leckém.🙂 Nincs mit-NO fiúk.
1
g
gaborthefirst
2013. május 23. 19:29
#48
A 186. önmagában semmi, csak flörtölnek. A 187-el nyer értelmet, de a kettő együtt sajnos nagyon hosszú. Akkor már inkább legyen 187. szerintem. Vagy Trina 176. Meg a 220-ban Karen újra feltűnik, jó, de ez aztán tényleg nagyon hosszú.
Szerintem 176. vagy 187.
És kösz, hogy megkímélsz a sok f@sztól. 🙂
1
Jutcsi
2013. május 23. 19:18
#47
Ok gaborthefirst nem lesz másik férfi.🙂 Akkor valamelyiket majd elkezdem lefordítani.Lehet akkor a 186-ost mert ez egy új lány.Köszi a segítéget.🙂
1