A Gazdag Szuka 1. fejezet- Alexa-ról álmodom

A témához tartozó képregény:
A Gazdag Szuka 1. fejezet- Alexa-ról álmodom
axelley
16 oldal
A Gazdag Szuka 1. fejezet- Alexa-ról álmodom - Erotikus képregény A Gazdag Szuka 1. fejezet- Alexa-ról álmodom - Erotikus képregény A Gazdag Szuka 1. fejezet- Alexa-ról álmodom - Erotikus képregény A Gazdag Szuka 1. fejezet- Alexa-ról álmodom - Erotikus képregény A Gazdag Szuka 1. fejezet- Alexa-ról álmodom - Erotikus képregény
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

én55
2019. december 20. 00:16
#25
Elmegy de nem nagyon jött be.
1
a
A57L
2017. október 8. 05:50
#24
Nagyon szép lett.
1
p
papi
2014. március 22. 07:39
#23
Egész jó
1
sikamika
2013. június 5. 18:49
#22
szuper hol ennek a résznek a másik része?
1
g
gaborthefirst
2013. április 28. 19:35
#21
axelley: ne legyen igazad! Egy pasihabzsoló nőnek én jobban tudnék örülni, mint egy trófeagyűjtő lotyónak. 🙂
1
axelley
2013. április 28. 19:19
#20
Ha a művész nem csinál belőle gagyit. Akkor egy olyan nőnek az életét mutatja be akitől, rettegni szoktak a férfiak. Mert ő a szexet csak hatalomszerzésre használja majd. Lábai előtt fognak a hapsik heverni.
Olyan, hogy érzelem nem létezik, majd neki. Ha mégis talál valakit az csak trófeája lesz neki.
1
g
gaborthefirst
2013. április 28. 15:17
#19
Jó ez, én nem azt mondtam, hogy nem. 🙂 De akkor legyen mondanivalója. Ha lesz neki vége, akkor részemről tökéletesen rendben van. 🙂
1
Biggabo
2013. április 28. 15:09
#18
Igen, ez már egy kicsit túlzottan a lényegre fókuszál, ettől ahogy mondtad már majdnem karikatúra, de én pont ezeket szeretem, vagyis a jabcomics szintű comicsokat, ez egy picit már nekem is túlzás.
Am most csak a stílust dicsértem, a történet túl rövid.
1
g
gaborthefirst
2013. április 28. 14:01
#17
Biggabo: ha úgy érted, hogy a képregény mint olyan nem vágykeltésre való (pl ez a képregény az eltúlzott ábrázolások miatt szerintem erre alkalmatlan, mert szinte már karikatúra. (de annak remek!)), akkor viszont kell, hogy mondanivalója legyen neki, különben öncélú... azt meg nem tudom hova tenni... mihez kezdjek vele... az mire jó???
Nekem az a jó képregény, azt szeretem a legjobban, amibe bele tudom élni magamat, ami életre kel a fejemben, amit úgymond 'látok', mert tökéletesek a rajzok, mint egy fénykép (de mégsem az). És ami egyben elmesél valamit, valami életszagú történetet, mert annak értelme van. Még jobban szeretem, ha a sztori sok eredeti fordulat után jól végződik. 🙂
Azt nem tudom, még nem, hogy ennek a képregénynek mi lesz a vége, ha egyáltalán lesz. Aminek örülnék, az az, amit #11-ben megfogalmaztam... hát nem olyan Nő kell az embernek??? 😀
1
Biggabo
2013. április 28. 13:12
#16
Szeretem ennek a stúdiónak a munkáit, a figurákon a lényeget emelik ki, eltúlozva, szerintem ilyen kell legyen egy képregény.

A fordítás jó, csak a szöveg szerkesztése nem tetszik, de látom a szándékot, a buborékokat több helyen megnövelted, hogy bele férjen a szöveg, ez jó! 9-est adtam, mert jobb mint az átlag!
1
g
gaborthefirst
2013. április 18. 07:25
#15
Sziasztok axelley/női része és axelley/férfi része! ööö asszem ettől hüjét fogok kapni ... 🙂
Mi lenne ha axelley-n, axelley-f, vagy ha tudtok jobbat akkor az?
Nincs sok időm fennforgás van sietek most. Először válaszolok N, igen bi. Miért? Kíváncsiság.
F, jó tudjuk be oda. Amúgy is de szívesen, csodákra ne számíts, nem vok hivatásos 'kockafejű', csak olvasó. Megnézem a képet, aztán elolvasom a szöveget, ettől életrekelnek a képek, a fejemben. Vízuális típus vagyok. Nem nagy szám, te hogy működsz? És N? Ha vmi sz@r benne nekem, filmszakadás van, nem szeretem. Még nem láttam tökéleteset. Kb 90%-tól jó, 95-től nagyon 96 felett nem volt. Nekem. Szerintem. Nem nagyon vagyok oda 3D-ért, van hova fejlődni, már mondtam, szal ne számíts sok jóra. Pihenten, nyugodtan, napi egyet jó néznem vagy amíg találok egy jót. Sok a gagyi. Még vmi. Vki. daryoon. Kérdezd meg. Sztem jó nagyon. Ösztönös. Másik generáció. Ő láthat amit én nem. Addigse züllik 🙂
Itt is jó gaborthefirst@freemail.hu Mennem kell sziasztok
1
axelley
2013. április 18. 01:09
#14
gaborthefirst: Te kedvedért oda írjuk kivel beszélsz,majd (férfi oldal) akkor fel teszem a kérdést újra:
Ugye jól gondolom, hogy férfi vagy?
A Kedvesemnek fontos lenne a válasz. Fel akarta tenni neked, de már nem volt ideje hozzá.
1
g
gaborthefirst
2013. április 18. 01:01
#13
axelley ha nem gond egyéb okokból inkább itt fogok válaszolni a máshol nekem címzett kérdésedre, addig is sziasztok
1
axelley
2013. április 18. 00:38
#12
gaborthefirst: Tévedsz velem vitatkoztál (A férfi résszel) ketten vagyunk. Ezt kifejti a párom vasárnap. Témához ő tud hozzászólni.
De tudjuk be annak neked és nekem is szar napom volt.
A párom felfigyelt rád.

Várom a többi képregényeimhez a negatív vagy éppen pozitív véleményedet. Olyan ember, vagy aki külön tudja venni a szöveget, és a képregény tartalmát. Végre.
1
g
gaborthefirst
2013. április 16. 11:35
#11
axelley/női része: én nem emlékszem olyanra, hogy 'dugóban rostokoltunk' volna, jó mondjuk az is igaz, hogy arra sem emlékszem mit reggeliztem... 🙂
Már rémlik valami. Te voltál aki miután elküldtelek a francba (többekkel egyetemben) majdnem sírva panaszkodtál rám, és követelted hogy büntessenek meg? Ha-ha-ha! Igen te voltál! Az nem volt szép dolog ám. Még akkor sem, ha a gyengébbik nemhez tartozol. Hát hogy voltál képes ilyet tenni? Jellemtelen...
Bár nem tanusítottál őszinte tevékeny megbánást én nem haragszom rád, mint ahogy akkor sem.
Szerintem hagyjuk. Hm?

Aha, nekem is feltűnt már, hogy túl sok az igénytelen munka, illetve ritka a színvonalas alkotás. Szerintem ami gagyi, azt hagynotok kéne a fenébe, ott rohadjanak el ahol megszülettek!!! A ti felelősségetek is ám, hogy ne terjedjen a virtuális szemét, nem lehet csak a szerzőkre mutogatni. Bizony. 🙂
Egy bizonyos szint alá nem szabad süllyedni, mert magatokat járatjátok le. Nem győzöm elégszer elmondani, hogy legyetek igényesek, hiszen nem kerül semmibe! Ingyen van! 🙂
Különben sok olvasó minőséggel kapcsolatos felfogása is enyhén szólva érdekes!

Arra az esetre hemzseg a helyesírási hibáktól, hogyha netántán esetleg talán neaggyisten ellopják...?!
Huh! Hát ezt emészteni kell!
Arra jutottam nem jó ez így!!! Paranoidnak ítélem meg. De fontosabb, hogy értelmetlen, mert a lesilányítás nem véd meg a lopástól, ugyanakkor az élvezeti értéket csökkenti, fentiek okán feleslegesen. És ez kvázi kollektív büntetés, ami igazságtalan. Megelőzésből mindenkit büntettek? Nemá! Fejezzétek ezt abba! 😉
Javasolnám ne csak női szemmel nézd át, mindenki érdeke ezt kívánja, mégha sokan nem tudnak róla, akkor is.
... Ismerek olyat, aki direkt ehetetlent főz azért, hogyha vendég toppan be nehogymá' jól érezze magát az ő pénzén. Hát súlyos ... 🙂

Fixa ideád az az Aragon nevű tag, kíváncsivá tettél, hol érhető el?

Hitelesen fordítottad a címet.
Szerintem azért nem ribanc, mert ő csak egy magányos, szeretethiányos kislány, akinek a gazdagság, a pénz az egyetlen barátja és a családja egyben. Szinte törvényszerű, hogy eltorzult a személyisége, mert a sok pénz megvadítja az embert. Vagy inkább a bennünk rejlő állatot? Pláne még gyerek. Szóval nem lenne szabad hibáztatni a magatartásáért, és ribancként elkönyvelni, mert nem szándékosan viselkedik úgy ahogy, hanem azért, mert csak úgy tud. De az az érzésem majd ki fogja nőni, és akkor már nem lesz lelketlen, kegyetlen. Erős, bátor és nekem úgy tűnik keresi magát. Szerintem megbirkózik vele, nekem ez jött át, ezért is kedvelem ezt a történetet. Én azt hoznám ki a történetből, hogy érett Nővé válik, aki mindent megtehet, mert okos szép és gazdag. És meg is teszi! 😀
Valószínűnek tartom, hogy azért ez a címe, mert ezzel a címmel jobban eladható...

Őszintén örülök, ha egyezik az ízlésünk! De kiváncsi is vagyok, hogy mire gondolsz, hogyan, miből jutottál erre, mert ritka. 🙂 Jó lenne! Ha mégsem, amit nagyon sajnálnék, akkor is szívesen beszélgetnék veled. És persze várom, hogy kifejtsd a véleményedet a női anális témában ... de a múltkor miért nem? Mindegy, jobb később, mint nem. 🙂

Pihenj jól, szia!
1
e
entek
2013. április 15. 22:07
#10
Remek kis képregény, bár a rajzolás lehetne tökéletesíteni.
1
s
sipospista
2013. április 15. 17:29
#9
nagyon szuper
1
axelley
2013. április 15. 12:45
#8
gaborthefirst: Erre sietve válaszolok csak, de szerintem megint a dugóba fogunk rostokolni. A művész a "JABCOMIX"-nak dolgozik. Ott van egy aktív munkája . És amit a saját honlapján ad ki.(Gondolom én a minőség rovására csinálja és adja ki őket.)

Mert axelley/női része válaszolt neked. Komolyabban inkább védelem (már porul jártunk egyszer-kétszer), ha valaki valami módon leszedi, legyen vele munkája is (Magyarországon még nem fordult elő). Másik, hogy "Word2007"-ben írja be a párom a szövegeket az alapján írja meg a kész szöveget. De néha nem azok a szavak jutnak az eszébe, ami tényleg oda való.(lásd "le cenzúrázot" megkérdezem mit akart ide írni)
Ezért nem vállal történetet. (Csak nekem, de az nem erre az oldalra valók,szerintem. De az én ízlésem
pl.: "Louis Aragon" munkái bár nem értem miért sorolják erotikába, csak a szürrealisztikus fantáziálásait írja meg nem hétköznapi módon).
Én csak női szemszögből nézem át őket (már a legelejétől kezdve hülye ötletnek tartom). De aki egyszer megégeti magát....

Eredeti angol:"Rich Bitch"
Történet szerint adtam meg a címet.
Hamarabb jött ki a második része, mint az első.
Miért te mid adtál volna neki?
"gaborthefirst" csak kíváncsi vagyok?
Csak mert én adtam neki a címet nem a párom (és ahogy elolvastam a hozzászólásaidat szerintem egyezik az ízlésünk).
Most siettek, de vasárnap már itthon leszek (remélem), én is kifejthettem a véleményemet a „Női anális…..”
és remélem tudunk még beszélni.
Bocs a helyesírásért, de az idő eltolódás most jön ki rajtam.
1
daryoon
2013. április 15. 10:23
#7
Nekem bejött a képregény! Kedvelem Jaguárt, meg a munkáit, szóval kilóra meg lehet az ilyenekkel venni. 😀
1
g
gaborthefirst
2013. április 15. 09:43
#6
ööö az mit jelent, hogy 1-2 db kép/képregény?
És miért van tele helyesírási hibákkal? Most úgy tűnik tudsz helyesen írni ...
Egyébként szerintem a kiscsaj nem ribanc, sem szuka, nem találó ez a cím, nem tetszik. Mi az eredeti címe?
Várom a folytatást! 🙂
Kösz és üdv!
1